Які корпоративні подарунки можна подарувати діловим партнерам? | Gifter.com.ua

всі Статті

Корпоративні подарунки - важливі інструменти маркетингу, за допомогою яких формується імідж компанії, зміцнюються зв'язки з діловими партнерами, асоціація з брендом. З їхньою допомогою вирішується багато завдань, пов'язаних з просуванням та з розвитком бізнесу. Тому корпоративні подарунки завжди мають попит. Що ж можна вручити діловому партнеру, ми детальніше розповімо у статті.

Значення корпоративних подарунків у ділових відносинах

Luxury-Corporate-Gifts

Спочатку поговоримо про те, які функції виконують корпоративні подарунки. Для отримання ефективних результатів у бізнесі потрібні надійні партнери. Як заручитися їхньою підтримкою та зберігати стосунки протягом тривалого часу? Необхідно виявляти повагу та доброзичливість, а також не забувати дарувати оригінальні презенти з приводу та без. Ділові партнери побачать, як Ви до них належите, і цінуватимуть співпрацю з Вами.

Корпоративні подарунки – величезний вибір товарів, серед яких завжди можна знайти потрібні варіанти. До них належить різноманітна поліграфічна продукція. Наприклад,щоденники ,блокноти іручки з логотипом Вашій компанії. Такі подарунки можна вручати діловим партнерам на переговорах, виставці, презентації. Вони одночасно мають і власну функціональну цінність і рекламують компанію.

Якщо потрібен солідний презент для ділового партнера, слід віддавати перевагу більш дорогим та оригінальним виробам. Таким чином, можна показати особливе ставлення до людини і зміцнити зв'язки. Головне, правильно вибрати презент, виходячи з уподобань та захоплень партнера з бізнесу. До хороших варіантів належать настільні офісні набори, винні речі, товари для активного відпочинку.

Ексклюзивні подарунки для ділових партнерів – презенти, що виконують ряд важливих функцій:

 • підтримка позитивної репутації;
 • зміцнення співробітництва;
 • транслювання своїх цінностей та ідей;
 • прояв подяки та зацікавленості у довгостроковій співпраці;
 • демонстрація уваги та поваги до партнерів з бізнесу;
 • вибачення за якесь непорозуміння, що виникло під час роботи;
 • одержання вигідних пропозицій від ділових партнерів.

Як бачите, корпоративні подарунки приносять величезну користь. Їх можна назвати двигуном прогресу у бізнесі. За допомогою ділових презентів закріплюється позиція компанії на ринку, забезпечується її просування та розширюється клієнтська база.

Що можна подарувати діловому партнеру?

Bath-Bomb-Set-e1660066786410

Ви можете купити корпоративний подарунок у Києві без особливих проблем. В інтернет-магазині представлені товари у широкому асортименті. Можна самостійно підібрати цікавий варіант чи скористатися допомогою менеджера. Для зручності продукція поділена на категорії. Це товари для офісу, дозвілля, гаджети.

Якщо Ви хочете замовити солідний презент для ділового партнера, виберіть набір ручок у футлярі з дерева. Це чудовий подарунок, у якому поєднується унікальність та практичність. Такий подарунок точно використовуватиметься за призначенням. Набір ручок у дерев'яному подарунковому футлярі займе належне місце на письмовому столі. Це хороший варіант для робочого кабінету в офісі та для домашньої обстановки.

Ще партнеру з бізнесу можна вручити подарунок, пов'язаний із подорожами. Багато ділових людей часто їздять в інші міста та інші країни, тому що вони розвивають і розширюють бізнес. Можна скористатися таким моментом і вибрати як корпоративний подарунок дорожній набір, в який входить надувна подушка, беруші та маска.

Це незамінна річ для мандрівника. За допомогою такого дорожнього набору можна повноцінно відпочити, відключившись від навколишнього світу. Подушка сприяє розслабленню м'язів шиї, маска знімає втому з очей, а беруші усувають сторонній шум.

Що ще можна вручити партнеру з бізнесу? Прекрасний варіант – флешка-картка у пластиковому корпусі. Це USB-накопичувач, що відрізняється оригінальністю та функціональністю. На флешку-картку можна нанести логотип компанії. Таким чином презент завжди нагадуватиме про співпрацю з Вами.

Вибирайте корпоративні подарунки в інтернет-магазині Gifter!

Перегляньте колекцію презентів та виберіть унікальну річ, за допомогою якої можна показати повагу до бізнес-партнера. На сайті «Gifter» продаються різноманітні сувеніри та подарунки premium-класу. Каталог презентів постійно розширюється та оновлюється. Великим попитом користуються блокноти, ручки, настільний годинник, пледи для пікніка.

Ми гарантуємо високу якість продукції та продаємо вироби за доступними цінами! Ви можете замовити доставку по Україні та сплатити товар зручним способом: на розрахунковий рахунок через систему LiqPay. Співробітники інтернет-магазину швидко обробляють заявки та надсилають презенти за адресою!

 • Попередня
  Навіщо бренду потрібні корпоративні подарунки?

  Корпоративні подарунки – це інструмент, який використовується в комплексі маркетингових заходів. З їхньою допомогою формується корпоративний імідж, репутація компанії, зміцнюється зв'язок між...

 • Наступна
  Еко-сумки – практично та модно

  Еко-сумка – чудова альтернатива пластиковим пакетам. Цей виріб, що відрізняється практичністю, зручністю та красою. З ним можна ходити до магазину та купувати продукти, господарські товари,...