Як вибрати футболки під друк логотипу?

всі Статті

Як вибрати футболки під друк логотипу?

Футболки – чудові сувеніри, які вручають на конференціях, на виставках та у багатьох інших випадках. Це практичний одяг, що користується великою популярністю. Футболку можна носити у будь-яку пору року та створювати спортивні чи повсякденні образи. Компанії часто віддають перевагу таким виробам та вибирають одяг із логотипами. Чим слід керуватися при оформленні замовлень і чому, йтиметься у статті. Ми дамо корисні поради, які Вам знадобляться.

На що звернути увагу при виборі футболки для друку

corporate-t-shirt

Відразу хочемо акцентувати на тому, що якість картинки залежить не тільки від обладнання, методу друку та матеріалів, що використовуються. Важливим критерієм у цьому питанні є якість футболки. Виріб повинен мати гарні експлуатаційні властивості та гарний зовнішній вигляд. Тоді майбутні власники будуть задоволені тим, що в гардеробі є така чудова річ, яка не деформується, не вигоряє та витримує багаторазове прання.

Склад тканини

Для пошиття футболок використовують різні тканини. До них відноситься бавовна та поліестер. Також можна вибрати футболку із змішаної тканини. Що краще? Кожен варіант має специфічні особливості.

Бавовняні футболки – вироби, пошиті із натуральних матеріалів. Бавовняна тканина має значні переваги. Це безпека, гіпоалергенність, м'якість та тривалий термін служби. Футболки з такого матеріалу дарують комфорт, коли на вулиці дуже спекотно, оскільки пропускають повітря.

Щодо догляду, складності не виникають. Якісні футболки можна прати, не переймаючись тим, що вироби деформуються і втратить первинний зовнішній вигляд. Для нанесення логотипів на текстиль використовується прямий цифровий друк та шовкографія.

Поліестер – тканина, що має гарні властивості. Футболки із синтетичного матеріалу відрізняються стійкістю до усадки, швидко сохнуть і не вимагають прасування. Тканина не вигоряє під впливом сонячних променів та зберігає тепло. При виборі технології нанесення картинок надається перевага сублімаційному друку.

Змішані тканини – гідний варіант. У такому разі тканина виготовляється з кількох компонентів. Це може бути бавовна та синтетика. До переваг змішаних тканин відноситься стійкість до усадки, еластичність та повітропроникність. Логотипи на футболки завдають за допомогою шовкографії.

Щільність тканини

men-corporate-polo-t-shirt-500x500-1

Вибираючи футболку для нанесення логотипу компанії, віддавайте перевагу якісним виробам. Ключовим показником є густина. Під таким параметром мається на увазі вага одного квадратного метра тканини. Щільність матеріалу вказують у г/м2. Неважко здогадатися, що чим вища щільність, тим довше виріб використовуватиметься за призначенням.

Для друку найкраще підходять тканини, щільність яких становить 160 г/м2. Футболки із щільного матеріалу продаються за вищою ціною. Але це повністю виправдовується, тому що вироби мають високі експлуатаційні властивості.

Якість пошиття

Це ще один параметр, який не слід нехтувати. Нікому не сподобається подарована футболка, що відрізняється поганою якістю. Речі із символікою компанії, які ще називають мерч, мають приносити радість, а не розчарування. Тому кожна компанія, що поважає себе, вибирає якісну рекламно-сувенірну продукцію.

Як дізнатися про те, наскільки добре пошита футболка? Головні показники: рівні шви без перепусток і відсутність ниток, що стирчать. Також матеріал повинен бути м'яким і приємним на дотик. Якісно пошиті футболки забезпечують комфорт та повсюдно використовуються за прямим призначенням. У них можна ходити хоч щодня на прогулянку, у спортзал, магазин.

Зовнішній вигляд футболок

На це також слід звертати увагу. Ми радимо вибирати якісний текстиль, який не має жодних недоліків. Зовнішній вигляд футболок – комплексне поняття:

 • насичений та рівномірний колір (білий, чорний, зелений, синій)
 • однорідна фактура тканини, де немає дефектів
 • правильна посадка: футболка не обтягує, але й не висить мішком

Якість друку теж відноситься до зовнішнього вигляду футболки. Картинка має бути чіткою, насиченою та яскравою. Також важливо, щоб зображення довго не стиралося і не вицвітало. Для цього використовуються сучасні технології, за допомогою яких на тканині створюються картинки, що відрізняються стійкістю до негативного впливу зовнішніх факторів.

Нанесення логотипу на футболки оптом – робота, яку ми виконуємо так, як для себе. У компанії «Gifter» всі фахівці досвідчені та талановиті. Тому результати відповідають очікуванням клієнтів. Ми пропонуємо найкращі варіанти вирішення завдань, виходячи з особливостей бізнесу та побажань. У продажу представлені футболки високої якості, тому вироби відрізняються довговічністю та зовнішньою привабливістю.

 • Попередня
  Як створити свій мерч одягу?

  Як створити свій мерч одягу? Це актуальне питання, тому що конкуренція велика і потрібно якось виділятися та завойовувати нових клієнтів. Для збільшення продажу та просування бренду створюються...

 • Наступна
  Як вибрати флешки для гравіювання?

  Як вибрати флешки для гравіювання? Брендування флешок – послуга, спрямована на розвиток бізнесу. На поверхню виробів наноситься логотип компанії та інша інформація. Таким чином, створюються...