Як вибрати корпоративну сувенірну продукцію? | Gifter.com.ua

всі Статті

Ви вже давно замислюєтеся про стильну корпоративну продукцію, що запам'ятовується? Вважаєте, що вона може стати ефективним інструментом для просування вашого бренду, товарів чи послуг? Настав час дізнатися, як правильно вибрати корпоративну сувенірну продукцію, зробити замовлення у профільній компанії.

Багато експертів упевнені: в умілих руках корпоративні сувеніри здатні творити справжні чудеса. Їх можна застосовувати у повсякденності, роблячи своєю візитною карткою, використовувати для постійної реклами бренду, а також застосовувати для рекламних кампаній. Крім того, при взаємодії з клієнтами, діловими партнерами на різноманітних форумах та фестивалях така сувенірна корпоративна продукція стає ідеальним варіантом для подарунка. І її можна презентувати буквально на всіх рівнях, обираючи відповідні назви.

Як правильно вибрати: кілька порад

gifts1

Зупинимося на деяких ключових моментах, які відіграють визначальну роль у виборі сувенірної корпоративної продукції.

 • Насамперед постарайтеся встановити зв'язок між вашим напрямком діяльності та найменуваннями корпоративної продукції. Звичайно, можуть бути й несподівані рішення, але краще таки дотримуватися класичної схеми. Наприклад, легковажні сувеніри зі звірятками навряд чи підійдуть для серйозної компанії, що реалізує будівельні матеріали. А ось для магазину товарів для дітей та мам це буде ідеальним рішенням.
 • Зберіть кейс із кількох найменувань. Так вам буде простіше використовувати продукцію. Наприклад, в одній ситуації актуально роздати футболки з логотипом, а діловому партнеру можна зробити набір для офісного столу з фірмовим написом, слоганом.
 • Підвищена увага приділяйте якості та функціональності. Навіть сувенір без особливих практичних опцій обов'язково має бути надійним, довговічним. Згадайте, наскільки подвійне враження справляють різні магнітики, які миттєво вицвітають.

Будьте уважні: співпрацювати необхідно з надійними продавцями, постачальниками. Щоб продукція була по-справжньому якісною, функціональною та надійною.

Види продукції

Screenshot_1 (5)

Настав час розглянути ключові напрямки корпоративної сувенірної продукції.

 • Подарункові речі. Сюди входять престижніші сувеніри, які виглядають дорого, є ексклюзивними. Таку продукцію можна презентувати серйозним діловим партнерам. Вона має стати своєрідною візитною карткою. Важливо, щоб акцентував і на фірмовій символіці, логотипі.
 • Промо. Практично будь-які сувеніри, але при цьому вони повинні відповідати інтересам, перевагам потенційної аудиторії. Наприклад, цеканцелярські принади, декоративні елементи для інтер'єру.
 • Речі для повсякденного використання співробітниками компанії. Найчастіше це предмети для офісу, канцелярія, одяг, а такожчашки, календарі.

На такі типи прийнято умовно поділяти різноманітну корпоративну продукцію. Відмінний варіант мати універсальний набір, що включає кілька предметів.

Нашу пропозицію

У нашій профільній компанії кожен бажаючий зможе знайти собі ідеальні варіанти корпоративної продукції. Тут представлений широкий спектр найменувань, є можливість для друку, логотипів, слоганів і написів. Доступні канцелярське приладдя та посуд, одяг та предмети для офісу, а також різноманітні інтер'єрні декоративні елементи та аксесуари. Асортименти постійно продовжує розширюватися.

Важливо, що ми гарантуємо бездоганну якість усієї сувенірної продукції. Кожен предмет стане як яскравим символом, а й свідченням надійності, довговічності. Залишається зробити вибір, залишити заявку безпосередньо на сайті. Менеджери працюють оперативно, швидко надсилають замовлення на комплектацію. Якщо виникають питання, фахівець готовий надати змістовні відповіді. А для оптових покупців, постійних замовників у нас передбачено спеціальні вигідні пропозиції. Оцініть усі переваги особисто – робіть ваше замовлення, не відкладаючи.

 • Попередня
  Важливість корпоративних сувенірів

  Сучасний бізнес живе в умовах динаміки довкілля, ускладнення внутрішніх взаємодій та зростання конкуренції. Стає важче утримувати позиції на ринку та залучати нових клієнтів. Але є простий та...

 • Наступна
  Як доглядати плед з натуральної вовни?

  Деякі покупки з легкістю можуть підняти настрій і наповнити будинок справжнім затишком. В тому числі -плед із натуральної вовни. Його дуже приємно тримати у руках. Він теплий і м'який, в нього можна...