Еко-сумки – практично та модно | Gifter.com.ua

всі Статті

Еко-сумка – чудова альтернатива пластиковим пакетам. Цей виріб, що відрізняється практичністю, зручністю та красою. З ним можна ходити до магазину та купувати продукти, господарські товари, одяг. Еко-сумка експлуатується довгий час та на 100% виконує свої функції. Це модний аксесуар, за допомогою якого можна підкреслити образ та внести до нього стильні нотки.

Чим привабливі еко сумки?

cottonbags-sm

Сумки, виготовлені з натуральних матеріалів, стають все популярнішими. Це з тим, що споживачі частіше замислюються про охорону навколишнього середовища. Вони розуміють, що краще один раз купити кількаеко-сумок та використовувати їх довгий час. Це набагато краще за поліетиленові пакети, які швидко рвуться і створюють безліч екологічних проблем.

Турбота про природу – не єдина перевага шоперів із натуральних матеріалів. Це ще й маркетингові інструменти, за допомогою яких підвищується впізнаваність бренду та розширюється клієнтська база. Еко-сумки ефективно використовуються як візуальні носії реклами. Там можна розмістити логотип компанії чи іншу інформацію, яку потрібно донести до споживачів. Це сприяє формуванню позитивного іміджу та досягненню успіху в бізнесі.

Брендовані екосумки – практичні та модні аксесуари, що мають важливі переваги:

  • оригінальність - шоппери підходять для всіх випадків життя: похід у магазин, прогулянка містом, пікнік, спортивні заняття;
  • міцність – сумки використовуються за призначенням довгий час. Вироби виготовляються з матеріалів, що мають високі експлуатаційні властивості;
  • екологічність – забезпечується турбота про довкілля. Еко-сумки асоціюються з природою та дозволяють йти в ногу з часом;
  • зручність – тканинні сумки легко стираються та протягом тривалого часу зберігають початковий вигляд;
  • доступність – можна купити шопер за низькою ціною та подарувати колезі по роботі, подрузі, родичу. Такому презенту всі будуть раді.

З яких матеріалів виготовляються еко сумки?

Screenshot_1 (12)

У продажу представлені різні варіанти. Великий попит мають еко-сумки з бавовни. Це натуральний матеріал, що відрізняється міцністю, зносостійкістю та легкістю. Шопери витримують велику вагу і не рвуться. Сумку з бавовни можна брати з собою в магазин і купувати.

Конопляна сумка – затребувана продукція, якій віддають перевагу цінителі натуральності та практичності. Такий виріб має гарну міцність. Тканина з конопляного волокна м'яка та зносостійка. Можна купити еко-сумку та використовувати протягом кількох років.

Льняна сумка - відмінне рішення, в якому поєднується надійність та довговічність. Виріб виготовляється з натурального матеріалу, що відрізняється простотою та легкістю. Льняна еко-сумка ідеально підходить для літа. З нею можна ходити на пляж, супермаркет, на роботу.

Якими способами наносяться логотипи на еко сумки?

Нанесення зображень на тканину – те, за допомогою чого можна виділитися з натовпу та зробити сумку унікальною. Існує кілька способів створення оригінальних виробів. В інтернет-магазині «Gifter» (Київ) можна замовити нанесення логотипу на сумку таким популярним методом як шовкотрафаретний друк. Це спосіб відтворення текстів, написів та картинок. До його переваг відноситься висока якість зображення, низька ціна і стійкість до негативних факторів.

Термотрансфер – специфічна технологія, під час якої виходять якісні зображення. Такий метод широко використовується при брендуванні еко сумок. Плюси термотрансферу полягають у наступному: стійкість картинки до вигоряння, чітка передача зображення, ідеальне відтворення відтінків.

Купуйте еко-сумку у магазині «Gifter» за прийнятною ціною!

Перегляньте асортимент товарів та замовте еко-сумки на нашому сайті в Україні. Ми пропонуємо якісні товари та надаємо послуги з брендування продукції. Співпраця з нами вигідна з кількох причин: оперативне виконання замовлень, доступні ціни на еко-сумки, надання консультацій та вибір найкращих варіантів.