Навіщо потрібен зволожувач повітря: основне призначення та функції Gifter

всі Статті

Початок опалювального сезону неминуче пов'язаний із підвищеним інтересом до зволожувачів повітря. Це цілком логічно і зрозуміло, адже недолік вологості в житлових приміщеннях у зимовий період відчувається найгостріше.

Сухе повітря в квартирі небезпечне насамперед тим, що сприяє появі таких неприємних симптомів, як втома, млявість, дратівливість, низька працездатність та поганий настрій. Знижена кількість кисню призводить до проблем з легкими, а отже, і до підвищення ризику придбання інфекційних та респіраторних захворювань.

Що таке зволожувач повітря?

Misty-Meadows-Humidifier-Branded

Зволожувачі повітря Універсальні побутові прилади, які дозволяють підтримувати комфортний рівень вологості в будь-яких приміщеннях. Принцип їх дії пов'язаний з використанням випарників, які працюють за принципом гарячого або холодного випаровування вологи.

Пристрій може стати незамінним у міських квартирах, розташованих біля доріг. Вихлопні гази, що проникають у приміщення через вікна, згубно впливають на здоров'я людей та сприяють розвитку онкологічних захворювань. У такому випадку, зволожувач можна використовувати як очищувач повітря.

Оптимальна норма вологості повітря в людини становить близько 40-70%, а рослин – 55-75%. Будь-яке недотримання цих показників може призвести до неприємних наслідків. Особливо це стосується вологолюбних домашніх рослин, які потребують постійного обприскування.

Основні характеристики приладів, що зволожують повітря

При виборі зволожувача повітря слід звернути увагу на такі показники:

 • обсяг приміщення;
 • індикація режимів роботи;
 • ергономічність;
 • тип керування;
 • швидкість випаровування вологи;
 • підсвічування;
 • ємність резервуару;
 • вбудований вимірювач рівня ваги;
 • рівень шуму;
 • ароматизація.

Види зволожувачів повітря та їх головні переваги

Screenshot_1 (7)

Традиційні зволожувачі здійснюють своє завдання за рахунок продувки повітря через змочений водою фільтр або касету, тобто працюють за принципом природного випаровування. Головна перевага таких приладів – гарантована підтримка оптимального рівня вологості та очищення повітря від пилу, а основний недолік – невисока продуктивність.

Ультразвукові зволожувачі спираються більш ефективний спосіб зволоження повітря. Вода, завдяки високочастотним коливанням, перетворюється на мікроскопічну «водяну хмару». Сухе повітря всмоктується за допомогою вентилятора в цю «хмару», після чого розподіляється по житловому приміщенню. Ефект подрібнення води досягається завдяки спеціальній мембрані, яка на високих частотах починає коливатися. Ультразвукові зволожувачі відрізняються низьким рівнем шуму.

Парові зволожувачі домагаються завдання зволоження повітря шляхом розпилення гарячої пари. Вода після її подачі в спеціальну ємність нагрівається в ній, а потім випаровується. Якщо купити паровий зволожувач, то можна буде обійтися без додаткових фільтрів для очищення. Головний мінус парових зволожувачів – підвищене енергоспоживання, а головна перевага – зволоження повітря пором, тобто практично дистильованою водою.

Зволожувачі повітря є найбільш оптимальним варіантом для створення в будинку комфортної та здорової обстановки. Зараз, коли ми переживаємо непростий час, пов'язаний з пандемією, особливо важливо подбати про чистоту повітря, що вдихається. Купити зволожувач можна через інтернет-магазин Gifter, на офіційному сайті якого представлений широкий вибір всіх найсучасніших типів зволожувачів повітря, що пропонуються за вигідними та оптимальними цінами.

 • Попередня
  Що подарувати новому співробітнику?

  Прихід нового кадру до колективу є важливою подією як для маленьких, так і для великих компаній. В інтересах керівника справити гарне перше враження про організацію, сприяти адаптації людини до її...

 • Наступна
  Що таке попсокет та як прикріпити його на телефон?

  Попсокет: гарантія якісних селфі, компактна підставка, зручний тримач, підручна котушка для навушників, чудовий подарунок. Всі ці тези можна описати недорогий і простий в конструкції аксесуар,...