Як вибрати VIP-подарунки для клієнтів чи партнерів? | Gifter.com.ua

всі Статті

Запорука успішного розвитку компанії – створення тісних відносин із партнерами та формування позитивного іміджу. Щоб клієнти пам'ятали про Вас, потрібно періодично дарувати їм презенти. Наприклад, на якесь свято, на ювілей фірми, на День народження. Вибираючи подарунок з важливого приводу, слід надавати перевагу оригінальним виробам, а не банальним речам. Це ключове правило, яке обов'язково потрібно дотримуватися. Тоді подарунок сподобається одержувачу та сприятиме покращенню ділових відносин.

У чому відмінність VIP-подарунків від звичайних презентів?

Screenshot_2 (8)

ВІП-подарунки – особлива категорія товарів, призначена для людей. Це важливі атрибути відносин із партнерами з бізнесу та з клієнтами. З їхньою допомогою можна показати свою повагу, зміцнити співпрацю та підкреслити значущість персони. Головне, правильно вибрати презент та вручити його, доповнивши приємними словами.

Подарунок для клієнта має кардинально відрізнятись від звичайного виробу. Це не може бути якась дрібничка. Подарунок має бути оригінальним, функціональним та практичним. Тоді презент, який Ви подарували бізнес-партнеру, не буде припадати пилом у шафі на дальній полиці. Солідний подарунок розмістять на чільному місці. Він нагадуватиме про дарувальника та про партнерські відносини.

Для клієнтів та ділових людей, разом із якими Ви тісно співпрацюєте, завжди обирайте ексклюзивні подарунки. Не забувайте про упаковку. Дорогий подарунок має бути естетичним у всіх відношеннях. Не можна вручати презент у пакеті, купленому у найближчому супермаркеті. Якщо Ви прислухаєтеся до наших порад, тоді одержувач зрозуміє, як Ви до нього ставитеся та цінуватиме співпрацю.

У чому основні відмінності ВІП-подарунків від традиційних варіантів, ми розібралися. А як вибирати презенти та якими критеріями керуватися? Розглядаючи колекцію товарів, звертайте увагу на такі моменти:

 • ціна - подарунок для партнера не може бути дешевим. Економія тут недоречна. Таким чином, Ви можете зіпсувати репутацію і показати себе не з кращого боку. Виберіть дорогий подарунок і подаруйте його в красивій коробці;
 • ексклюзивність - якщо Ви хочете виділитися з натовпу дарувальників, знайдіть оригінальну річ. Презент можуть розробити спеціально на замовлення та ще й нанести логотип. Зображення наносяться за допомогою сучасних технологій;
 • індивідуальність – добре, коли VIP-подарунок не лише незвичайний, але відповідає захопленням отримувача. Такий презент гідно оцінять. Ви можете заздалегідь дізнатися про переваги бізнес-партнерів і на підставі отриманих даних вибрати практичну річ.

Які VIP-подарунки можна подарувати?

b99ca18c-7afa-4210-ab58-e5d4c9d340cf_1.23a26e2ece8fed27ee991d53050e42d2

Щоб Ви довго не шукали ВІП-подарунки, пропонуємо кілька добрих варіантів. Купуйте клієнтам компанії металеві ручки та замовте нанесення логотипу. Це стильні презенти, яким завжди знайдеться застосування. Ручки - продукція, що має великий попит. У них поєднується практичність та ексклюзивність.

VIP-подарунки бувають різними. Ви не помилитеся, коли вручите партнеру набір для вина у вигляді дерев'яної бочки. У комплект входить кілька корисних предметів: сомельє ніж, винна пробка, винний носик. Також у наборі є ніж, призначений для зрізу фольги. Такий функціональний презент викличе справжнє захоплення. Дерев'яну бочку можна розмістити на полиці і використовувати при необхідності винне приладдя.

Подарунковий набір, що складається з блокнота та ручки – чудовий презент, що ідеально підходить діловій людині. Ви його можете придбати партнеру з бізнесу та в такий спосіб показати своє поважне ставлення.Блокнот іручки у стильній подарунковій коробці чорного кольору припадуть до душі одержувачу.

Купуйте VIP-подарунок в інтернет-магазині «Gifter»!

Ознайомтеся з асортиментом VIP-подарунків в Україні, представлених у нашому каталозі. Ми пропонуємо унікальні вироби, в яких поєднується ексклюзивність та практичність. Ви можете вибрати оригінальні подарунки і для бізнес-партнерів, і для клієнтів. У колекції представлено багато чудових ідей, до яких належать ручки з дзеркальним гравіюванням, напівдатовані щоденники з гнучкою обкладинкою, набори для барбекю в кейсі. Вибирати є з чого, тому Ви знайдете ВІП-подарунок та зможете вручити його одержувачу.

Ми пропонуємо купити незвичайний подарунок у Києві за вигідною ціною! Плюси такого рішення - бездоганна якість продукції, регулярне оновлення асортименту, допомога у покупці. Якщо Ви хочете замовити презент із логотипом, таке завдання легко вирішується. Менеджер інтернет-магазину «Gifter» вислухає побажання та підбере оптимальний варіант. VIP-подарунок справить позитивне враження на одержувача і нагадуватиме про співпрацю!

 • Попередня
  Еко-сумки – практично та модно

  Еко-сумка – чудова альтернатива пластиковим пакетам. Цей виріб, що відрізняється практичністю, зручністю та красою. З ним можна ходити до магазину та купувати продукти, господарські товари,...

 • Наступна
  Що можна подарувати працівникам на ювілей компанії?

  Ювілей компанії – важлива подія, яку не можна залишати поза увагою. З цього приводу потрібно не лише провести урочистий захід, а й вручити пам'ятні презенти співробітникам. Таким чином...