Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
 • 20
 • 40
 • 60
 • 80
 • 100
1 2 3 ... 12

Блокнот - універсальна письмова приналежність, що являє собою простий набір чистих листів у палітурці. Наша компанія пропонує оригінальну канцелярію, яку можна використовувати на ділових переговорах або при зустрічі з партнерами, для чорнових нарисів або складання періодичних записів, різних таблиць або малюнків. Це важливий рекламний аксесуар з яскравим логотипом на обкладинці стає частиною ділового іміджу, який допомагає створити позитивну репутацію, вирішити безліч важливих справ і систематизувати дані у зручному для користувача форматі.

Блокноти з нанесенням логотипу - корисний поліграфічний виріб, багатофункціональність якого дозволяє використовувати його як двигун реклами. Такий роздатковий матеріал здатний зацікавити, тому його часто використовують на різних заходах: тренінгах, семінарах, виставках, конференціях або бізнес-зустрічах.

Індивідуальність та стиль – вирішальний фактор

Для будь-якої зайнятої людини чи керівника компанії вірним рішенням стане оптова купівля блокнотів, що дозволяють заощадити на придбанні, раціонально розподілити свій день та допомогти правильно спланувати кожен крок своїм співробітникам. Не варто надовго відкладати це придбання, спростіть своє життя вже зараз! Оригінальний підхід в оформленні дозволяє нам створювати та пропонувати неймовірну графіку. Тому у наших покупців з'являються можливості замовити блокноти з логотипом, що відрізняються формами бланків та розмірами, видами та кольорами.

Ми здатні здивувати клієнтів цікавим наповненням та оформленням, що дозволяє їм використовувати у своїй діяльності презентабельну канцелярію. Високі експлуатаційні характеристики створюють сприятливі умови для роботи бізнес-структур, навчальних закладів різного профілю, творчих особистостей та зайнятих домогосподарок. Креативні блокноти з логотипом на замовлення будуть оцінені кожним з вас. Не обов'язково пам'ятати, важливо скористатися простою і вигідною пропозицією – замовити друк на блокнотах. Вони допоможуть не просто зберегти інформацію, а стануть частиною Вашого стилю та іміджу.

Який вибір ви зробите?

Скористайтеся послугами нашої компанії та поспішайте замовити виготовлення блокнотів оптом. Кожному нашому відвідувачу ми можемо надати різні варіанти брендованої продукції:

 • розрахованої на певну кількість аркушів без лінівки, клітину або лінію;
 • з додатково відведеним місцем для записів або без нього, забарвленими боковушками або виділеними форзацами;
 • моделями в м'якій, гнучкій або твердій палітурці, на міцній металевій пружині;
 • м використовують різні методи нанесення логотипів - тиснення, лазерне гравіювання, УФ друк, тамподруком або комбіновані способи;
 • на шовкотрафареті, шкірозаміннику, штучній шкірі, щільному папері або пластиці, переробленому папері або обкладинках, створених зі шкірки італійських яблук;
 • з обкладинкою на кнопці, гумці або будь-якому іншому оригінальному фіксаторі, що забезпечує компактне розміщення блокнота в сумці без подальшої деформації окремих аркушів або всієї книги;
 • з відсіками для зберігання авторучки, олівця та додатковими кишенями, що дозволяють утримувати необхідні предмети всередині блокнота;
 • з різним зовнішнім та внутрішнім колірним наповненням, цікавим фактурним оформленням;
 • зі змінними металевими круглими або прямокутними табличками, практичною тканинною закладкою, що дозволяє фіксувати розташування певних записів.

Наші ефектні та практичні записники підійдуть для використання в повсякденних цілях або як візитна картка різних бізнес-проектів. Під нашим керівництвом будь-яка канцелярія легко перетворюється на рекламно-сувенірну продукцію, здатну акуратно та елегантно подати слоган чи місію Вашої компанії.

Комфортні умови для вигідної співпраці!

Ми надаємо послугу виготовлення блокнотів із логотипом відповідно до вимог наших замовників. Можемо запропонувати як готові макети, так і Ваш варіант логотипу та/або інформаційного тексту, який буде відповідати побажанням та уподобанням наших клієнтів.

Застосування сучасних технологій та першокласного обладнання дозволяє нам за короткий період організувати виробництво практичного органайзера з оригінальним дизайном. Унікальна та екологічно безпечна поліграфічна продукція дозволяє нашим клієнтам завжди бути на висоті. Ми використовуємо методи ефективного маркетингу, що дозволяють приступати до розробки практичних, ергономічних блокнотів з оригінальним і водночас індивідуальним дизайном. Поспішайте оформити замовлення з можливістю доставки до будь-якого міста. Ми цінуємо Ваш час, Ваші гроші та створимо комфортні умови для Вашого розвитку та процвітання!