Умови повернення

всі Статті

Повернення чи обмін здійснюється лише нового товару без слідів використання чи брендування.

На жаль, ми не зможемо замінити товар, якщо він був забрендований не вірно не з вини наших співробітників. Ми дуже просимо наших клієнтів уважно читати макети, зіставляти розміри логотипів до необхідних, перевіряти кольоровість, номери Panton-ів, а також методи брендування.

Ми завжди підемо назустріч нашим клієнтам, якщо виправити брендування буде можливим. Роботи щодо виправлення неправильного брендування несе винна сторона.

Якщо ми надрукували не відповідно до затвердженого макету – все переробимо власним коштом.

Якщо ми надрукували згідно з затвердженим макетом, але клієнт не помітив у макеті не точностей - ми переробимо за рахунок клієнта.

Ми не робимо повернення брендованого товару, якщо він не відповідає очікуванням клієнта. Замовляйте зразки перед замовленням партії.

Колір товару на сайті може відрізнятися від кольору цього товару у житті. Клієнт несе відповідальність за відповідність обраного товару власним потребам. 

Чистий, не використаний, не брендований товар повертається клієнту на запит протягом 14 днів згідно з українським законодавством (крім категорій товарів, що не підлягають поверненню).

  • Друг логотипу чи вишивка? Що обрати?

    Особливості друку та вишивки на текстилі. Що обрати? Переваги тієї чи іншої техніки різняться від випадку до випадку, і тільки одне можна сказати напевно. І друк, і вишивка є стійкими і якісними...

  • Кепка, що сколихнула світ

    Як брендований мерч стає рушієм змін Мода - потужний інструмент, а якщо з родзинкою - вибухова техніка. Сучасні тренди розказують як жити, створюють спільноти та навіть мають безпосередній виплив на...