Навіщо потрібна сувенірна продукція компаніям

всі Статті

Основним завданням будь-якої сувенірної продукції є привернення уваги клієнта та зближення її з продукцією або послугами компанії. Щоб компанія розвивалася, їй потрібен клієнт, він купує товари, користується послугами, наводить нових потенційних клієнтів. В результаті з'являються гроші, які можна використати на розвиток. Якщо про себе не заявляти, не створювати фірмовий стиль і відомий бренд, то буде дуже складно просувати послуги на ринку, навіть якщо вони будуть якісними та затребуваними. Саме тому проведення рекламних кампаній, організація промо акцій, створення фірмового бренду є важливим етапом розвитку компанії.

Якою може бути сувенірна продукція

Кожна компанія приймає власне рішення щодо того, яку сувенірну продукцію вона використовуватиме, як вона її подаватиме клієнту. Це може бутифлешка з логотипом,брендована футболка ,фірмова чашка ,ручка,PowerBankта інші вироби. Якщо взяти стандартну флешку, то жодної користі для компанії загалом, вона не приносить, якщо на ній розмістити логотип, то це вже буде брендована продукція, яка працює на компанію та підвищує її впізнаваність.

Необхідно використовувати виріб, яким співробітник або клієнт користуватимуться, наприклад, та сама флешка. Щоразу, коли людина використовуватиме цю флешку для перенесення особистої інформації, вона бачитиме логотип компанії, яка їй її подарувала. Якщо це співробітник, то він буде відчувати свою приналежність до чогось більшого і відповідальніше підходити до роботи, якщо це клієнт, то він не забуде вашу компанію і скористається послугами ще раз. Якісна сувенірна продукція не викинеться, вона завжди працює на вас.

Навіщо великі компанії використовують брендовану сувенірну продукцію

Великі компанії розуміють, що конкуренція на ринку є, вона лише продовжує зростати. Клієнти поступово йдуть в інші компанії, користуються послугами конкурентів і купують їх товари, це приносить гроші іншим, дає можливість розвиватися. Чим сильніша конкуренція, тим складніше вам здійснювати свою діяльність на ринку та отримувати максимальний прибуток. Необхідно боротися за свого клієнта, підтримувати зв'язок, постійно нагадувати про себе. У момент, коли клієнту потрібно буде скористатися послугами або купити певні товари, він має згадати саме вашу компанію, а не конкурента.

Зробити це можна дорогою рекламою, інформаційною розсилкою, надсилати потенційному клієнту спеціальні пропозиції. Але якщо ви будете надто нав'язливими, то це вже зіграє проти вас, а значить, використовувати ці способи постійно не можна. У той же час ви можете роздати сувенірну продукцію своїм клієнтам, партнерам, співробітникам, надавати її в подарунок за послуги або куплені товари. Брендована чашка знаходиться на кухні, логотип вашої компанії завжди перед очима клієнта. Брендована флешка постійно використовується, тому клієнт бачить логотип і згадає про вас, як тільки ви будете потрібні. Футболка з логотипом постійно рекламує вашу компанію, носять її на вулиці, перехожі бачать фірмовий логотип, а це реклама, за яку ви не платите.

Великі компанії давно зрозуміли, що, замовляючи великі тиражі сувенірної продукції, вони не втрачають гроші, а лише примножують їх. Нанесення логотипу на різні гаджети, посуд, текстиль та інші матеріали не вимагає величезних вкладень. Але при цьому, така продукція з логотипом приносить багато користі, це постійна, абсолютно безкоштовна і неймовірно ефективна рекламна компанія, яка робить з потенційного клієнта, вашого покупця.

Переваги сувенірної продукції:

 • працює постійно.
 • ефективна реклама вашої компанії.
 • коштує недорого.
 • утримує потенційного клієнта.
 • дозволяє оминути своїх основних конкурентів.

Чому потрібна якісна продукція

Якщо ви замовляєте виготовлення брендованої сувенірної продукції, то не варто економити гроші на цьому. Співробітничайте із професіоналами, робіть замовлення великими тиражами, ви отримаєте оптимальну ціну. Але насправді сувеніра не варто економити. Ви повинні завжди думати про те, щосувенірна продукціяце особа вашої компанії, на яку постійно дивиться потенційний клієнт чи співробітник. Якщо ви подарували клієнту флешку, яка працює повільно, а малюнок логотипу компанії стерся за кілька днів, це ніяк не грає на вашу користь. Вивчаючи сувенірну продукцію, потенційний клієнт оцінюватиме вашу компанію загалом, робитиме висновки щодо якості всієї вашої продукції та послуг.

Ми працюємо в цій сфері вже багато років, використовуємо лише високоякісну сувенірну продукцію, яка поставляється з Європи. Ми запропонуємо вам оптимальні ціни, завдамо логотипу будь-якої складності, надамо гарантію якості. Компанія Gifter працює з великими компаніями та партнерами, дозволяє замовляти великі партії сувенірної продукції та отримувати оптові цінові пропозиції. З нашою сувенірною продукцією, ефективність рекламної кампанії буде суттєво вищою.

 • Попередня
  Де замовити друк футболок із логотипом

  Футболки з логотипом – це ідеальна сувенірна продукція, яку часто використовують середні та великі компанії. Напевно, всі могли бачити, як у ході рекламної кампанії, промоутери роздають...

 • Наступна
  Скільки коштує нанесення логотипу на футболку

    Виготовлення футболки з логотипом має великий попит над ринком. Це та послуга, яка дозволяє організовувати ефективні рекламні кампанії, дає змогу просувати компанію на ринку, створювати...