Які види друку на футболках бувають? | Gifter.com.ua

всі Статті

Принти нафутболках Актуальний тренд останніх років. Це не лише оригінальність та креативність, а й ефективний маркетинговий інструмент. Брендований одяг широко використовується як сувенірна продукція та презентаційні матеріали для різних заходів. А ще це елементи корпоративного стилю, за допомогою яких підвищується командний дух, створюється добре враження про компанію, залучаються потенційні клієнти.

Коротко про історію появи друку на футболках

З чого все почалося? Перші футболки з принтами з'явилися у США. Спочатку на одяг наносилися назви курортів та зображення героїв із мультфільмів «Дісней». Незабаром така технологія набула популярності. У 60-х роках люди носили футболки з картинками і в такий спосіб розповідали світові про свої захоплення, про ставлення до життя.

У 80-х роках принт на тканині почав виконувати нову функцію. Виробники зрозуміли, що футболки можна використовувати у іміджевих кампаніях. Для цього на одяг наносились логотипи. Таким чином підвищувалася впізнаваність бренду та розширювалася клієнтська база.

Сьогодні такий напрямок активно розвивається. Замовники не мають жодних обмежень. На футболки наносяться цікаві написи, цитати, різні зображення, логотипи та слогани. Для отримання повнокольорових картинок використовують перевірені технології. Які саме, ми докладніше розповімо далі.

Опис основних видів друку на футболках

Друк на футболках виконується кількома способами. До них відноситься термотрансфер, шовкографія, цифровий друк.

Термотрансфер

images

Це технологія, яка чудово себе зарекомендувала. Її ще називають термоаплікацією. Суть способу полягає в тому, що картинка наноситься на тканину за допомогою проміжного носія. Це може бути плівка чи папір, яку нанесено зображення.

Термотрансферний друк виконується досить швидко. Процес складається з кількох основних етапів. Спочатку картинка накладається на тканину, а надлишки акуратно обрізаються. На наступному етапі використовують термопрес. Футболка розміщується на плиті термопресу разом із картинкою та із захисним папером. Через певний час термопрес відкривається, а знімається плівка. Можна насолоджуватися чудовим результатом.

У чому переваги термотрансферного друку? Перелічимо ключові моменти:

 • отримання чіткого зображення з максимально точним відтворенням відтінків
 • збереження початкового виду після багатьох циклів прання
 • стійкість до негативного впливу ультрафіолетових променів

Термотрансферний друк хороший тим, що для реалізації замовлення не потрібно багато часу. Можна нанести картинки на велику кількість футболок у стислий термін. Вартість такої послуги є доступною. У багатьох випадках друк здійснюється за ескізами клієнтів. Також можна переглянути величезний каталог картинок і вибрати відповідний варіант.

Шовкографія

screen-printing

Це ще одна технологія, яка використовується для нанесення принтів на футболки. Шовкографія є актуальною протягом багатьох років. Під нею мається на увазі застосування спеціальних трафаретів та фарб. При цьому створюються зображення будь-яких розмірів та на різних матеріалах.

Шовкографія – потрібна технологія, за допомогою якої часто наносяться картинки на футболки. До її переваг належить:

 • стійкість до сонячних променів та до прання
 • низька вартість одного виробу при великому тиражі
 • отримання яскравих та насичених зображень, які зберігають початковий зовнішній вигляд довгий час
 • реалізація завдань будь-якої складності
 • мінімальні обмеження щодо вибору матеріалу

Якщо Ви надаєте перевагу бездоганній якості, виберіть такий варіант. За допомогою шовкотрафаретного друку виходять гарні картинки, які не вигоряють на сонці та не бояться численних прань.

Нам добре відомі особливості технології, тож клієнти залишаються всім задоволені. Фахівці компанії розробляють дизайн, погоджують усі моменти із замовниками і лише після цього виконується друк на футболках. Робота здійснюється планомірно та з дотриманням технологічного процесу.

Цифровий друк

DTG-t-shirt-printing

Такий вид друку також широко використовується. Його головною особливістю є нанесення картинки на тканину безпосередньо. Для цього не потрібно складна підготовка і створюються спеціальні трафарети. Виготовлення брендованого одягу здійснюється за допомогою цифрового обладнання. Мається на увазі струменевий принтер, що відрізняється високою якістю друку.

Цифровий друк – чудовий варіант для нанесення логотипів та картинок на футболки. Це прогресивна технологія, завдяки якій малюнки переносяться на тканину без будь-яких проміжних етапів. Це добрий варіант для невеликих тиражів.

Вибравши як технологію нанесення принтів на футболки цифровий друк, Ви не пошкодуєте. Це унікальний спосіб отримання картинок, для якого характерні такі переваги:

 • виконання замовлень за короткий час
 • стійкість зображень до негативних зовнішніх факторів (ультрафіолетові промені, прання)
 • висока точність кольору та докладна деталізація
 • безпека для здоров'я за рахунок використання матеріалів, у яких не містяться шкідливі речовини
 • необмежена площа нанесення зображень на тканину
 • прийнятна ціна при середньому та невеликому тиражі

Замовте футболки з логотипом компанії у магазині «Gifter»!

Якщо Ви хочете підвищити впізнаваність бренду, впливати на цільову аудиторію, досягти хороших результатів у просуванні товарів, скористайтесь нашими послугами. На сайті можна купити футболки з принтами за найкращою ціною. Співробітники інтернет-магазину «Gifter» мають величезний досвід у такій діяльності. Ви можете розповісти, що вам потрібно, і отримати кілька варіантів для вирішення питання. Друк на футболках здійснюється за допомогою надійних способів. Консультанти докладно розповідають, у чому особливості кожного методу та допомагають зробити вибір!

 • Попередня
  Як оцінити рентабельність корпоративних подарунків?

  Це важливе питання, на яке потрібно знати відповідь.Корпоративні подарунки широко використовуються підвищення лояльності клієнтів, розширення цільової аудиторії, створення емоційної асоціації з...

 • Наступна
  Навіщо Вашому бренду потрібні корпоративні подарунки?

  Щоденники ,флешки ,ручки з логотипом компанії - Корпоративні подарунки, за допомогою яких вирішуються важливі завдання. Це ефективні інструменти, що широко використовуються для підвищення продажів,...