Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
  • 20
  • 40
  • 60
  • 80
  • 100
1 2 3 4 5

Термос – чудовий винахід, який допомагає мати при собі завжди теплу рідину, навіть у той час, коли немає можливості готувати свіжий чай. Саме з цієї причини багато людей завжди купують термоси. Наприклад, їх можна використовувати у поході або на роботі під час обідньої перерви. Нерідко виникає ситуація, коли необхідно знайти термос із нанесенням логотипу. Саме у таких випадках допомагає звернення до такої компанії, як наша. Ми пропонуємо своїм клієнтам термос із логотипом оптом. Це чудова можливість заощадити кошти та придбати відразу кілька термосів на вигідних умовах.

Що ми пропонуємо?

Наша компанія пропонує клієнтам широкий асортимент, серед якого кожна людина знайде найбільш відповідний для себе варіант термоса, на який нанесений логотип. Ми пропонуємо придбати сувенірні термоси. Іноді вони стають чудовим подарунком для конкретної людини. Ми здійснюємо свою діяльність на території міста Київ, тож за роки свого існування зуміли значно зрости. Ми виконуємо роботу якісно та швидко, тому наші клієнти завжди залишаються задоволені результатом.

Ми пропонуємо нанести логотип, напис та друк на різноманітні термоси, представлені в нашому каталозі. У нашому асортименті можна знайти сталеві термоси, які прослужать неймовірно довго. Також у нас представлені різноманітні дизайнерські рішення для термосів. Можна придбати такі види:

  1. Глянсовий. Відмінний стильний термос, який завжди виглядає цікаво та актуально. Логотип виходить насиченим та доповнюється приємними відблисками на світлі. Різноманітні відтінки дозволимо виразити індивідуальність.
  2. Матові. Також популярний вид термосів. Вони не виглядають святково та ляпісто, але також приваблюють своїх клієнтів стриманістю та елегантністю.
  3. Бамбук. Цікавий дизайнерський хід, що подобається далеко не кожному. Але виглядає дуже незвично, тому дозволяє виділитися і натомість інших видів термосів.

Чому варто звернутись до нас?

Купити якісний термос, який стане чудовою основою для брендування, можна в нашій організації. Брендований термос стане незамінною частиною компанії, відображатиме логотип і об'єднуватиме колектив і надихатиме його на роботу. Ми виконуємо свою роботу дешево, проте це не відбивається на якості. Ми намагаємось повністю відповідати очікуванням замовника, щоб у нього залишилися лише позитивні емоції від співпраці з нами.

Низька ціна підходить як компаніям, так і людям, які мають намір знайти подарунок. Вартість варіюється від 132 до 500 гривень залежно від вибраного термоса. Компанія Gifter намагається забезпечувати кожному клієнту відмінний результат, щоб замовник отримав бажаний результат у короткі часові межі.