Шовкографія на тканині на замовлення

всі Статті

Універсальний друк на текстилі ще називають шовкотрафаретом або шовкографією і використовують для нанесення на вироби найрізноманітніших зображень, написів, логотипів та всілякої символіки. Йдеться про найбільш бюджетний спосіб створення декору на оригінальній сувенірній продукції. Тому така робота досить затребувана серед замовників, яким необхідно:

  • нанести на текстиль логотип;
  • одержати на тканині повнокольорове зображення;
  • перенести на основу напис чи фото.

Хороша якість, за яку цінується шовкографія на тканині, дозволяє використовувати шовкотрафаретний спосіб передачі зображення не тільки на текстиль, а безпосередньо на вироби, включаючи модний трикотаж - стильно оформлюються футболки, бейсболки. Їх можна буде використовувати як сувенірну продукцію, подарунки, а також застосовувати найстарішу технологію шовкографії не тільки для прикраси виробів із пластику, картону та паперу, а й дерева, металу кераміки.

Шовкографія на замовлення у Києві: дизайн на футболках та тканині

Якщо цікавить шовкографія на футболках, рекомендуємо скористатися сервісом нашої компанії ТОВ «Гіфтер», яка займається друком логотипів для оформлення різних предметів. Працюємо виключно на опт, тому коли потрібна професійна шовкографія на замовлення, варто попередньо розробити дизайн, узгодити особливості макета і уточнити кількість відбитків. Ми спеціалізуємося на шовкотрафаретному друку, маючи у своєму розпорядженні необхідне обладнання, а також цілий штат профільних фахівців.

Ми однаково можемо виконати ваше замовлення, будь то багатокольоровий друк або шовкотрафаретний друк в одну фарбу на тканині чи деталях одягу. Даний метод здійснюється з використанням спеціальних фарб та рам, через які проходить фарба, формуючи принт, написи, малюнок. Такі зображення використовують при брендуванні, нанесенні логотипів на тканину, крій текстилю або готовий виріб.

Найчастіше шовкографія на одязі замовляється під час проведення різноманітних акцій, а також при виготовленні подарункової та сувенірної продукції. Це мінімальні вкладення реклами і маркетингові стратегії, коли доводиться просувати бренд, продукт чи стартап. Щоб швидко та якісно виконати нанесення зображень на модний трикотаж, пропонуємо замовити шовкотрафаретний друк на футболках нашої компанії. У нас є досвід та напрацювання у розробці дизайну та логотипів, а також можливість зробити все гранично акуратно та з дотриманням повного технологічного процесу.

 IMG_0630

Скільки коштує робота на шовкографію: друк на текстилі та пакетах

Чим більший тираж замовлення на друк пластизольними фарбами, тим нижче ціни на шовкографію, яку можна наносити не тільки на текстиль та трикотаж, а й на пакети для брендування сувенірної продукції з категорії промо. Адже цей вид нанесення логотипу використовується не тільки при виготовленні сувенірної продукції, але при виготовленні конструкцій тентів, що виготовляються на основі зносостійкого ПВХ.

Залежно від обʼєму, рівня складності та терміновості замовлення складається і загальна вартість. При більших обсягах ціна на одиницю виробу падає. А терміновість виконання замовлення та складність виконання роботи може значно підвищити собівартість продукції. Тому варто заздалегідь зробити прорахунок на конкретне замовлення, чи то шовкографію на пакетах чи друк на іншій сувенірній продукції, що виготовлена на основі трикотажу чи текстилю.

IMG_0632 (1)

Характеристики

Для постійних клієнтів гарантована знижка, а також є можливість скористатися діючими спецпропозиціями та акціями, що проводяться в даний момент. Є досвід з нанесення оригінальних зображень не тільки на футболки, трикотаж та сорочки, а й друк логотипів на сувеніри з розряду промо, включаючи кепки, снепбеки та інші головні убори, а також аксесуари – парасольки та сумки.

Допоможемо в оформленні не тільки бізнес подарунків, сувенірної продукції, а й при виготовленні різних виробів з текстилю, трикотажу, де потрібно нанести багатокольорові зображення або виконати друк тільки в одну фарбу. Працюємо з екологічними складами барвників, забезпечуємо високу якість незалежно від терміновості, заявленого клієнтом обсягу замовлень.

Брендувати можна наносити на різні види поверхні. Можна використовувати різні типи фарби, які додасть зображенню або напису рельєфності, додасть більш виразності малюнку. Звертайтесь за послугою до нашої компанії ТОВ «Гіфтер», яка спеціалізується на імпорті рекламно-сувенірної продукції та виконує всі види нанесення логотипів та маркування.