Винні аксесуари під брендування

Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
  • 20
  • 40
  • 60
  • 80
  • 100

Вино – напій, що користується великою популярністю у всьому світі. Для багатьох вино означає щось більше, ніж просто смачний алкогольний напій – це ціла церемонія за участю багатьох аксесуарів. GIFTER пропонує купити винне приладдя з нанесенням логотипу.

Оригінальне брендоване приладдя з логотипом вашої компанії стане відмінним способом підвищити імідж організації. Штопори, відкривалки, шейкери для коктейлів, винні набори та інші аксесуари та атрибути представлені в асортименті в каталозі компанії. Винне приладдя з логотипом оптом – це не тільки гідні корпоративні подарунки, а й можливість тривалий час рекламувати компанію.

Асортимент виробів

Все приладдя, представлене в каталозі магазину, поставляється безпосередньо від виробника, тому висока якість пропонованої продукції та можливість купити аксесуари дешево клієнтам гарантовані. Брендовані атрибути підкреслять статус офісу, прикрасить стіл у квартирі та будинку. Брендування здійснюється за допомогою спеціального технічного обладнання, напис наноситься без дефектів.

Співробітниками підприємства здійснюються оптові поставки сувенірної продукції в межах столиці та усієї України. Також клієнтам доступна послуга корпоративного оформлення. Фахівець виготовить дизайн фірмового логотипу компанії за вашою участю, за схвалення якого зображення буде перенесено на винне приладдя. Логотип адаптується під дизайн самого виробу, його поверхню, внаслідок чого зображення виглядатиме оригінально та привабливо. За рахунок фірмового логотипу на аксесуарах під час будь-якого корпоративного свята вдасться наголосити на статусі підприємства.

Високоякісні матеріали поряд з широкою гамою кольорів гарантує повноту кольору і чіткість зображення на поверхні винні аксесуарів. Користуватися такими приладами можна тривалий час без побоювання за якість логотипу: малюнок не стирається навіть через багато років. Напис та зображення складаються нашим дизайнером за безпосередньої участі замовника. Ви особисто стверджуєте картинку перед нанесенням, тому будь-які неприємні сюрпризи повністю виключаються. Точність вихідного зображення після нанесення на поверхню атрибутів гарантується.

Купуйте винне приладдя від GIFTER за зниженою вартістю

Пропонуємо купити набір для вина у Києві з фірмовим лого компанії на замовлення за вигідною ціною. Винні атрибути від GIFTER можуть бути сувенірними презентами; за їх допомогою співробітникам офісу вдасться організовувати корпоративні свята, підвищуючи імідж підприємства. Ми зробимо друк на замовлення у будь-який час. Пропонуємо дізнатися вартість продукції та послуг з нанесення печатки у менеджера або в каталозі сайту.