Як оцінити рентабельність корпоративних подарунків? | Gifter.com.ua

всі Статті

Це важливе питання, на яке потрібно знати відповідь.Корпоративні подарунки широко використовуються підвищення лояльності клієнтів, розширення цільової аудиторії, створення емоційної асоціації з брендом. Це інструмент, за допомогою якого забезпечуються добрі результати. Як визначити його ефективність, ми розповімо у статті.

На які показники потрібно орієнтуватись при роздачі корпоративних подарунків?

Screenshot_2 (7)

Рентабельність - параметр, під яким мається на увазі економічна ефективність та отримання прибутку. Перед покупкою та вибором корпоративних подарунків потрібно все ретельно зважити та визначити, чи буде від цього реальна користь. При роздачі презентів ми радимо звертати увагу на такі показники:

 • ціна
 • практичність
 • унікальність
 • відповідність інтересам
 • відповідність статусу партнерів
 • нанесення логотипу на продукцію

Вигода від бізнес-презентів нематеріальна. Тому рентабельність складно розрахувати. Потрібно керуватись тим, що можна підрахувати. Сюди належать конкретні дії споживачів (ліди), кількість постійних клієнтів, позитивні відповіді. Виходячи з цього, можна зрозуміти, наскільки ефективним є такий маркетинговий інструмент, як корпоративні подарунки.

Корпоративні подарунки – спосіб збільшення лояльності клієнтів та їх LTV

Це є ключовим параметром для розвитку компанії. Лояльність клієнтів – фактор, від якого залежить ухвалення рішення про сьогоднішню та про подальші покупки. Довічна цінність покупців розраховується з допомогою LTV. Це прибуток, який отримує підприємство чи компанія під час роботи з клієнтом. Все починається з моменту знайомства з продуктом і закінчується останньою покупкою.

Корпоративні презенти – ефективний метод підвищення лояльності покупців і LTV. Добре, коли клієнти знову і знову купують товари або користуються послугами, не йдучи до конкурентів. Це потрібно цінувати та всіляко заохочувати. Корпоративні презенти чудово для цього підходять. Коли клієнти отримують корисні речі, вони з'являються позитивні емоції: радість, подяку, задоволення. Така реклама не має нав'язливий характер і не дратує. Тож досягаються заплановані результати.

Як розраховується рентабельність корпоративних подарунків порівняно із закупівлею?

Calculate_the_Value_large

Дарувати презенти партнерам, клієнтам, співробітникам вигідно з кількох причин. Власники більшості підприємств чітко усвідомлюють, у чому важливість таких подарунків. Вияв уваги до партнерів, приємні бонуси для клієнтів, мотивація співробітників – все це сприяє розвитку бізнесу та розширенню цільової аудиторії. Тож не варто відмовлятися від презентів.

Як розрахувати рентабельність подарунків до того, як вони будуть вручені отримувачам? У цьому плані слід керуватися такими моментами:

 • Бюджет – індивідуальний параметр, який залежить від можливостей компанії. При формуванні бюджету слід враховувати те, що подарунки не повинні бути надто дорогими, а надмірна економія небажана. Найкращий варіант – презенти, в яких поєднується оригінальність, практичність та прийнятна ціна. Такі презенти можна купити на нашому сайті, ознайомившись із асортиментом товарів
 • оцінка бажаного ефекту – подумайте, що Ви хочете отримати натомість. Це параметр, від якого слід відштовхуватись при формуванні бюджету на подарунки порівняно із закупівлею. Під бажаним ефектом може матися на увазі зміцнення співпраці, прояв уваги до ділових партнерів, подяка за вигідну угоду
 • Колишній досвід – якщо Ви вже дарували корпоративні подарунки, закладете до бюджету на презенти стандартну суму. Якщо минулий досвід був успішним, повторіть ще раз. Це перевірене рішення, завдяки якому досягаються хороші результати у бізнесі

Статистика свідчить, що корпоративні подарунки окупаються вдвічі. Це чудовий показник, завдяки якому власники компаній купують бізнес-презенти та замовляють послуги нанесення логотипів. Таке рішення цілком обґрунтоване. Мається на увазі впізнаваність торгової марки, покращення іміджу компанії, емоційне сприйняття бренду.

Вибирайте корпоративні подарунки в інтернет-магазині Gifter!

Замовити корпоративні подарунки за найнижчою ціною можна у нас. Ми пропонуємо продукцію у великому асортименті та надаємо послуги нанесення логотипів на вироби. В інтернет-магазині «Gifter» продається канцелярське приладдя, керамічнічашки ,товари для відпочинку. Гроші, які Ви вкладаєте у брендовану продукцію, багато разів окупаються. За допомогою корпоративних подарунків підвищується лояльність клієнтів, укріплюються ділові відносини, залучаються нові покупці!

 • Попередня
  Які подарунки на конференцію вибрати?

  Сувенірна продукція для конференції – не лише прояв уваги та поваги до учасників. Пам'ятні презенти з логотипом компанії використовуються як реклама. За допомогою невеликих подарунків із...

 • Наступна
  Які види друку на футболках бувають?

  Принти нафутболках Актуальний тренд останніх років. Це не лише оригінальність та креативність, а й ефективний маркетинговий інструмент. Брендований одяг широко використовується як сувенірна продукція...