Важливість корпоративних сувенірів Gifter.com.ua

всі Статті

Сучасний бізнес живе в умовах динаміки довкілля, ускладнення внутрішніх взаємодій та зростання конкуренції. Стає важче утримувати позиції на ринку та залучати нових клієнтів. Але є простий та ефективний метод, що сприяє розвитку компанії. Це корпоративна сувенірна продукція. Чому?

Діяльність будь-якої організації пов'язані з людьми. Одні – створюють продукт чи послугу, беруть участь у бізнес-процесах. Інші – набувають, треті – допомагають у реалізації бізнес-ідей. Досягнення цілей компанії безпосередньо пов'язане із задоволеністю співробітників, клієнтів, партнерів, що можна зробити за допомогою подарунка.

Які бувають корпоративні сувеніри

Screenshot_5

Логотип чи слоган на промопродукції підсвідомо формує позитивні асоціації. Корисні сувенірні штучки у певний момент підштовхують зробити дію – відкрити сайт, почитати чи прийти до магазину.

Існує три основні види сувенірів: масовий, бізнес та ексклюзив.

Перший є найпопулярнішим та затребуваним. Ця категорія використовується для розповсюдження на виставках, презентаціях та створення фірмового стилю працівникам. До них відносятьканцелярські принади ,сумки іодягіз нанесеним логотипом. Такі презенти формують у нових споживачів перше враження та зацікавленість до марки.

Подарунки другого виду призначені для ключових клієнтів та партнерів. Завдання цих сувенірів – зберегти співпрацю, підвищити рівень довіри, зміцнити ділові взаємини. Варіанти подарунків: аксесуари, предмети для подорожей та спорту, офісні настільні набори.

Ексклюзивні сувеніри вибирають для найбільш значущих у діяльності організації осіб. Мета дорогих предметів з фірмовим позначенням компанії – вираження особливої подяки, акцент на продукції з перспективою співробітництва або врегулювання шорсткості у спілкуванні.

Сувенірні корпоративні подарунки допомагають вирішувати важливі для кожної компанії завдання:

 1. Збільшення обсягів продажів, рівня впізнаваності бренду.
 2. Поліпшення ділових контактів та підтримання позитивної репутації.
 3. Підвищення результативності працівників.
 4. Створення конкурентної переваги.

У нас, у Gifter, можна підібрати сувеніри категорій мас-промо, бізнес та преміум з авторським виконанням, що підкреслить особливості характеру та інтересів людини.

Розумна мотивація

Організація автономно не здатна виробляти та продавати товари або надавати послуги. У кожному процесі задіяний персонал. Від настрою та віддачі колективу залежать і результати діяльності.

Здоровий клімат та інтерес до роботи можна підтримувати за допомогою корпоративних подарунків до свят, дня народження чи іншої приємної події. Вираз подяки за працю та прояв уваги – це один із найголовніших нематеріальних видів мотивації.

Коли співробітник відчуває свою потребу, він:

 • генерує цінні ідеї;
 • працює задля інтересів компанії;
 • поширює позитивну інформацію про місце роботи, що є вкрай важливим для іміджу, і це не купити за гроші.

Грамотна стратегія

Screenshot_6

У діловому середовищі сувенірна продукція набуває особливої значущості. Завдяки навіть невеликим, але ретельно обраним презентам вирішується основне завдання бізнесу – збереження якісної та довгострокової співпраці.

Продумані корпоративні сувеніри для клієнтів і партнерів допомагають висловити повагу, прихильність, подяку або навіть вибачення за непорозуміння. Бізнес-подарунки – це:

 • елемент формування позитивної репутації;
 • підтримка стійких ділових контактів;
 • збереження та підвищення лояльності;
 • можливість отримання вигідних пропозицій та знижок.

Вам потрібне збільшення чистого прибутку і нові клієнти? Якщо так, замовляйте на Gifter.com.ua корпоративні сувеніри із нанесенням фірмової символіки!

Ми заощадимо ваш час та гроші, тому що вміємо підбирати сувеніри під специфіку діяльності компанії та радимо подарунки, які принесуть щиру радість та прихильність до Вас.

 • Попередня
  Як вибрати плед для дитини?

  Вирішили зробити місце для дитини більш затишною, приємною? Думаєте, як правильно вибрати дитячий плед? Наразі ми розглянемо кілька важливих моментів. Плед може стати справжнім магнітом для дитини З...

 • Наступна
  Як вибрати корпоративну сувенірну продукцію?

  Ви вже давно замислюєтеся про стильну корпоративну продукцію, що запам'ятовується? Вважаєте, що вона може стати ефективним інструментом для просування вашого бренду, товарів чи послуг? Настав час...