Що таке Welcome Pack (Велкам Пак, Велкам Кіт)? | Gifter

всі Статті

Welcome Pack - усталена класика, покликана покращити відносини між новим співробітником, колегою чи членом товариства та його керівництвом та найближчим колом спілкування. Це подарунковий набір, який має попит як у великих, так і в невеликих компаніях.

Подарунковий набір для новачка дозволяє швидше освоїтися на новому робочому місці, а його вміст нерідко пов'язують із роботою та обов'язками. Серед вмісту може бути карта офісу, імена та контакти керівництва та бухгалтерії, адреси великих клієнтів та постачальників, залежно від формату бізнесу та його розмірів. Для роботодавця та керівника колективу особливо важливо дарувати такі подарунки: вони дозволяють не лише привітати нових осіб, а й зруйнувати кордони між ними, виводячи стосунки не лише на діловий, а й на дружній рівень.

А це дуже важливо як у бізнесі, так і в колективі: адаптація особи в новому суспільстві може тривати багато часу. У цей період співробітник перебуває у стані пригніченості та розгубленості: у перші тижні йому доведеться познайомитися з новими колегами, своїми робочими завданнями, звикати до нового обладнання та порядку. Те саме стосується і співробітників з досвідом роботи, адже кожен роботодавець відрізняється, а однакових статутів та вимог не буває.

Що включає Велкам Пак

employee-welcome-kit-for-new-hires

Згладити обстановку з першої зустрічі дозволить Welcome Pack. Він може включати різні предмети, а його склад можна підібрати під конкретну людину. Серед кращих ідей Welcome Pack можна відзначити наступні:

 • Набір якісного та дорогого письмового канцелярського приладдя - наприклад, дорога чорнильнаручка, яку буде приємно тримати в руці (комплект із ручки та стрижнів).
 • Блокнот абощоденник, щоб записувати технічні заняття та розклад заходів.
 • Наручний, настільний або настінний годинник, кишеньковий або настінний календар (у випадку, якщо у співробітника буде особистий кабінет).
 • Чашка аботермо-кухоль для офісу.
 • Технічні аксесуари - портативний акумулятор, навушники, набір з бездротової миші та клавіатури або зовсім новий комп'ютер, який буде зафіксований за співробітником в офісі.

У той же час до списку небажаних подарунків можна віднести специфічну їжу та алкогольні напої. Новий співробітник може виявитися не п'ючим і мати алергію на певні продукти, тому якщо ви точно не знаєте його смакових переваг, ризикувати не варто.

Як зробити Welcome Pack оригінальніше

Screenshot_2 (5)

Брендування - один із найкращих способів зробити Велкам Пак оригінальнішим та підкреслити імідж компанії. Нанесення логотипу компанії на предмети (це може бути як ручка, так і блокнот, чашка або powerbank) підкреслить для співробітника правильність вибору компанії і з першого робочого дня створить віру в її просування та успіх. Нова особа одразу ж відчує себе частиною компанії, якщо першого робочого дня заварюватиме каву в подарованій чашці з нанесеними логотипами компанії.

У яких ще випадках дарувати Велкам Пак

Незважаючи на те, що дарувати такі подарунки в основному прийнято під час працевлаштування на роботу або в специфічний колектив (педагогічний, театральний та інші), існує велика кількість ситуацій, коли такий набір може виявитися не менш корисним.

Оригінальні подарункові набори можна підготувати до таких подій, як одруження, переселення в нову квартиру, купівля нового автомобіля. Ці події можуть стати приводом вручити подарунок, який стане в нагоді в новій обстановці - це своєрідне вітання та фраза "Ласкаво просимо до сімейного життя", "Ласкаво просимо в нове житло" та "Ласкаво просимо в новий автомобіль". Дарувати в такому випадку доречно найактуальніші речі - це може бути кухонне/ванне приладдя у разі переселення в нову квартиру, смарт-гаджети в новий автомобіль та комплекти посуду або спальної білизни у разі одруження.

Знайти подарунки для Велкам Паков на будь-який смак можна в інтернет-магазині Gifter. Замовити можна онлайн на сайті, не виходячи із дому.

 • Попередня
  Що таке попсокет та як прикріпити його на телефон?

  Попсокет: гарантія якісних селфі, компактна підставка, зручний тримач, підручна котушка для навушників, чудовий подарунок. Всі ці тези можна описати недорогий і простий в конструкції аксесуар,...

 • Наступна
  Чи потрібні кулькові ручки у сучасному світі?

  Сьогодні часто можна почути фрази про те, що комп'ютеризація світу вже дійшла свого апогею, а традиційні способи зчитування та передачі інформації (наприклад, лист від руки) поступово втрачає...