Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
 • 20
 • 40
 • 60
 • 80
 • 100
1 2 3 ... 7

У нашій компанії ТОВ «Гіфтер», яка спеціалізується на брендуванні товарів, а також здійснює якісний друк на різні предмети, включаючи і сувенірну продукцію, речі з текстилю, можна замовити нанесення логотипу на жилет та інші моделі з категорії спецодягу. Невипадково жилети та інша уніформа використовуються для ненав'язливої реклами, просування брендів успішнішими фірмами, солідними корпораціями.

Такі предмети спецодягу з логотипом не лише підкреслюють належність працівників до певної торгової марки чи організації, а й гарантують успішнішу діяльність компанії. Мотивуючи і заохочуючи працівників більш продуктивну роботу, керівництво завжди піклується про своїх співробітників, які у свою чергу прагнуть не впустити престиж компанії, намагаються повністю відповідати високій репутації над ринком послуг. Тому нанесення логотипу на окремі предмети уніформи – свого роду візитна картка успішно розвивається бізнес проекту.

Асортимент чоловічих та жіночих флісових жилеток для нанесення логотипу

У каталозі нашого сайту представлений асортимент жилеток з флісу різних розмірів для жінок і чоловіків. Пропонується замовити жилети з логотипом, попередньо ознайомившись із цінами на цей вид продукції та зробивши прорахунок на потрібну кількість виробів. Наша компанія реалізує товар оптом, тому рекомендуємо:

 • замовити у нас пошиття жилетів з логотипом, що обійдеться набагато дешевше порівняно з тим, якщо купувати готові вироби, а потім замовляти брендування на них;
 • попередньо вибрати для пошиття відповідний вид тканини, щоб промо жилети з логотипом повністю відповідали іміджу вашої компанії та відповідали статусу бізнесу;
 • перш ніж оформляти заявку, подумати про те, як найкраще оформити уніформу – для цього варто заздалегідь затвердити макет дизайну за друком, щоб можна було бренд представити у більш виграшному становищі порівняно з конкурентами.

Які ще можна замовити моделі жилеток під брендування?

Крім того, що готові жилети під нанесення логотипу або іншої символіки шиються з якісного флісу, така універсальна річ може бути виконана на основі:

 • неопрену;
 • поліестеру;
 • нейлону.

Вибір текстилю та фурнітури залежатиме від особливих вимог замовника, які узгоджуються на етапі затвердження макету. Це дозволить окрім якісної та сучасної уніформи придбати на замовлення універсальний одяг, що ненав'язливо вкаже на високий рейтинг сервісу, наголосить на бажанні власників виділитися на тлі менш щасливих конкурентів.

Рекомендується для пошиття вибирати текстиль, що цінується за підвищену міцність тканини та має високі показники зносостійкості. Наші фахівці допоможуть виконати замовлення будь-якої складності, а також оперативно завдадуть логотип, використовуючи сучасні технології друку.

Де і як замовити жилети оптом з нанесенням логотипу?

На нашому сайті компанії «Гіфтер» пропонуємо недорого замовити жилет із нанесенням логотипу, попередньо ознайомившись з асортиментом та можливостями виробництва.

 1. Мінімальне замовлення на суму від 1000 грн.
 2. В наявності є моделі з флісу - натуральний хлопок, дизайн, що позиціонується на фото у різноманітності кольорів.
 3. Серед методів брендування текстильних виробів використовуються сучасні технології: вишивка, термоперенесення, шовкотрафарет.

Щоб оформити замовлення – зателефонуйте +38(044) 333-89-68 або замовте зворотний дзвінок. Для оформлення швидкого замовлення потрібно заповнити електронний шаблон, ввівши у форму своє ім'я та номер мобільного телефону.