Скільки коштує нанесення логотипу на футболку. Від чого залежить вартість

всі Статті

 

Виготовлення футболки з логотипом має великий попит над ринком. Це та послуга, яка дозволяє організовувати ефективні рекламні кампанії, дає змогу просувати компанію на ринку, створювати корпоративний стиль серед працівників. Великі корпорації намагаються підтримувати фірмовий стиль у всьому, навіть у одязі кожного співробітника, саме тому вони замовляють великі партії футболок з логотипом і роздають їх серед робітників. Але перш ніж зробити замовлення необхідно розібратися в тому, скільки коштує нанесення логотипу на футболку і від чого залежить формування ціни.

Вартість залежить від тиражу

Щоб виконати нанесення складного малюнка на футболку, необхідно створити трафарет. Цей трафарет буде використовуватися на постійній основі і дозволить швидко наносити зображення на тканину, яким би не був наклад. Але необхідно розуміти, що виготовлення самого трафарету вимагає багато часу, зусиль і ресурсів, дана процедура досить дорога. Ціна виготовлення трафарету буде включена до вартості друку логотипу на футболці. Але використовуватися один трафарет буде на постійній основі, тому чим більше тираж футболок, тим нижча вартість одного екземпляра.

Якщо ви замовляєте футболки для рекламної кампанії, для підтримки корпоративного стилю в офісі або роздачі сувенірної продукції, слід відразу порахувати, скільки екземплярів вам потрібно. Найвигідніше, замовляти футболки великим оптом, так їх вартість буде суттєво нижчою. Якщо використовувати промислові методи нанесення малюнка на футболки і замовляти невелику партію, то вартість буде дуже високою. Перед тим як замовляти футболки, вам необхідно звернути увагу на те, що тираж завжди впливає на підсумкову вартість.

Вартість залежить від методу нанесення малюнка

Щоб перенести певний логотип компанії на тканину футболки необхідно визначитися з методом виконання цієї роботи. Сьогодні є кілька методів, що дозволяють виконувати перенесення якісного зображення на тканину. При цьому вони гарантують те, що малюнок буде закріплений там надовго і футболка не стане непридатною. Наша компанія використовує методи шовкотрафарету та термотрансферу, які дозволяють виконувати роботу не просто якісно, а й швидко. При цьому вартість відрізнятиметься залежно від того, який метод було обрано спочатку.

Шовкотрафарет

Цей метод має на увазі виготовлення того самого трафарету, який потім використовуватиметься для перенесення зображення на будь-яку партію товарів. Чим складніший малюнок, тим більше трафаретів буде потрібно. Адже ця технологія шовкотрафарету вимагає поділу малюнка на кольори певними шарами. Коли трафарети будуть повністю готові, через них, за певною черговістю, наноситиметься той чи інший колір, що в результаті дозволить досягти якісного зображення. Цій технології вже кілька тисяч років вона пережила кілька модернізацій, але принцип залишається оригінальним. Проте цей спосіб дозволяє переносити зображення високої якості, прискорити процес виробництва, гарантувати довговічність малюнка.

Переваги даного способу:

 • дозволяє зменшити вартість великого тиражу футболок;
 • зображення виходить чітким та яскравим;
 • можна наносити товстий шар фарби;
 • чудово підходить для нанесення складних малюнків;
 • трафарети можна використати повторно.

Цей спосіб друку дозволить вам заощадити гроші, якщо ви замовляєте велику партію футболок. Для замовлень невеликого тиражу такий спосіб буде менш вигідним, адже виготовлення трафаретів для складного малюнка є витратним і тривалим процесом, тому використовується спосіб у промислових цілях.

Термотрансфер

Основна суть термотрансферного друку на футболках полягає в тому, що спочатку малюнок наноситься на спеціальний папір або плівку, після чого переноситься на тканину в термопресі. Друк на папері чи плівці виконується з використанням трафаретів, це вже відома та перевірена технологія. Такий спосіб нанесення використовується компаніями, що спеціалізуються на виготовленні футболок із логотипами у великих тиражах. Необхідно виготовити трафарети, після чого переносити зображення на плівку і потім на тканину. Трафарети можна використовувати дуже довго, тому чим більше тираж футболок, тим нижча вартість одного екземпляра.

Основні переваги:

 • Дуже висока якість та чіткість зображення;
 • Логотип можна наносити у будь-якому місці футболки;
 • Можна надрукувати великі тиражі;
 • Текстура самого зображення дуже приємна;
 • Хороша стійкість малюнка;
 • Можна наносити малюнок будь-якої складності;

Компанія Gifter використовує обидва варіанти для перенесення логотипу вашої компанії на футболку. Ми працюємо вже кілька років і можемо впоратися із завданнями будь-якого рівня складності. Ми готові запропонувати найвигідніші ціни, що дозволяє економити гроші. Фахівці підберуть оптимальний спосіб перенесення зображення на футболку, щоб ціна створення такої сувенірної продукції була оптимальною. Реалізуємо продукцію оптом, співпрацюємо з великими компаніями та зарубіжними партнерами.

 • Попередня
  Навіщо потрібна сувенірна продукція

  Основним завданням будь-якої сувенірної продукції є привернення уваги клієнта та зближення її з продукцією або послугами компанії. Щоб компанія розвивалася, їй потрібен клієнт, він купує товари,...

 • Наступна
  Ультрафіолетовий друк на щоденниках

  Ультрафіолетовий друк широко використовується для нанесення різних зображень на не менш широкий спектр поверхонь. Одним із пріоритетних напрямків, у яких використовується УФ-друк, є УФ-друк на...