Як вибрати флешки для гравіювання?

всі Статті

Як вибрати флешки для гравіювання?

Брендування флешок – послуга, спрямована на розвиток бізнесу. На поверхню виробів наноситься логотип компанії та інша інформація. Таким чином, створюються унікальні сувеніри, які дарують потенційним клієнтам, партнерам, співробітникам. За допомогою брендованих USB-флеш-накопичувачів формується позитивна думка про компанію та забезпечується просування бізнесу. Тому рекламно-сувенірна продукція має великий попит. Щоб Ви легко підібрали флешки для гравіювання, ми присвятили цьому окрему статтю.

Об'єм пам'яті

Screenshot_3 (9)

Це ключовий критерій, який вимірюється у гігабайтах. Від нього залежить вартість флешки. Чим більше обсяг пам'яті, тим більше інформації міститься на пристрої, що запам'ятовує. Давайте розглянемо різні варіанти:

 • 4 Гб – мінімальний об'єм пам'яті, який підходить лише для зберігання якихось документів та невеликої кількості фотографій. Такі моделі трапляються рідко, тому що вони застарілі
 • 6 Гб - USB-флеш-накопичувачі, на яких міститься багато фотографій та пісень. Вартість аксесуарів невисока, оскільки їх можна назвати найкращим варіантом
 • 8 Гб – запам'ятовуючі пристрої, які широко використовуються для зберігання фотографій. На них можна завантажити кілька фільмів.
 • 16 Гб та 32 Гб – флешки, які ми радимо вибирати для брендування та для використання як презенти. На них закачують фільми, зберігають фотографії, важливі документи та завантажують музику

Швидкість роботи

Це ще один критерій, на який слід звертати увагу. Швидкість роботи пристрою вимірюється в мегабайтах за секунду. Розрізняють швидкість читання та швидкість запису. Всі значення мають бути нормальними, оскільки в іншому випадку одержувач презенту неприємно здивується.

Від швидкості читання та запису інформації залежить, скільки часу потрібно витратити на роботу з файлами. Якщо постійно обробляється велика кількість даних, це дуже важливо. Оптимальним варіантом можна назвати швидкість читання 30-90 Мб/с та швидкість запису – близько 50 Мб/с.

Матеріал корпусу

browse-all.1600977378

Флешки для гравіювання виготовляють із використанням різних матеріалів. Тому вибирати є з чого:

 • дерев'яні – корпус із натурального матеріалу, який асоціюється з природою. До переваг дерев'яних флешок належить довговічність та естетичність. У більшості моделей передбачається поворотний механізм, завдяки якому пристрій захищається від пошкоджень
 • пластикові - USB-флеш-накопичувачі, які відрізняються лаконічністю та простотою. У них передбачається пластиковий корпус та алюмінієва скоба з поворотним механізмом, що забезпечує захист від механічних пошкоджень. Такі аксесуари зручно брати із собою та підключати до USB-роз'єму. Для брендування використовується лазерне гравіювання, за допомогою якого якісно виконуються завдання будь-якої складності.
 • металеві – надійні та довговічні вироби, захищені від негативних зовнішніх факторів. До головних особливостей флешок належить зовнішня привабливість та міцність. Логотипи та написи наносять на поверхню методом лазерного гравіювання. На вибір представлені флешки сріблястого, чорного, бронзового кольору.

Тип USB-роз'єму

Існують різні варіанти, серед яких можна знайти найбільш підходящий. Підвищеним попитом користуються USB 2.0, а також на ринку представлені USB 3.0. Ще поширені роз'єми USB Type-C та microUSB.

Дизайн

Виробники виготовляють флешки, що відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Для брендування ми радимо вибирати оригінальні аксесуари, тому що корпоративні подарунки не мають бути банальними. У нас продається сувенірна продукція, яка ідеально підходить для нанесення логотипів.

Покупцям подобаються USB-флеш-накопичувачі з дерев'яним та металевим корпусом. До незвичайних моделей відносяться пристрої, що запам'ятовують, виконані у вигляді браслетів. Вироби легко закріплюються на руці та відрізняються практичністю. Колекція має браслети різного кольору: рожевий, фіолетовий, помаранчевий, чорний.

Флешки у вигляді кредитних карток – чудове рішення! Це оригінальні аксесуари, в яких поєднується зовнішня привабливість та зручність у застосуванні. Якщо потрібно підкреслити високий статус, вибирайте флешки зі шкіряним чохлом. Для них характерна презентабельність та тривалий термін служби.

Нанесення логотипу на флешки – затребувана послуга, яку надає компанія «Gifter». У нас продаються металеві, дерев'яні та пластикові флешки оптом та в широкому асортименті. Ви можете самостійно підібрати сувеніри або задати нам питання, що цікавлять. Ми виготовляємо красиві презенти, які успішно використовуються як рекламні інструменти!

 • Попередня
  Як вибрати футболки під друк логотипу?

  Як вибрати футболки під друк логотипу? Футболки – чудові сувеніри, які вручають на конференціях, на виставках та у багатьох інших випадках. Це практичний одяг, що користується великою...

 • Наступна
  Щоденники з гравіюванням логотипу

  Тижневик – не просто зручний інструмент для планування свого дня, а й відображення стилю та іміджу особистості або компанії. У сучасному світі, де важливо виділятися, щоденники з гравіюванням...