Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
  • 20
  • 40
  • 60
  • 80
  • 100
1 2 3 ... 15

Вода - це те, без чого не обійтися будь-якій людині. Пляшка води завжди є в машині, на роботі, її беруть із собою на заняття діти. Але мало хто замислювався, що така проста та повсякденна тара може бути чудовим рекламним майданчиком, адже питво нам треба завжди, а значить з нами завжди є рідина для підтримки тонусу та гарного самопочуття.

Реклама будь-якої продукції та просування бренду потребує креативного та масового підходу. Саме тому все більше компаній вдається до друку своїх логотипів на сувенірних продукціях та одязі. Одним із елементів такої реклами може бути пляшка для води з нанесенням логотипу. Цей стильний аксесуар корисний для споживачів різних соціальних груп і при цьому просуватиме вашу компанію.

Індивідуальність та просування

Здоровий спосіб життя та захопленість спортом впливає на популярність та затребуваність низки аксесуарів. Серед них особливо варто відзначити фляги та спортивні пляшки. Використовуючи пляшки для води під нанесення логотипу, ви зможете заявити про себе у певній групі людей. Особливо така реклама буде корисна фітнес-центрам, виробникам спортивного одягу, харчування, взуття, інвентарю тощо.

Компанія «Гіфтер» готова вам допомогти. У нас ви можете купити пляшки для води з логотипом, зробити приємний та корисний подарунок для тих, хто стежить за здоров'ям, своїм співробітникам чи зробити брендову рекламу. Цей презент виявиться дуже корисним для наших клієнтів. Індивідуальні риси, унікальний дизайн та ваш логотип зроблять рекламу максимально ефективною. Ви зможете підключити не тільки професійних спортсменів, а й тих людей, які не ходять до спортзалу, а віддають перевагу ранковій пробіжці або просто прогулянкам на природі.

Яким може бути зображення

Клієнт сам обирає, який буде логотип на продукції та що там буде написано. Фахівці нашої компанії за допомогою сучасного обладнання перенесуть на обрану модель тари. На поверхню ми можемо нанести будь-який напис, зображення, емблему. Це дозволяє створювати різноманітні дизайнерські рішення – від мінімалізму до унікального розпису.

У нашому каталозі ви знайдете будь-які пляшки:

  • спортивні легкі та невеликі;
  • яскраві та різнокольорові моделі із пластику;
  • екземпляри, виконані під термос, з легкого металу;
  • невеликі фляги з карабіном;
  • варіанти з трубочками, носиками та поїльниками.

І будь-яка ця модель може бути оздоблена вашим логотипом. Можемо з упевненістю сказати, що кожен знайде у нас потрібну для нього позицію і зможе добре себе прорекламувати таким корисним аксесуаром.

Наше завдання – якісний результат та задоволений клієнт

Ми багато років займаємося створенням рекламної продукції та допомагаємо просуватися відомим брендам. Нанесення зображень на пляшки може здійснюватися за допомогою лазерного гравіювання, методом шовкотрафарету, тамподруку, деколю та за допомогою спеціальних наклейок. Вибирайте колір (чорний, білий, червоний або будь-який інший), форму виробу, кількість штук, залишайте заявку, і ми зв'яжемося з вами. Ціна замовлення повністю залежить від складності ескізу, кількості одиниць, вибраних моделей пляшок та методу нанесення зображень.

Спортивні пляшки для води з нанесенням логотипу - це відмінний маркетинговий хід, який дозволяє заявити про себе не тільки у вузькому колі людей, які ведуть здоровий спосіб життя, а й серед школярів, студентів, працівників офісів, водіїв та всіх інших категорій. Наша компанія багато років займається брендуванням і тому ми чудово знаємо, що говоримо. Але найголовніше – ми вміємо робити якісну продукцію задля досягнення ефективного результату.