Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
  • 20
  • 40
  • 60
  • 80
  • 100
1 2 3 ... 21

Фірмовий щоденник – це частина маркетингової стратегії компанії, покликана наголосити на наявності бездоганного корпоративного стилю і спрацювати як інструмент реклами.

Магазин рекламно-сувенірної продукції GIFTER пропонує величезний асортимент якісних щоденників різних кольорів та розмірів на вибір покупця. Ви можете оформити замовлення прямо зараз і ми нанесемо ваш логотип у найкоротший термін.

Щоденник з логотипом компанії

Фірмовий стиль - це те, з чого починається кожна успішна компанія. Якщо бізнесмен ігнорує необхідність брендувати свої товари та послуги, його бізнес ніколи не вийде на гідний рівень, не стане впізнаваним і затребуваним. Зараз, коли кожен підприємець стикається з високою конкуренцією, як ніколи важливо вміти правильно заявити себе.

Найперший етап розвитку фірмового стилю – це створення впізнаваного логотипу та підбір корпоративної кольорової гами. Далі можна приступати до замовлення різного мерчу, який виконуватиме важливу маркетингову функцію, сигналізуватиме про успіх і водночас рекламувати товар та/або послуги компанії. Як мерч можуть бути використані ручки, олівці, блокноти, щоденники, папки, а також елементи одягу (кепки, футболки, толстовки).

Щоденники з логотипом на замовлення – найпростіший і водночас найдієвіший спосіб формування фірмового стилю. Вони постійно використовуються співробітниками та безперервно поширюються серед цільової аудиторії.

Важливо, щоб щоденник був якісним, добротним. Обкладинка має бути приємною на дотик, листи – щільними. Зверніть увагу і на зручність. Наприклад, закладка у вигляді стрічки або гумки суттєво полегшує користування щоденником. Пам'ятайте про те, що кожна людина радий мати престижну річ, відзначену знаком компанії. Зробіть замовлення прямо зараз.

Щоденник – чудовий подарунок

Використовуйте брендовані щоденники як подарунки співробітникам, спонсорам, партнерам, клієнтам, гостям тих чи інших корпоративних заходів. Кожна людина радий отримати щось безкоштовно, то нехай це буде щоденник, який нагоді стане в повсякденному житті.

Також щоденники можуть стати призами у конкурсах, які проводяться онлайн через соціальні мережі в рамках піар-компанії. Приріст зацікавлених передплатників, готових заплатити за товар чи послугу, відбувається саме під час проведення простих конкурсів із призами. Так ви не тільки збільшите відвідуваність своїх соціальних мереж, а й поширите ефективну рекламу. Чим більше людей користуватиметься вашими брендованими речами, тим швидше злетить впізнаваність логотипу.

Перш ніж оформити замовлення щоденників із логотипом компанії, важливо вибрати розмір, матеріал, колір, внутрішній блок та підготувати ескіз логотипу компанії для нанесення. Логотип може містити літери, цифри та іміджевий малюнок, яким вашу компанію дізнається цільова аудиторія.

В асортименті магазину GIFTER датовані, напівдатовані та недатовані щоденники, отже, ви можете вибрати той внутрішній блок, який буде максимально зручним для використання. Те саме стосується зовнішнього вигляду обкладинки щоденника, оскільки ми пропонуємо різноманітність колірних рішень. Вирішуючи замовити щоденники оптом, вам не потрібно обмежувати себе лише одним варіантом. Чому б не додати до свого корпоративного стилю трохи різноманітності?

Ми завжди на зв'язку!

Якщо ви хочете купити щоденники оптом, але чомусь сумніваєтеся, або не можете знайти відповіді на свої питання на сайті, то зв'яжіться з нами прямо зараз. Ви можете зробити це будь-яким зручним для вас способом – через Telegram, Viber або онлайн-чат. Консультант магазину GIFTER готовий у будь-який час провести консультацію та надати необхідну допомогу.