Який термокухоль не підійде для нанесення однотонного логотипу? | Gifter.com.mua

всі Статті

У кожному кіоску або кафе взимку можна зігрітися, а в спеку - вгамувати спрагу. Але, на жаль, не завжди можна придбати улюблений напій. Згадайте, як часто виготовлена кава в кафе була дуже несмачною, кислою або гіркою? Набагато зручніше, вигідніше та безпечніше купити так званий термокухоль.

Види термокухлів

mags-1607983206

 

В даний час є такі видитермокухоль:

 • Пластик. Якщо внутрішня колба буде зроблена з металу, а корпус із пластику буде жорстким, у вас не буде відчуття, що ємність скоро просто зламається в руках. Пластикова тара недорога, можливо різних кольорів, зі спеціальним покриттям для друку картинок. На жаль, поверхню такого термокухля можна легко подряпати, а у разі падіння з висоти вона неодмінно трісне. Але мала вага, гарний дизайн та зручність в експлуатації – великі плюси, щоб вибрати саме таке рішення для домашнього користування чи походів на роботу.
 • Нержавіюча сталь. Термокухлі з цього матеріалу - відмінний варіант для тривалих поїздок та походів. Вони міцні, добре утримують початкову температуру напоїв. Корпус таких виробів часто зроблений шорстким, щоб вони не могли ковзати в руках, а на поверхні точно не залишалися розлучення.
 • Кераміка. Це досить крихкий матеріал, тому термокухоль з нього брати з собою в дорогу точно не варто. Ще один недолік такого виробу - це відсутність спеціальної внутрішньої ємності, тому напій буде остигати швидше, ніж в інших термочашках. Тепло в керамічному термокухлі тримається завдяки специфіці матеріалу виробу та кришки, яка добре прилягає до обідка. Такий виріб краще купувати для офісу або користуватися вдома, оскільки має стильний зовнішній вигляд.
 • Скло. Такий матеріал досить стійкий до дуже холодних та гарячих напоїв. Крім того, йому не страшні механічні дії. Але, на жаль, після падіння скляна чашка може розбитися. Стінки у таких виробів бувають одинарними або подвійними зі спеціальним повітряним прошарком. Термокухлі зі скла не підходять для туризму та різних далеких поїздок. За рахунок свого стильного та красивого дизайну, вони будуть доречнішими на робочому столі.

Особливості нанесення однотонного логотипу

У чому головна риса нанесення малюнка на виріб? Подарувавши людині термокухоль з логотипом, можна легко показати йому свою турботу. Це дуже зручний аксесуар, який потрібний практично всім діловим людям. Корпоративні термокухлі з логотипом – це чудовий дешевий метод прорекламувати свою компанію.

Який термокухоль підійде?

600_DSC_3957

Здатність термокухлів довго зберігати досить високу температуру напою ніяк не повинна впливати на їх температуру, від якої залежить зручність використання. У зв'язку з цим, всі термокухлі з нанесенням логотипу зроблені з таких матеріалів:

 • Нержавіюча сталь.
 • Кераміка.
 • Пластик.

У кожного з цих матеріалів є важлива особливість - вони не нагріваються сильно, дозволяючи тримати термокухоль у руці будь-яку кількість часу з комфортом. Цю якість важко переоцінити власникам брендованих виробів, які люблять насолоджуватися гарячим напоєм, прогулюючись зимовим містом. У такому випадку вміст термокухля зможе зігрівати зсередини, а сам виріб – зовні.

Який термокухоль не підійде?

Який термокухоль не підійде для нанесення на ньому логотипу, а який підійде? Будь-яка модель термочашки з каталогу нашого сайту Gifter підходить, щоб на неї було нанесено напис, логотип або зображення. Тому, на щастя, ніяких обмежень тут немає.

 • Попередня
  Як вибрати дизайн для брелока?

  Брелоки з печаткою логотипу здатні підкреслити статус ділової людини та виділити її належність до якогось конкретного кола. Саме така сувенірна продукція має величезний попит серед усіляких...

 • Наступна
  Що подарувати новому співробітнику?

  Прихід нового кадру до колективу є важливою подією як для маленьких, так і для великих компаній. В інтересах керівника справити гарне перше враження про організацію, сприяти адаптації людини до її...