Термосумки під нанесення логотипу

Фільтри (1)
Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
  • 20
  • 40
  • 60
  • 80
  • 100
1 2

Термосумки є зручною і практичною річ, необхідну в кожному будинку. Сумки-холодильники просто незамінні для походів, пікніків, та й звичайний ланч у спеку року безпечніше перевозити саме в них. Тому логотип, нанесений на термосумку завжди буде на очах. А з огляду на той факт, що основну частину засвоюваної інформації людина сприймає завдяки візуальним образам, назва фірми швидко відкладеться в пам'яті. І особливо важливо, що найчастіше сумки використовуються у спокійній, розслабленій ситуації, тому й логотип не сприйматиметься як нав'язлива реклама.

Переваги термосумок із логотипом

Стати ближче до своїх партнерів, клієнтів, нагадати своїм співробітникам, що їхня праця на благо компанії цінується керівництвом - зробити це ненав'язливо допоможуть термосумки з логотипом. Важко уявити собі людину, яка не буває на відпочинку на пікніку, на морі, у лісі. Тому термосумка стане у нагоді кожному. Завдяки їй запаси провіанту навіть для великої компанії та в спеку будуть у безпеці. Та й просто у звичайний спекотний день будь-який напій буде смачнішим і швидше зможе вгамувати спрагу, якщо він зберігає приємну прохолоду. Однозначно, що сумка-холодильник – безпрограшний варіант подарунка.

У нас можна замовити послугу нанесення логотипу вашої компанії на сумку-холодильник. Застосування сучасних технологій нанесення логотипу дозволяє зробити брендування якісним. А наявність технологічного обладнання дає можливість виконати замовлення будь-якої складності та обсягу за короткий термін. Сумки-холодильники з нанесеною на них назвою фірми – відмінний спосіб просування та розкрутки бренду, маркетинговий хід, що все частіше застосовується. Це чудовий варіант подарунка під час проведення різних промо акцій, корпоративних заходів, просування товарів компанії.

Замовити термосумки оптом у нас ви можете за телефоном, на сайті, електронною поштою або в офісі. Також передбачено функцію «зворотний дзвінок», коли ви залишаєте заявку, а наші співробітники передзвонять у зручний для вас час. Доставка замовлення здійснюється в стислий термін – ми цінуємо наших замовників та їх час.

Способи нанесення логотипів

Термосумки на замовлення з логотипом виготовляються у широкому асортименті. Йдеться не тільки про колірне рішення, але і про різні обсяги і варіанти дизайну. Можливі різні варіанти невеликих сумок, рюкзаків та об'ємних сумок-холодильників. Наша компанія застосовує новітні технології нанесення логотипів, що гарантує тривалу та якісну експлуатацію:

  • термострансферний друк;
  • шовкотрафарет;
  • вишивка.

Будь-який із цих способів нанесення логотипу вашої фірми здатний тривалий час витримувати зовнішній вплив та прання. Всі перелічені варіанти сумок можуть бути використані як з метою реклами фірми та її продукції, так і при проведенні корпоративів як подарунки співробітникам. Адже термосумка – річ багатофункціональна і знадобиться кожному.

Наші переваги

Вибираючи наші послуги, ви отримуєте можливість здійснити вигідне вкладення коштів, яке окупиться з лишком, тому що про вашу фірму дізнається велика кількість потенційних клієнтів та партнерів. Ми надаємо кваліфіковані послуги з брендування різних предметів та практикуємо індивідуальний підхід з урахуванням специфічних вимог до кожного клієнта. Ми працюємо з оптовими поставками, тож і ціни у нас здатні приємно здивувати. Розрахунок можливий у безготівковій формі. Ми цінуємо свою репутацію та відповідаємо за якість товару.