Що впливає на ціну друку на футболках

всі Статті

Друк на футболках є дуже затребуваною послугою сучасного ринку. Хтось виготовляє футболки для своєї сім'ї, хтось створює таким чином футбольну форму, а хтось забезпечує своїх співробітників.брендованим одягомУ будь-якому випадку людей цікавить той факт, як формується ціна друку зображення на футболках та як можна заощадити. Адже якщо йдеться про одну футболку для своєї другої половинки, то ціна тут не має великого значення, але якщо йдеться про кілька сотень чи тисяч футболок, то сума може бути колосальною. Саме тому необхідно спочатку розібратися в тому, скільки вам коштуватиме якісний друк на футболках.

Що впливає на ціну

Насамперед, на ціну впливає те, який спосіб друку було обрано та яка кількістьфутболоквам потрібно. Якщо йдеться про невеликий тираж у кілька штук, то в цьому випадку використовується стандартне перенесення зображення на тканину, таке ж, яке використовується при перенесенні на папір. Футболка поміщається у спеціальний принтер, після чого той переносить фарбу на поверхню та нагріває її для закріплення. Такий спосіб забирає досить багато часу, він є ресурсомістким, але ідеально підходить для невеликого тиражу футболок. В результаті вартість однієї футболки буде досить високою, адже витрати на її виробництво були більшими, часу на виготовлення витратили багато. але через один екземпляр втрати будуть незначними. Якщо в такий спосіб наносити зображення на безліч футболок, то ніякого вигідного чекати не доведеться.

Якщо йдеться про велику кількість брендованих футболок, то тут слід віддавати перевагу промисловому способу нанесення зображення на тканину. Тут великий попит маєшовкотрафарет ітермотрансферЦі способи дозволяють працювати з великим тиражем футболок і швидко наносити малюнок на поверхню тканини, при цьому гарантуючи якість. Для однієї футболки такі способи будуть набагато дорожчими, але якщо футболки обчислюються десятками або сотнями, то з'являється суттєва вигода. Виробник витрачає виготовлення одного екземпляра мінімум часу і ресурсів, що у результаті значно знижує вартість.

Переваги промислового друку:

 • Висока швидкість;
 • Мінімальна ціна одного екземпляра;
 • Можна зробити багато футболок з однаковою якістю;
 • Суттєва економія на партії футболок.

Коли вигідно використовувати промисловий спосіб друку на футболках

Усі хочуть заощаджувати і це цілком нормальне бажання, навіщо платити більше, якщо якісний результат можна отримати за мінімальні гроші. Але необхідно розуміти, що якщо для одних промисловий друк буде хорошим способом заощадити, то для інших це спричинить великі фінансові втрати. Особливістю такого друку є те, що чим менше футболок, тим вищою є ціна. Саме тому звертатися за такими послугами необхідно корпоративним клієнтам, які потребують постійного друку великої кількості брендованих футболок.

Маркетингові компанії потребують великої кількості сувенірної продукції, яка буде роздана потенційним клієнтам як подарунок. В результаті з'являється замовлення на виготовлення тисяч футболок із друком унікального бренду компанії чи рекламної інформації. Для цього виробник виготовляє трафарети та працює з ними протягом усього терміну співробітництва. Якщо порахувати вартість однієї футболки, то ціна буде мінімальною. Все залежить від того, яка початкова ціна буде самої футболки як виробу, вартість друку буде копійчаною.

Також деякі компанії замовляють футболки для кількох сотень своїх працівників. У цьому випадку футболка буде не просто сувеніром, вона буде справжньою уніформою для працівників, що в результаті підвищить ефективність їхньої роботи та збільшить швидкість розвитку компанії загалом. У цьому випадку також виконується створення унікальних трафаретів, після чого малюнок швидко наноситься на будь-який тираж футболок. Але слід розуміти, що якщо потрібно зробити друк не на 100 футболках, а на 10 екземплярах, то принцип перенесення інформації не зміниться. Потрібні будуть ті ж витрати та час на виготовлення унікального трафарету. Що зробить вартість процедури вищою.

Основи економії

Для того щоб отримати найвигіднішу вартість друку на футболках, необхідно вибрати оптимальний спосіб перенесення зображення на тканину. Спочатку слід визначитися з тим, скільки футболок вам необхідне, після чого вибрати відповідний спосіб. Якщо потрібно перенести інформацію на одну чи дві футболки, то не варто обирати промисловий друк, адже в результаті вартість такої послуги буде надзвичайно високою. Тут краще віддати перевагу спеціальному принтеру, який потребує менше витрат для малого тиражу.

Пам'ятайте, що промислові способи друку на футболках не просто знижують вартість перенесення інформації з розрахунку на один екземпляр, це також призводить до суттєвого збільшення якості отриманого результату. Після промислового перенесення зображення футболка без проблем витримує численні прання та будь-які випробування під час щоденної експлуатації. З усіх питань щодо вартості друку ви можете написати нам за контактами позасланні.

 • Попередня
  Який спосіб друку на футболках краще

  Щоб кожен співробітник компанії відчував свою значущість та приналежність до великої справи, керівництво має ухвалювати стратегічні рішення. Подарувавши своїм співробітникамбрендовані футболки з...

 • Наступна
  Найкращі способи друку на чашках

  Друк начашкахє однією з найбільш популярних послуг на ринку. Хтось створює подарунок своїй коханій, хтось створює сувенірну продукцію для реклами чи віддає її своїм співробітникам у компанії. У...