Найкращі методи друку на чашках

всі Статті

Друк начашкахє однією з найбільш популярних послуг на ринку. Хтось створює подарунок своїй коханій, хтось створює сувенірну продукцію для реклами чи віддає її своїм співробітникам у компанії. У будь-якому випадку перенесення зображення на поверхню гуртка є популярним способом створити корисний та оригінальний сувенір. На сьогоднішній день використовуються різні способи нанесення зображень на керамічну поверхню кружки, необхідно вибрати оптимальний варіант, щоб і якість отримати найвищу, і вартість зробити мінімальною.

Нанесення зображення за допомогою шовкотрафарету

maxresdefault

Це промисловий та досить популярний спосіб нанесення зображень на чашки. Він дозволяє нанести як одноколірне, так і багатобарвне зображення на поверхню, при цьому має цілу низку незаперечних переваг. Основна суть полягає в тому, що перед нанесенням малюнку виготовляється його трафарет. Якщо потрібен одноколірний малюнок, то виготовляється один трафарет, якщо кілька кольорів, то для кожного він виготовляється окремо, а потім малюнок наноситься шарами. Кухоль встановлюється в спеціальний тримач на верстаті, після чого через трафарет під час її обертання наноситься певний колір малюнка. Цей спосіб дозволяє швидко наносити якісне зображення на поверхню.Переваги шовкотрафарету:

 • висока швидкість перенесення малюнка.
 • мінімальна вартість за великих тиражів.
 • висока якість зображення.
 • можна наносити кольорові малюнки.
 • мінімальні витрати на одну чашку.
 • невисока трудомісткість процесу.

Недоліки:

 • перед початком роботи необхідно виготовити трафарети.
 • якщо зображення змінюється, знову доведеться виготовляти новий трафарет.

Нанесення зображення на чашку – деколь

OEM-Decal-Printing-and-Color-Wholesale-Eco-Friendly-Brand-Promotion-Milk-Ceramic-Drink-Cup

Деколювання є досить складним технологічним процесом перенесення зображення зі спеціального паперу на керамічні, скляні або порцелянові поверхні. Як основа тут береться спеціальний гумований папір, на який наноситься майбутнє зображення методом шовкографії. Цей папір має спеціальний шар, завдяки якому він набагато простіше відшаровується від зображення. Насамперед папір із зображенням накладається на поверхню чашки. Завдяки декольному лаку зображення кріпиться до поверхні кераміки. Через деякий час папір відшаровується і на чашці залишається тільки чітке, кольорове зображення.

Після цього чашка встановлюється в спеціалізовану піч і піддається випалу, це надійно закріплює зображення на поверхні і робить його одним цілим із чашкою. Під час деколірування використовуються спеціальні фарби, завдяки чому і відбувається перенесення чіткого зображення на іншу поверхню. Перевагою такого друку є те, що після закінчення зображення виходить надзвичайно надійним і довговічним, воно не боїться високих температур, не знімається під час миття навіть з агресивними миючими засобами, не дряпається.

Переваги:

 • дуже стійке та довговічне зображення;
 • можна досягти будь-яких візуальних ефектів;
 • наносити зображення можна на велику площу.

Недоліки:

 • досить витратний та трудомісткий процес;
 • потрібні спеціальні фарби та матеріали.

Перенесення зображення на чашку методом сублімації

fdc4f060a525bc49a72b825625ed6568

Це досить популярний спосіб перенесення інформації на поверхню чашок, що використовується у промислових масштабах. Основою тут виступають спеціальні сублімаційні чорнила, за допомогою яких малюнок наноситься на папір через принтер. Готове зображення на папері прикладається та щільно фіксується на поверхні кружки. Після цього сам кухоль поміщається в спеціальний термопрес, щоб нагріти папір до потрібної температури. При нагріванні фарба переноситься на поверхню кружки та надійно там закріплюється.

Основними перевагами такого друку є простота та висока швидкість перенесення зображення будь-якої складності. Можна нанести на керамічну поверхню будь-яке зображення, воно буде контрастним, чітким і довговічним. Після перенесення кухоль повністю готовий до експлуатації, зображення не боїться вологи, воно не дряпається, не знімається під час миття з використанням агресивних миючих засобів, не боїться високих температур.

Коли слід вибрати промислові методи друку

Такі способи будуть ідеальним вибором для тих, хто хоче виготовити сувенірну продукцію у великих кількостях. У цьому випадку виробнича лінія максимально ефективно виконуватиме свою роботу, а значить, вартість перенесення інформації на одну чашку буде мінімальною. Якщо використовувати промислові способи друку на гуртках для виготовлення кількох чашок, ціна цієї послуги буде надзвичайно високою.

Саме тому найчастіше клієнтами стають великі компанії та рекламні агенції. Тут надходить замовлення на сотні чи тисячі екземплярів сувенірної продукції, після чого на виробництві проводиться підготовка. Підготовка завжди буде забирати ті самі ресурси, необхідно брендувати 1000 або 1 чашку, тому чим більше тираж продукції необхідно випустити, тим дешевше ця послуга обходиться замовнику. Слід обов'язково наголосити на тому факті, що промислові способи перенесення інформації на керамічні поверхні.