Валізи

Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
  • 20
  • 40
  • 60
  • 80
  • 100
1 2

Вирішувати проблему підвищення корпоративної культури доводиться кожному керівнику. Престиж компанії залежить тільки від професіоналізму працівників, а й від іміджу, і навіть ефективної реклами. Коли працівники фірми часто літають у відрядження, просте нанесення на валізи логотипу може допомогти у просуванні компанії за кордоном та в регіонах більше, ніж рекламні буклети та інформація в мережі. Для чого потрібна корпоративна валіза?

Навіщо компанії валізи з логотипом?

Особливі знаки на дорожню сумку наносяться у таких випадках:

  • Коли колектив часто переїжджає за обов'язком служби, а валізи в аеропорту чи вокзалі втрачати не хочеться;
  • Коли потрібно рекламувати компанію в режимі «нон-стоп»;
  • Коли люди пишаються чимось і хочуть увічнити це, використовуючи логотип;
  • Коли валіза є пам'ятним подарунком.
  • Брендована валіза – це чудова реклама для турагентств та турфірм.

Будь-який товар, реалізований торговою фірмою, співробітник може спритно дістати з гарної валізи з логотипом. Так потенційні клієнти розуміють, що компанія не має слави одноденки, а вкладається в свою репутацію всіма доступними способами.

Індивідуальна сумка з лейбою, або обмежений колекційний тираж таких сумок, допомагають позбавитися проблеми пошуку подарунка завзятому мандрівнику або групі друзів, які подорожують разом.

Переваги замовлення у GIFTER

Ми пропонуємо клієнтам вирішити безліч проблем із оформленням замовлення у найкоротші терміни. Наша фірма працює із рекламно-сувенірною продукцією з 2007 року.

Замовляючи у нас, ви можете не сумніватися, що отримаєте замовлення у найкращому можливому виконанні. Розмір багажу для нас не має значення. Ми створюємо валізи з принтами будь-якої складності. Працюємо з ескізами клієнтів, раді запропонувати власні варіанти.

Практичні валізи на замовлення із логотипом – новий тренд корпоративної культури багатьох компаній. Крім того, такі предмети можуть стати чудовим подарунком для міжнародних партнерів. Вони послужать нагадуванням про успішну угоду, побічно вплинуть те що, що у фірму прийдуть нові клієнти за рекомендаціями.

Крім естетичного призначення, лейбл на багажі може допомогти уникнути його втрати. З логотипом компанії на поверхню виробу наносять дані фірми, телефонний номер, спеціальні розпізнавальні знаки. У разі втрати валіз подібна інформація допоможе повернути багаж назад. До того ж такі дорожні сумки важко переплутати з іншими. Їх видно здалеку на стрічці в будівлі аеропорту, в камері схову, у натовпі людей на залізничному вокзалі.

Щоб отримати чудовий варіант реклами, просто наберіть наш номер, і досвідчені консультанти допоможуть вам скласти детальну заявку на партію товарів з індивідуальним малюнком. Фахівці GIFTER знають свою роботу до дрібниць, тому в результаті кожен клієнт, який коли-небудь працював з нами, залишається задоволений співпрацею.