Вишивка логотипу на замовлення

всі Статті

Логотип – це впізнаваність для кожної компанії та можливість виділитися серед конкурентів. Його можна розмістити на всьому, що завгодно – чашки, ручки, прапорці, блокноти, зошити та багато іншого. Вишивка логотипу на одязі говорить про те, що компанія вийшла новий рівень і піклується не тільки про своїх клієнтів, а й про співробітників.

Навіщо вам логотип

Логотип кожної компанії займає дуже важливе місце. Це візитна картка, тому її оформлення має бути дуже продуманим та з'являтися якнайчастіше. Вишивка на замовлення логотипу дозволяє задати корпоративний тон. Зображення з текстовим оформленням гідно виглядатиме на футболках, кепках та будь-якому іншому одязі. Він привертатиме увагу і виглядатиме престижно, а це дуже великий плюс для кожної компанії.

Переваги вишивки

Вишивка – це довговічне та стійке зображення на різних текстильних виробах. Вона здійснюється за допомогою комп'ютерної програми. Ви визначаєте площу, кольори, розміри малюнків, щільність стібків та інші параметри. Всі великі компанії, що поважають себе, обов'язково мають одяг зі своїм логотипом і поширюють його серед співробітників і клієнтів.

Вишивка на тканині коштує дорожче, ніж друк з використанням шовкографії. Але цей метод має багато унікальних переваг порівняно з іншими варіантами нанесення зображень на тканину. Наприклад, логотип може розміщуватися безпосередньо на тканину або шеврон, який потім пришивається до виробу.

Переваги цієї методики:

 • довговічність тексту та картинки завдяки використанню міцних та витривалих ниток;
 • барвисті кольори – великий вибір кольорів та відтінків ниток, що застосовуються;
 • об'ємність зображення завдяки використанню товстих ниток, накладенню їх у кілька шарів або створення спеціального ескізу;
 • картинки та написи виходять елегантними та чіткими;
 • Цей спосіб нанесення виглядає презентабельно.

Вишиті зображення виглядають дуже елегантно на текстилі, тому багато виробників одягу використовують цю технологію для позначення власного бренду. Пропонується великий вибір кольорових ниток, які можуть максимально точно підбиратися за шкалою. Шеврон застосовується у тих випадках, коли зображення наноситься на тканини з високим ворсом, щоб прошивка не потопала. Це саме стосується і елементів складної форми.

Довговічна вишивка чудово підходить для створення промоодягу та одягу для персоналу. Часте прання і щоденне носіння не страшне. Зображення не тріскатиметься, стиратиметься або втрачатиме свої кольори вже через кілька тижнів носіння. Вартість роботи повністю залежить від кількості замовлених виробів, ниток, розмірів зображень і складності вишивки.

Замовляйте у спеціалістів

Нанесення логотипу на одяг – це наша спеціалізація. Протягом багатьох років ми накопичували досвід і тепер є одними з найкращих у цій сфері. У нашому розпорядженні сучасне, точне та високотехнологічне обладнання, яке дозволяє фахівцям досягати кращого результату.

Ми пропонуємо зробити замовлення не тільки компаніям, а й тим, хто хоче здивувати близьку людину або зробити оригінальний подарунок. Машинна вишивка створює відчуття ручної роботи. Іменний подарунок стає дорожчим і незабутнім. Свої теплі почуття ви завжди можете зберегти на одязі чи текстилі.

Корпоративна символіка на одязі співробітників – чудова нагода змусити бренд чи торгову марку працювати ефективніше. Це може бути футболка, кепка, штани, джемпер, курточка чи кофта. Така символіка багато про що горить – компанія, що впевнено стоїть на ногах, і відмінний партнер для ведення бізнесу. Такий хід привертає увагу потенційних клієнтів. Створюючи з нами власний проект, ви можете внести зміни до вже готових ескізів: додати нові елементи, замінити кольори та розміри виробів.

Процес оформлення замовлення

Для того, щоб нанести логотип на одяг або будь-який інший тканинний виріб, вам потрібно звернутися до наших фахівців. Разом із ними розробляється ескіз чи використовується вже готовий. Визначається вид одягу або тканина, на яку буде наноситися зображення та їх кількість. Після цього вирішується питання з місцем нанесення картинки або напису, її розміри, вибираються кольори та нитки. Потім робиться пробник і після його затвердження замовлена продукція йде в тираж.

Терміни та вартість роботи залежать від складності замовлення та кількості одиниць виробів. Важливо пам'ятати, що на закупівлю одягу та підготовку дизайну ескізу також витрачається час. У найскладніших випадках таку роботу може піти до 2 тижнів, але у більшості випадків питання вирішуються протягом 5-7 робочих днів.

У «Гіфтер» ви можете брендувати практично будь-який одяг та сувенір. У найкоротші терміни виконуємо велику кількість замовлень. Ми пропонуємо стати вашим постійним партнером у промо-просуванні, в якому ви завжди можете бути впевненими. У нашому розпорядженні є все необхідне обладнання та запаси для роботи з найбільш затребуваними групами товарів. Вигідні умови та індивідуальні домовленості з клієнтами завжди дають найкращий результат та ефективність для обох сторін.

 • Друг логотипу чи вишивка? Що обрати?

  Особливості друку та вишивки на текстилі. Що обрати? Переваги тієї чи іншої техніки різняться від випадку до випадку, і тільки одне можна сказати напевно. І друк, і вишивка є стійкими і якісними...

 • Кепка, що сколихнула світ

  Як брендований мерч стає рушієм змін Мода - потужний інструмент, а якщо з родзинкою - вибухова техніка. Сучасні тренди розказують як жити, створюють спільноти та навіть мають безпосередній виплив на...