Олівці під нанесення логотипу

Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
  • 20
  • 40
  • 60
  • 80
  • 100
1 2

Всі серйозні компанії з трепетом ставляться до свого імені та фірмового бренду. Кожна компанія, яка бажає побудувати довгострокову бізнес-стратегію, обов'язково дбає про створення свого логотипу, який робить її бренд більш популярним. При цьому з метою підвищення лояльності клієнтів та партнерів до конкретного бренду компанії нерідко займаються безплатною роздачею різної сувенірної та канцелярської продукції. На сайті gifter.com.ua можна замовити один із найцікавіших варіантів подарункової канцелярії у вигляді олівців під нанесення логотипу.

Асортимент олівців під брендування на сайті Gifter

Широкий асортимент продукції в каталозі компанії Gifter, напевно, зможе задовольнити запити всіх потенційних клієнтів, включаючи тих, хто бажає купити олівці оптом з нанесеним фірмовим логотипом. На сайті компанії можна оформити виготовлення олівців із логотипом на замовлення з наступних сучасних та популярних матеріалів:

  • Натуральна деревина. Олівець з дерева з гумкою на звороті це класичний і звичний для всіх з дитинства варіант. Головна перевага таких олівців полягає у простоті їх заточування;
  • Полімерний пластик. Незважаючи на те, що багато хто звикли до того, що пластик використовується частіше для виготовлення ручок, все ж таки цей сучасний матеріал також застосовується і для олівців. Такий канцелярський сувенір має всі переваги олівців з дерева. При цьому він відрізняється більш високою міцністю, а також неможливістю до набухання та подальшого руйнування при попаданні у воду;
  • Металеві сплави. Якщо ви бажаєте придбати по-справжньому якісну та надійну рекламну канцелярію, то замовте олівці з логотипом з металу, які не потребують регулярного заточування. Подібні вироби мають спеціальну кнопку, що подає грифель під час його сточування. Суворий дизайн таких олівців ідеально підійде як подарунок діловим людям, які стежать за своїм стилем і цінують насамперед функціональність.

Залежно від ваших уподобань на сайті Gifter.com.ua можна буде підібрати олівці з відповідного матеріалу практично будь-якого кольору, розмірів та форми. Яскравий або класичний і лаконічний дизайн сувеніра зробить його приємним подарунком. При цьому така брендована продукція також працюватиме як реклама. Логотип компанії може наноситися методом гравіювання чи тамподруку.

Наявність у компанії такого канцелярського інструменту, як брендований олівець, допомагає підкреслити серйозність ставлення її керівників до розвитку бренду та налагодження тісних ділових контактів із клієнтами та партнерами. Такий простий подарунок у вигляді подібного сувеніра буде приємним не лише клієнтам та партнерам, а й співробітникам комерційної організації.

Як замовити олівці з логотипом

Перш ніж оформити виготовлення на замовлення олівців з логотипом на сайті Gifter.com.ua, попередньо рекомендується ознайомитися з усім асортиментом подібної канцелярської продукції в каталозі компанії. Після цього зв'яжіться з менеджером або замовте зворотний дзвінок. Наші кваліфіковані співробітники допоможуть підібрати найбільш підходящий вам варіант, а також проконсультують вас з усіх супутніх питань. Ми гарантуємо не тільки найвищу якість готових виробів, а й їх виготовлення у найкоротші терміни з дотриманням усіх ваших побажань. За потреби на нашому сайті ви можете оформити кур'єрську доставку придбаної сувенірної продукції.