Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
 • 20
 • 40
 • 60
 • 80
 • 100
1 2 3

У сучасному цифровому світі флешка належить до дуже корисних і використовуваних товарів. Гріх не скористатись можливостями для реклами та підтримки лояльності до бренду, які вони надають. Флеш-накопичувач ідеальне рішення, що мають широкий спектр використання. Їх можна використовувати для зберігання даних, перенесення на пристрої для зчитування, резервного копіювання, створення точки відновлення операційних систем і ряду інших. Його може використовувати людина практично у будь-якій галузі: медицині, промисловості, державній службі, інформаційних технологіях, торгівлі тощо.

Флешки з логотипом компанії – цікава ідея для подарунка

Пристрій зберігання даних може стати сильним маркетинговим знаряддям, якщо правильно визначити і охопити цільову аудиторію. Купуючи флешки оптом, можна розраховувати на тривалу ненав'язливу рекламу бренду, компанії чи торгової марки. Це дозволяє збільшити впізнаваність, сприяє просуванню на ринках і свідчить про стабільність компанії, адже фірми одноденки не можуть замовити брендовані товари.

Можливості використання

Компанія GIFTER пропонує купити флешки оптом, які можна використовувати наступним чином:

 1. Сувенір бізнес-партнерів. Це просте рішення дозволяє проводити промо-просування та підтримувати ділову репутацію компанії завдяки якісній продукції, представленій на сайті.
 2. Сувенір працівникам. Оптимально заохочення мають торкатися і матеріального, і морального боку. Відзначаючи вклад співробітників флешками з логотипом компанії, можна зміцнювати та підтримувати високий корпоративний дух. Адже працівники, досягнення яких відзначаються керівництвом, з підвищеною відповідальністю ставляться до своїх обов'язків. Незважаючи на те, що флешка — це невеликий подарунок, вартість якого кілька сотень гривень, вона може добре стимулювати людей.
 3. Пам'ятний сувенір для виставок, конференцій, презентацій. Нанесений логотип компанії разом з рекламною інформацією, записаною на пристрої зберігання, дозволяє збільшити синергетичний ефект і сприяє перетворенню потенційного клієнта на цілком реального покупця товарів та послуг. Адже значно простіше перейти за заздалегідь підготовленим посиланням у документі на флешці, ніж читати різні паперові прокламації.

І лише переліченим справа не обмежується. Якщо купити USB флешки оптом, можна самостійно знайти їм та інші застосування.

Чому варто звернутись до нас?

GIFTER пропонує високоякісну продукцію, що постачається з Угорщини, Польщі, Нідерландів, Німеччини та Китаю. Ми звикли працювати на результат. Купуючи флешки оптом під нанесення лого з контактною інформацією, наші клієнти можуть бути впевнені в надійності пристрою зберігання даних. Доступні різні варіанти виконання продукції. Приклад — флешки з різним об'ємом пам'яті, колірним оформленням, формою і навіть матеріалом виконання! Це дає широкі можливості для оформлення. Наприклад, можна нанести гравіювання на пристрої з дерев'яним покриттям. Доступне замовлення флешок оптом під нанесення логотипу виходячи з критеріїв:

 • зовнішній вигляд;
 • обсяг пам'яті;
 • швидкість передачі.

GIFTER пропонує оригінальну продукцію. В роботі враховуються побажання компанії та замовника щодо оформлення, колірного рішення та додаткових ефектів. Купуючи пропоновані нами флешки з логотипом компанії, можна бути впевненим як пристрої зберігання даних - вони якісні і не підведуть у плані репутації.