Як вибрати дизайн для брелока? | Gifter.com.ua

всі Статті

Брелоки з печаткою логотипу здатні підкреслити статус ділової людини та виділити її належність до якогось конкретного кола. Саме така сувенірна продукція має величезний попит серед усіляких благодійних організацій, у сфері творчих компаній та бізнесі різних напрямків. Брелоки під друк логотипу - це дуже добрий спосіб прорекламувати власний бренд серед партнерів, клієнтів співробітників і просто оточуючих людей.

Які види брелків бувають?

Screenshot_3 (4)

В даний час можна виділити різні видибрелок. Найпопулярніші серед них такі:

  • Акрилові брелоки. У таких виробів можуть бути різні розміри і форма (круглі, прямокутні, квадратні). Акрилові брелоки - це відмінний вибір для роздачі на різноманітних виставках та акціях. Досить велика колірна гамма акрилу дає можливість виготовляти вироби різних типів.
  • Дерев'яні брелоки. Форма таким виробам надається за допомогою різання лазером, а картинка наноситься може лазерним гравіюванням, тисненням, повнокольоровою печаткою або шовкотрафаретною печаткою. Особливо дерев'яні брелоки актуальні, коли потрібно відзначити екологічність та натуральність послуг або продуктів.
  • Металеві брелоки. Такі вироби передбачають спеціальне поле під нанесення зображення або логотипу компанії. На такому брелоку можна друкувати чи робити. Друк на брелках із металу коштує недорого і має приємний вигляд.

Які брелоки підійдуть для нанесення?

1ca8291e870b19b5416c2877609d182a

Друк логотипу на брелках – досить проста процедура. Але в першу чергу потрібно правильно підібрати матеріал виробу. Вироби зі шкіри виглядають солідно та стримано. Вони доречні майже в будь-якій ситуації, чи нанесений на них логотип великої компанії чи маленького стартапу. При цьому важливо розуміти, що натуральна шкіра дуже довговічна, а шкірозамінник - це більш бюджетний варіант.

Вироби із пластику здаються надто простими, проте великий вибір дозволяє створити справді унікальний продукт. У поєднанні з успішним логотипом вони виглядають гармонійно і круто. Крім того, в наші дні популярне поєднання пластику та металу, що суттєво розширює можливості для оригінального дизайну.

Брелоки з металу з логотипом компанії мають сьогодні досить великий попит, оскільки вони довговічні і з часом не зігнуться і не зламаються. Металевим брелкам не страшні перепади температур та волога. А акуратний зовнішній вигляд збережеться надовго і завжди радуватиме своїм гарним дизайном.

Як вибрати дизайн?

Щоб такий виріб, як брелок, став справжнім рекламним елементом, у нього повинен бути досить оригінальний дизайн, який буде подобається оточуючим. Для цього важливий і матеріал, матеріал виготовлення брелка. Тому на ці фактори слід обов'язково звертати увагу.

Який дизайн точно не підійде?

Для брелків підійдуть різні варіанти нанесення. Сайт Gifter буде радий подарувати вам можливість отримати брелоки з найцікавішими та найкреативнішими ідеями, написами та малюнками.