Чи потрібні кулькові ручки у сучасному світі? | Gifter

всі Статті

Сьогодні часто можна почути фрази про те, що комп'ютеризація світу вже дійшла свого апогею, а традиційні способи зчитування та передачі інформації (наприклад, лист від руки) поступово втрачає актуальність. Однак насправді подібний погляд має мало спільного з актуальною ситуацією.

Кулькові ручки в 21 столітті

pen-web

Щоб переконатися, щокулькові ручкинітрохи не втратили в актуальності, достатньо зайти до будь-якого канцелярського магазину. Хоча сьогодні багато типів робіт дійсно переводяться в цифровий формат (наприклад, у рамках професійної діяльності ніхто вже не буде складати таблиці або створювати креслення), у величезній кількості випадків обійтися без рукописного листа просто неможливо. По-перше, неможливо розташувати комп'ютер у кожній точці простору, де може знадобитися. По-друге, кулькові ручки незамінні при заповненні документів (виходить набагато швидше, ніж при заповненні на комп'ютері). По-третє, лист від руки сприяє запам'ятовування інформації та має своєрідну ритміку, радикально відмінну від формату листа за комп'ютером (багато людей віддають перевагу клавіатурі простої кулькової ручки).

Приклади використання в галузі бізнесу та масових заходів

Lauper-Personalised-Pens-1

Перейдемо до конкретних прикладів. Брендовані ручки - це чудовий подарунок вашим співробітникам, який не є надто претензійним і при цьому не може виявитися марним. У рамках офісної роботи користуватися ручкою хоч би мінімально доводиться кожному. За рахунок наявності на предметі логотипу створюватиметься відповідна атмосфера — відчуття причетності організації та працівників (що сприятливо позначається на емоційному мікрокліматі всередині колективу та лояльності співробітників). Крім того, ручки з логотипом нагадують про фірму не лише працівникам, а й відвідувачам (фактично вони доповнюють інтер'єр приміщень). Престижна брендована ручка часто є атрибутом керівника.

Ще один приклад використання ручок з логотипом компанії – масові заходи та промо-акції, які майже ніколи не обходяться без заповнення будь-яких документів. Корпоративні планшети, онлайн-опитування — це дуже часто виявляється недостатньо. Крім того, ручки на таких заходах лунають учасникам, а отже, залишаються з ними на ще тривалий термін. Подібна «дрібниця» — чудовий спосіб почати формувати довірчі стосунки та залишити людині подарунок (який не коштує дорого), який нагадуватиме йому про організацію.

Нашу пропозицію

Наша компанія Gifter спеціалізується на нанесенні логотипів. У тому числі ми готові виготовити брендовані ручки типу, що вас цікавить (ознайомтеся з каталогом: в інтернет-магазині представлено кілька варіантів). Нанесення лого та подальша доставка по Києву та Україні відбувається у мінімальні терміни: ми цінуємо власний та клієнтський час.

Щоб замовити ручки з логотипом, зв'яжіться з нами за номером або оформіть заявку онлайн. Будемо раді співпраці!

  • Попередня
    Що таке Welcome Pack?

    Welcome Pack - усталена класика, покликана покращити відносини між новим співробітником, колегою чи членом товариства та його керівництвом та найближчим колом спілкування. Це подарунковий набір, який...

  • Наступна
    Сім причин, щоб вибрати мерч, замість звичайної реклами

    Не треба залазити глибоко в історію і копатися в етимології, щоб прояснити значення поширеного слова «мерч». Раніше колишнє надбання субкультурного сленгу серед рок-музикантів та їх...