Портмоне під нанесення логотипу

Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
  • 20
  • 40
  • 60
  • 80
  • 100

Якщо з особистим універсальним, чемним подарунком на всі випадки життя все зрозуміло – це букет квітів чи солодощів, то як бути із сюрпризами для колег та добрих знайомих? Алкоголь і сигарети все частіше виявляються не доречно, а на особистий подарунок не вистачає або знань про людину, або ситуація невідповідна. Для таких ситуацій чудово підійде сувенірний брендований гаманець від GIFTER - ви можете бути впевнені, що вгадаєте подарунок.

Чому портмоне із нанесенням логотипу - чудова ідея для подарунка?

У кожної людини знайдеться гаманець, але найімовірніше це буде простий екземпляр, створений без унікальної відмінності. Гаманець від GIFTER не тільки функціональний портмоне, а й сувенір. Те, яким буде подарунок – діловим, особистим чи дружнім, вирішуєте тільки ви, шляхом вибору тиснення.

У яких випадках такий подарунок буде незамінним:

  • Подарунки колегам. Якщо ви керівник, то подарувати співробітникам шкіряні портмоне з логотипом компанії буде чудовою ідеєю. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати як чоловічі, так і жіночі моделі.
  • Сюрприз для одного. Якщо ваш друг недостатньо близький вам, щоб знати про його захоплення все можливе, нейтральний, але дорогий і стильний шкіряний гаманець вас виручить.
  • Можливість порадувати поціновувача. Ваш знайомий любить натуральні матеріали та речі, зроблені вручну? Тоді гаманець із тисненням буде чудовим практичним сувеніром.

За допомогою гравіювання ми унікалізуємо кожен із своїх виробів, двох однакових гаманців не існує. Вибором малюнка ви можете перетворити звичайне якісне портмоне з натуральної шкіри на корпоративний мерчандайз, подарунок за улюбленим фільмом або грою, а також на дуже особистий сувенір, зміст якого буде зрозумілий тільки вам та одержувачу.

Як замовити унікальні сувенірні портмоне у Києві?

Щоб ми почали роботу над особливим подарунком, необхідно вибрати основу - на нашому сайті представлені всі моделі, які можуть вас зацікавити. Всі наші вироби з натуральної шкіри, а їх практичність та місткість ви можете оцінити на сторінці товару за допомогою додаткових фото для кожної позиції.

Гравірування здійснюється методом лазерного тиснення - найнадійнішого та найчистішого способу нанесення зображень на шкіру. Такий малюнок не зітреться з портмоне навіть через роки використання і точно не втратить своєї чіткості.

Ви можете вибрати будь-який логотип. Ознайомтеся із прайсом та зв'яжіться з нами, надавши зразок для друку. Якщо представлений вами малюнок можна розмістити на гаманці, ми погодимо ціну і вже за кілька днів ви отримаєте своє замовлення. Для наших клієнтів діє швидка та безпечна доставка по всій Україні, а клієнти з Києва можуть забрати його самовивізом.

Звертаючись до нас, ви отримуєте гарантію швидкої та якісної роботи від професіоналів своєї справи – ми працюємо для вас у сфері сувенірних товарів більше десяти років і продовжуємо ставати кращими для кожного клієнта.