УФ друк на сувенірах: замовити ультрафіолетовий друк на сувенірах у Києві | Gifter

всі Статті

Найцікавіша характеристика, яку має УФ друк, це її гнучкість і творчий потенціал. Найбільш важливою тенденцією є зростаючий попит на персоналізацію та індивідуальне настроювання продуктів та рекламних об'єктів. Люди все частіше хочуть, щоб їхня промо продукція була унікальною і виділялася з натовпу. Не дивно, що УФ нанесення на сувеніри має такий попит.

УФ-друк надає такий величезний потенціал для індивідуальних рішень та дизайну, які навіть складно перерахувати. Інфографіка дає вам уявлення про можливості, але щоб дійсно побачити, як ультрафіолетовий друк може допомогти перетворити будь-яку продукцію, варто вивчити приклади робіт, вже виконаних таким чином.

Цікаво, що для створення більш індивідуального ефекту також можна додавати лак, текстури та 3D-ефекти, щоб зробити продукцію ще помітнішою, сприяючи постійному зростанню прибутку.

Чорнила миттєво тверднуть у процесі друку і не вимагають дегазації чи сушіння.

Об'єкт можна надрукувати і відразу ж використовувати за призначенням, або друкарську підкладку - наприклад, картон для прототипу упаковки - можна взяти прямо з принтера на різак без будь-якого ризику відшарування або розтріскування чорнила. Гарантується, що така сувенірна продукція завжди буде у центрі уваги та сприятиме збільшенню рівня продажів у бізнесі.

УФ-лампи

UV-LED-on-wide-web-coater-1-1024x538

Цифровий УФ-друк прискорює процес друку за рахунок миттєвого затвердіння УФ-фарб спеціальної формули на широкому спектрі матеріалів з використанням УФ-ламп.

Світлодіодні лампи з охолодженням довговічні, не містять озону, безпечні (випромінюють тільки УФ-А світло) та економічні, крім того, їм не потрібен час прогріву для затвердіння чорнила, заощаджуючи час та енергію.

Такі лампи дозволяють УФ-пристрою друкувати на термочутливих матеріалах, включаючи термозбіжну плівку, натуральне дерево або плівку, що використовується для захисту екранів смартфонів або планшетів.

Можливості УФ-друку

Використовуючи технологію УФ-друку, можна вирішувати безліч завдань:

 • друкувати унікальний дизайн, зображення, текст та навіть текстури безпосередньо на широкому спектрі матеріалів або продуктів;
 • створювати персоналізацію продукції і на пропозиції вашим клієнтам чогось зовсім відмінного від звичайної друкованої продукції;
 • вирішувати індивідуальні завдання на запит замовників відповідно до їх очікувань.

Ультрафіолетовий принтер дозволить перетворити творчий потік енергії, відкриваючи новий світ можливостей і комбінацій. УФ-друк - це не що інше, як революційний швидкий шлях до гнучкості друку та свободи вираження, завдяки якому промопродукція буде унікальною. УФ-принтери ідеально підходять для друку безпосередньо на предметах неправильної форми. Вартість в цьому випадку розраховується індивідуально, залежно від складності поставленого завдання.

Ціна послуги у місті Київ від компанії Gifter зможе приємно здивувати своєю доступністю.

 • Попередня
  Ультрафіолетовий друк на флешках

  Популярним процесом друку сьогодні є УФ-друк. Він використовує ультрафіолетове або ультрафіолетове світло і спеціальні чорнила для друку різних малюнків на різних матеріалах, від плоских поверхонь,...

 • Наступна
  Як вибрати флешку для друку логотипу?

  Сувенірні брендовані продукти в галузі реклами завжди користувалися популярністю і були на хорошому рахунку у маркетологів. І, нехай, це не віддає оригінальністю та унікальністю, але все одно є...