Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
  • 20
  • 40
  • 60
  • 80
  • 100
1 2 3 ... 51

Будь-яка справа успішніша, якщо створити відповідний імідж. Візуальні образи краще сприймаються людиною і надовго відкладаються у пам'яті. Кожна організація, що поважає себе, має свій логотип, головне завдання якого - забезпечити впізнаваність.

Сучасні компанії люблять проводити різні семінари, акції, метою яких насамперед є привернення уваги до своєї організації. На таких заходах заведено роздавати рекламні сувеніри. Найчастіше це блокноти та ручки з логотипом організації. У бізнесі прийнято дарувати таке партнерам.

Також речі зі значком компанії лежать на столах співробітників та використовуються в оформленні офісу. Відвідувач, клієнт чи партнер одразу бачить серйозність намірів всього підприємства, а це відіграє ключову роль у подальших відносинах.

Брендована продукція – ефективний маркетинговий інструмент, який допомагає підвищити лояльність потенційних клієнтів та впізнаваність компанії. Якщо людина матиме на увазі або в пам'яті логотип тієї чи іншої компанії, то шанс, що вона звернутися саме до них збільшується в рази!

Ручки під нанесення логотипу

Ручки – це та річ, якою щодня користуються практично всі люди. Такий незначний, але приємний подарунок викличе позитивні емоції як у співробітників, так і потенційних партнерів і клієнтів. Сувенірна ручка з помітним логотипом може стати чудовим рекламним чи агітаційним інструментом. Його дійсність перевірено багатьма організаціями. До того ж це не затратно.

Якщо вам потрібні ручки з логотипом оптом, звертайтесь до нашої компанії Gifter. У нас великий досвід у брендуванні та величезний асортимент товарів під нанесення логотипу. У нашому каталозі представлені ручки різних матеріалів:

  • пластикові;
  • металеві;
  • біоручки.

Ми, як ніхто інший, розуміємо важливість такої продукції. Gifter безпосередньо співпрацює з найбільшими перевіреними постачальниками Європи. Вони надають нам високоякісний товар у досить короткий термін. У нашому розпорядженні найсучасніше обладнання, яке дозволяє наносити фірмовий логотип на будь-який вид ручок. Повний прайс-лист та всі можливі варіанти представлені у нашому каталозі.

Як замовити ручки оптом у Києві?

Щоб замовити ручки для нанесення логотипу оптом на нашому сайті, пройдіть коротку реєстрацію, щоб створити клієнтський кабінет. У відповідному розділі оберіть ручки, які вам підходять. Використовуйте зручні фільтри, вони допоможуть полегшити пошук.

Ціна на кожен товар вказана вже з урахуванням ПДВ, тому ми працюємо за безготівковим розрахунком. Мінімальна сума замовлення на ручки складає 1000 грн.

Якщо у вас є додаткові питання, зв'яжіться з нами за вказаним на сайті телефоном або відправивши лист на електронну скриньку. Наші менеджери нададуть вам якісну консультацію, а також допоможуть вибрати оптимальний вам варіант ручок, якщо раптом у вас виникнуть з цим труднощі.

Компанія Gifter забезпечує кваліфікований підхід до кожного клієнта. Ми зі свого боку гарантуємо відповідальність та порядність.