Впорядкувати: За наявністю
Колір: Будь-який
За наявністю
За ціною
За ціною
За новизною
Товарів на сторінці:
20
 • 20
 • 40
 • 60
 • 80
 • 100
1 2 3 ... 15

Навіть найпростіша сумка може стати вашим ефективним рекламним майданчиком та корпоративним сувеніром. "Гіфтер" завжди готовий вам у цьому допомогти. Наша компанія багато років пропонує послуги з нанесення зображень, логотипів, текстів на різноманітну продукцію. І не останнє місце у цьому списку займають сумки різних моделей.

Ефективне просування бренду

Сумки з логотипом – це ефективний інструмент промо-акцій та просування будь-якого бренду. За допомогою такого простого, але практичного та зручного аксесуара для багатьох людей, можна створити чудовий інструмент маркетингу. Виріб має невелику вартість, але дає добрий результат. Якісне пошиття та матеріали дозволяють наносити різні написи та логотипи. Кожна компанія, що поважає себе, повинна мати в своєму розпорядженні такий елемент фірмового стилю. Його можна використовувати як подарунок своїм співробітникам, партнерам, клієнтам або під час рекламної акції.

Якщо ви хочете отримати ефективну рекламу за доступною ціною, тоді вам треба замовити у нас сумки оптом із нанесенням зображення лого та слоганом вашої компанії. Така продукція для кожного буде дуже корисною та практичною. З її допомогою ви зможете просувати певний продукт чи бренд. Ми маємо великий вибір моделей виробів з різних матеріалів.

Наш асортимент

У «Гіфтері» ви завжди можете купити сумки оптом та замовити нанесення на них різних зображень та написів. У нашому каталозі вироби з найпопулярніших матеріалів:

 • шкірозамінник;
 • бавовна;
 • поліестер;
 • нейлон;
 • спанбонд;
 • поліпропілен.

Це зручні дорожні та спортивні сумки, вироби для походу за покупками, ділові моделі, валізи, невеликі барсетки на пояс. Всі вони виготовлені із щільних матеріалів, тому служать довго, не вигоряють. Логотип наноситься на тканину міцно, не тріскається, не блідне з часом.

Найпопулярніші моделі – це сумки, на які наноситься коротке рекламне повідомлення або логотип фірми. Вони однаково добре підходять для міських умов та поїздок за місто. Містка та практична модель за вигідною ціною.

Замовляйте свою рекламну продукцію

Сумки з логотипом виготовляються за допомогою термоперенесення, сублімації та деяких інших варіантів друку. Замовити таку промопродукцію у нас дуже просто:

 1. вибираєте потрібну модель на нашому сайті;
 2. залишайте заявку або телефонуйте менеджерам;
 3. працюєте зі спеціалістами та затверджуєте замовлення;
 4. оплачуєте рахунок та найближчим часом отримуєте своє замовлення.

Якщо у вас є питання, тоді телефонуйте нашим фахівцям або залишайте коментар на сайті, і вони із задоволенням вам дадуть відповідь і проконсультують.

Ми хочемо, щоб наш кожен клієнт завжди залишався задоволений співпрацею з «Гіфтером» і робимо все можливе для досягнення цієї мети. Можна з упевненістю сказати, що нам вдалося досягти у своїй сфері величезного успіху. З нами постійно співпрацюють великі та відомі компанії. Вся робота виконується в строк, за вигідними цінами та на найсучаснішому устаткуванні.