Який спосіб друку на футболках краще вибрати

всі Статті

Щоб кожен співробітник компанії відчував свою значущість та приналежність до великої справи, керівництво має ухвалювати стратегічні рішення. Подарувавши своїм співробітникамбрендовані футболки з логотипом компаніїви зможете значно збільшити їхню відповідальність під час роботи. Вже давно доведено той факт, що працюючи в уніформі, людина відчуває себе більш важливою та зацікавленою, вона намагається всіма силами досягти поставлених керівництвом цілей. Саме тому великі компанії по всьому світу замовляють друк на футболках та роздають їх своїм співробітникам.

Як нанести малюнок на футболку

На сьогоднішній день є безліч способів виконати друк на футболках, адже ця індустрія знаходиться на вершині своєї популярності. Одні способи дозволяють швидко перенести інформацію на тканину і зробити її барвистим, але вже при першому пранні все це зникне, інші дозволяють нанести інформацію більш якісно і закріпити її там надовго. Якщо ви замовляєте друк на футболках, то обов'язково цікавтеся тим, яким способом виконується процедура. На сьогоднішній день найкращими способами промислового друку на футболках вважаєтьсяшовкотрафарет ітермотрансфер.

Пам'ятайте, що в залежності від вибраного вами способу друку залежатиме якість кінцевого результату. Необхідно не просто нанести малюнок на поверхню тканини, необхідно зробити цей малюнок частиною тканини. Щоб при наступному носінні і під час прання малюнок залишався на своєму місці, зберігав насиченість своїх відтінків. Зробивши правильний вибір, ви витратите оптимальні гроші, отримаєте високоякісні футболки з логотипом компанії, потішите своїх співробітників.

Шовкотрафарет

world-tee-1

Назва цього способу говорить сама за себе, при нанесенні інформації на футболку виробник використовує трафарети. Основна суть полягає в тому, що під вибраний логотип виготовляються трафарети, при цьому їх потрібно багато. Кожен трафарет матиме певний колір. Після чого по черзі вони укладатимуться на тканину і переводитимуть колір у її текстуру. Шар за шаром та в результаті можна побачити чітке та барвисте зображення. Щоб закріпити результат на тривалий час, використовується термічна обробка поверхні, під високою температурою закріплюється фарба в волокнах тканини і вже нікуди не подінеться, навіть при пранні під високою температурою.

Переваги такого способу:

 • Малюнок витримує безліч процесів прання;
 • спосіб дозволяє виготовляти багато футболок із принтом за короткий час;
 • швидкість друку надзвичайно висока;
 • вартість однієї футболки буде дуже низькою;
 • малюнок може бути насиченим, чітким та контрастним;
 • мінімальна трудомісткість процесу друку.

Недоліки шовкотрафарету:

 • Перед печаткою необхідно виготовити трафарет кожного кольору;
 • Якщо малюнок необхідно змінити, то знову доведеться створювати трафарети.

Термотрансфер

world-tee-10

Це унікальна технологія друку на футболках, яка знайшла широке застосування у всьому світі. Спочатку друкується вибране зображення на спеціальному папері або плівці, після чого воно буде перенесене на тканину. Папір чи плівка у цьому випадку виступає проміжним носієм, завдяки якому можна буде виконати друк на футболці та при цьому гарантувати дуже високу якість зображення. На проміжному носії зображення наноситься у дзеркальному вигляді, після чого готовий малюнок вирізують із невеликими полями по краях. Далі все досить просто, під високою температурою плівка чи спеціальний папір стає одним цілим із футболкою.

Основною перевагою такого способу друку є те, що за короткий проміжок часу зображення буде повністю перенесене на футболку. При цьому можна переносити малюнки будь-якого рівня складності, тут завжди буде висока чіткість, перенесення кольорів і контрастність. Під час роботи використовується спеціальний термотрансферний прес, який дозволяє швидко перенести зображення на тканину та надійно його там закріпити.

Якщо під час роботи використовується плівковий термотрансфер, досягається максимальна швидкість друку. Основою даного процесу друку є те, що малюнок швидко накладається на плівку, виходить моток плівки, де безліч екземплярів одного й того самого зображення. Після цього плівка обрізатиметься спеціальним плотером, потрапляючи під термічну обробку в пресі та залишаючись на поверхні футболки. І тут досягається максимальна промислова ефективність. Якщо велика компанія потребує великої кількості брендованих футболок, їй пропонується саме цей спосіб друку. Тут і якість зображення висока і вартість досить низька, і швидкість виготовлення максимальна.

Ці два способи друку на футболках по праву вважаються найкращим вибором на ринку, якщо йдеться про промислові масштаби. Особливістю в них є те, що виготовлення невеликого тиражу втрачає свою актуальність, адже тривала підготовка та витрати на неї не окупляться, якщо виробник виконає перенесення зображення на одну футболку. Робота ведеться з великими тиражами, співпраця проводиться із великими корпоративними клієнтами.

 • Попередня
  Навіщо потрібні брендовані флешки?

  Послуга брендування флешок сьогодні має величезний попит, як серед приватних покупців, так і серед великих компаній. Цей невеликий пристрій для перенесення інформації став незамінним аксесуаром для...

 • Наступна
  Скільки коштує печатка на футболках. Як здешевити друк

  Друк на футболках є дуже затребуваною послугою сучасного ринку. Хтось виготовляє футболки для своєї сім'ї, хтось створює таким чином футбольну форму, а хтось забезпечує своїх...