Як вибрати флешку для друку логотипу? | Gifter.com.ua

всі Статті

Сувенірні брендовані продукти в галузі реклами завжди користувалися популярністю і були на хорошому рахунку у маркетологів. І, нехай, це не віддає оригінальністю та унікальністю, але все одно є дієвим інструментом, адже люди люблять отримувати корисні подарунки. Щоправда, гуртки, блокноти, ручки та календарі вже не мають великого попиту.

Зараз корисним та приємним подарунком можна назвати звичайну флешку під логотип. І навіть враховуючи те, що всі поступово переходять на microSD, класичний варіант все одно не перестає бути актуальним, адже перекинути будь-який документ, файл, фотографію чи фільм – це все ще частина нашого повсякденного життя.

Ось і виходить, що роздача саме таких продуктів є продуктивним та ефективним маркетингом: подарунок у вигляді USB-флешки людина не викине і, швидше за все, навіть використовуватиме за призначенням. У цій статті розповімо вам, як підібрати флешку під нанесення логотипу.

Як вибрати флешку для брендування

Twister0

Брендовані флешки відрізняються широким вибором різних варіантів. Багато в чому все залежить від бажання та переваг замовника:

 • Масштабу запланованої рекламної акції;
 • спланованого бюджету;
 • Термінів;
 • Цілей та завдань.

Цілі та призначення у подібного подарунка можуть бути різними. Наприклад, якщо суть акції полягає в тому, щоб роздавати флешки перехожим на вулиці разом з буклетом або листівкою, можна обійтися суто символічним об'ємом пам'яті один гігабайт. Якщо подарунок призначається для VIP персон, варто вибрати щось більш масштабне та преміумне.

По-перше, це придбати місткі флешки розміром від 8 гігабайт, але найкращим варіантом буде 32 гігабайти (це корисно і справді престижно). По-друге, варто звернути особливу увагу на стиль та дизайн, оформлення, матеріал, з якого буде виконано корпус пристрою. Все це впливає на ціну виробництва та технологію виготовлення логотипу. Найпоширеніші варіанти:

 • Пластикові;
 • Металеві;
 • Дерев'яні;
 • Із натуральної шкіри.

Пластиковий корпус відмінно підійде під варіант зі звичайною промоакцією на вулиці. Дерев'яний корпус підійде компаніям і підприємствам, які безпосередньо працюють в екологічній сфері: фермерський магазин, що продає натуральні продукти, СПА-салон і так далі. Корпус зі шкіри або металу – це дорогий та престижний подарунок для великих компаній та VIP персон.

Вибираючи подарункову флешку, важливо спиратися не лише на дизайн, а й на функціональність. Наприклад, є флешки, які не мають кришки. Вони зручні та стильно виглядають, правда, на них швидко накопичується пил та бруд, що шкодить практичності у використанні. Тому можна зробити вибір на користь слайдерів та накопичувачів з кришками. Вони функціональні, а логотип на них виглядає круто та стильно.

Накопичувачі із символікою компанії – це відмінний рекламний спосіб для просування компанії. Крім цього, вони можуть бути заохоченням співробітників підприємства за хорошу роботу чи прогрес, тим самим підтримуючи командний дух серед співробітників. Наявність продуктів із власним логотипом говорить про високий рівень розвитку компанії, породжує довіру партнерів та інвесторів.

Які технології використовуються

flash-storage-memory-picture-id526277558

Технологічних способів для нанесення логотипу багато, все залежить від матеріалів, з яких були виготовлені флешки. Технології бувають такими:

 • Гравіювання;
 • Тиснення;
 • Сублімаційний друк;
 • УФ-друк;
 • Трафаретний друк.

Технологія, за допомогою якої було нанесено принт на корпус флешки, також позначається на загальній вартості виробництва. Тому вкрай важливо спочатку визначитися зі стартовим бюджетом та відштовхуватися саме від нього. Звернутися до компанії, дізнатися ціни та потенційну суму загального виробництва.

Важливо звертатися до перевірених магазинів та компаній, які займаються печаткою логотипів на флешках. Все-таки дизайн повинен бути якісним, лаконічним, стильним та впізнаваним. Купити флешки під нанесення оптом можна в інтернет-магазині Gifter. Ми працюємо на території всієї України, виконуємо свою роботу якісно та швидко!

 • Попередня
  Ультрафіолетовий друк на сувенірах

  Найцікавіша характеристика, яку має УФ друк, це її гнучкість і творчий потенціал. Найбільш важливою тенденцією є зростаючий попит на персоналізацію та індивідуальне настроювання продуктів та...

 • Наступна
  Що таке термокухоль і для чого він потрібний?

  Термокружки прийнято розрізняти за розмірами, формами, дизайном, матеріалом виготовлення і, звичайно ж, вартістю. Зараз вони користуються високою популярністю за рахунок функціональності та широти...