Друк методом термоперенесення на замовлення

всі Статті

Компанія GIFTER займається не лише продажем сувенірної продукції. Наші фахівці здатні виконати для вас друк методом термоперенесення на тканину або тверду поверхню сувеніру (блокноти, щоденники та інші вироби зі шкіри або шкірозамінників). Для термопереносу зображень ми використовуємо техніку високої якості. Ми можемо забезпечити перенесення зображень різних відтінків. З нашою роботою ваші відмітні знаки набудуть індивідуальності та неповторного колориту.

Що таке друк термопереносом?

Термоперенесення або термотрансфер – це перенесення графіки з проміжного носія на постійне місце за допомогою нагрівання виробу. Трансферний папір – це проміжний носій, який готують за допомогою особливого принтера для повнокольорових виробів або шовкодруку для однокольорових зображень, або зображень, де необхідно дотримання Пантонів. Останнім технології використовується великий прес, де здійснюється нагрівання для перенесення.

Цікаво знати! «Якість термопереносу залежить від працездатності обладнання та якості фарби, яка використовується при процедурі нагрівання».

Вищесказане особливо актуально, коли проводиться термоперенесення на тканину або інший текстиль. Такі речі підлягають пранню та фарба має отримати міцне зчеплення з поверхнею текстилю. Ми забезпечуємо якісне виконання термотрансферу на тканину за рахунок нового обладнання та високої кваліфікації наших працівників. Повнокольоровий друк спочатку виконується на клейкій плівці для перенесення, після чого монтується на текстильний виріб і поміщується у нагрівальний прес, нагрітий до 165 градусів. Виріб тримається у пресі 15-20 секунд, після чого плівка видаляється і ще відбувається "допресовка" ще 15-20 секунд. Швидкий метод друку малюнка дозволяє нам зробити вам партію товарів у будь-якій кількості за короткий термін.

Друк термопереносом: переваги

Традиційний друк термопереносом має чимало переваг. Розглянемо їх докладніше:

 • швидкість виробництва виробів;
 • висока точність термотрансферу зображення;
 • зносостійкість після друку;
 • можливість використовувати яскраві відтінки та кольори;
 • нанесення на нерівні поверхні;
 • низька ціна.

Принт на виробі - це шанс виділитися з натовпу. Складна сублімація малюнка може бути з будь-якими доповненнями. Напис та його фон також можуть бути будь-якими. Широкий асортимент товарів, який може бути зроблено перенесення, теж належить до очевидним переваг сучасного методу друку.

Де використовується термоперенесення?

Стандартне термоперенесення на футболку – не єдина сфера застосування нового друкованого способу. Така процедура можлива з використанням таких речей:

 • кепки;
 • прапори;
 • нашивки;
 • лейби;
 • спортивні костюми;
 • хустки;
 • шарфи;
 • банери;
 • шкарпетки;
 • Нижня білизна;
 • сумки;
 • спецодяг;
 • посуд;
 • пазли;
 • канцелярія;
 • галантерея.

Широка сфера застосування методики тягнеться і на термоперенесення (сублімацію) на кухоль. Гуртки з написами, виготовленими на замовлення, є популярними подарунками. Кольоровий друк ними здійснюється з допомогою спеціальних пристосувань. Навіть подушку для автомобіля можна зробити індивідуальною чи іменною за допомогою такого друку. Косметички, рюкзаки та чохли для гаджетів є чудовою основою для створення логотипів та пам'ятних написів. Прості картонні коробки, де потрібне маркування або святкові зображення, теж підходять для процедури термотрансферу.

Цікаво знати! «Клієнти замовляють термоперенесення з різних причин. Але головною причиною є бажання виділитися, щоб рекламувати будь-який товар чи послугу».

Термотрансфер з рекламною метою використовується повсюдно. З такою печаткою можна створити будь-які вивіски, плакати та рекламні товари, які беруть участь у акціях.

Технологія нанесення малюнка

Термопрес є основним інструментом переносу. Для кухлів він має окрему модель. Решта варіантів нанесення робляться під час використання універсальних приладів. Будь-який друк на футболках термопереносом чи інших виробах починається з підготовки устаткування. Потім на струменевому принтері на трансферний папір друкується малюнок або напис. За сублімаційної технології на папір перекладаються особливі фарби, які потім буквально «випарюються» на нову поверхню. У разі застосування лазерного принтера виходять найточніші та найяскравіші зразки. На твердих поверхнях після друку малюнка наносять особливий лак, як речовина, що закріплює малюнок.

Як бачите, звичайна праска та перекладка для складної процедури друку не застосовуються. Технологія перенесення досить складна, потребує підготовки та особливих навичок від виконавця. Завдяки цьому ви зрозумієте, як формується вартість такої послуги.

Ціна послуги термоперенесення

Фарби, електрика, спеціальний папір та обладнання – ось основні витрати при термопереносі. Компанія GIFTER працює із оптовими клієнтами. Для великих партій під час замовлення термодруку робиться гарна знижка. Вартість послуги складається із розмірів виробу, кількості товарів, складності нанесення. Кожне замовлення обговорюється індивідуально. Ми практикуємо персональний підхід до своїх клієнтів. На нашому сайті представлені стартові ціни на всі позиції.

Переваги роботи з GIFTER

Наша компанія може запропонувати своїм клієнтам такі бонуси та переваги:

 1. Оперативну обробку замовлень.
 2. Швидке виконання.
 3. Лояльну цінову політику.
 4. Висока якість послуг.
 5. Доставку у вказані терміни.
 6. Детальне обговорення заявки.
 7. Широкий асортимент товарів.
 8. Виконання на висококласному обладнанні.

Якісний термоперенос на тканину, кухоль, обкладинку проводиться нами як з використанням нашої продукції, так і із закупівлею необхідних товарів. Ми створюємо креативні принти, логотипи, бейджи, унікальну уніформу для окремих фірм та цілих корпорацій. Наша допомога клієнтам є реальною. Консультанти GIFTER приймають заявки з усією увагою до деталей, обговорюють з клієнтом подробиці замовлення, допомагають визначити концепцію друку та колірну гаму.

Ми також детально розповідаємо про наші можливості, щоб у клієнта не залишалось сумнівів у кінцевому результаті. Підсумок нашої роботи – професійне термоперенесення всіх бажаних деталей малюнка на те місце, матеріал чи конструкцію, яку вкаже клієнт.

Особливості замовлення у GIFTER

Якщо ви одразу не додзвонилися до нашого оператора, не біда. Ви можете замовити зворотній дзвінок. Вам обов'язково передзвонять та приймуть заявку. Ми приймаємо замовлення на друк від приватних осіб та корпоративних клієнтів. Особливо актуальним є термоперенесення напередодні свят: Нового року, 8 березня або 14 жовтня (день Захисника України). Саме до цих і подібних дат ми можемо створити вам святкову сувенірну продукцію, аналогів якої не буде у вільному продажу. Бажаєте перенесення нестандартним способом, наприклад, за допомогою кольорової термоплівки? І це ми можемо зробити для вас, розрахувавши метраж плівки індивідуально.

GIFTER – компанія, що працює з канцелярським приладдям та сувенірними товарами багато років. Ми давно знаходимося у справі, тому маємо відпрацьовані до дрібниць технології та відмінне розуміння сучасного ринку. Ми раді кожному клієнту незалежно від обсягів замовлення. Кожна заявка буде виконана добре та ретельно, у зазначені під час її прийому терміни.