Новорічні термокухлі | Gifter.com.ua

всі Статті

Якщо ви не знаєте, що найкраще подарувати знайомій або близькій людині, вас завжди допоможе гарнатермокухольяка прикрашена різними новорічними сюжетами Такий презент буде доречним у будь-якій ситуації, і буде приємний і найкращому другові, і співробітнику по роботі, і близькому родичу. Кожен ритуал чаювання з таким виробом супроводжуватиметься добрими спогадами про найказковіше свято в році та про вас. Таким чином, це справді чудовий подарунок на Новий рік!

Ідеї новорічних термокухоль.

Screenshot_3 (3)

Якщо говорити про цікаві ідеї для новорічних термокухлів, то можна виділити таке.

Кружка у жилетку з новорічним візерунком

В'язана прикраса – це чудова ідея для новорічного декору. Термокухоль не втратить свій початковий вигляд, але при цьому виглядатиме на святковому столі дуже стильно. Після свят в'язану прикрасу завжди можна зняти, щоб зберегти її до наступного року.

Перш ніж в'язати, потрібно обов'язково зробити виміри висоти та кола виробу. В'язаний прямокутник повинен бути трохи меншим і на 2 см вже термочашки, щоб щільно до неї прилягав.

В'язану жилетку можна прикрасити стильним новорічним візерунком або якимось цікавим персонажем: сніговиком або Дідом Морозом, сніговиком.

Розпис термокружки

Для розпису термокухлі вам знадобляться особливі фарби, чорний контур, пишучий по кераміці та склу, а також спеціальна ручка для розпису по склу. Для початку потрібно знежирити поверхню кружки.

На оброблену поверхню необхідно нанести контур і почекати, поки він повністю засохне. Після цього потрібно швидко нанести в межах позначеного контуру підготовлену фарбу. Коли остання висохне, термокухоль можна обробити акриловим лаком або просто поставити в духовку на півгодини при температурі в 130 градусів.

Для близької людини

Щоб здивувати близьку людину на Новий рік, необхідно не так уже й багато. Часто досить звичайної термокухлі. Однак не простий, а з:

 • В'язаний теплий светр.

 • Термочутливі малюнки, які виявляються тільки при нагріванні.

 • Шоломом Дарта Вейдера замість кришки.

 • Смішними та забавними малюнками та написами.

 • Можливість автоматичного розмішування.

Новорічні термокухлі для дітей

Щоб здивувати дитину, достатньо подарувати їй красивий і цікавий термокухоль. Така дитяча річ стане не просто іграшкою для маленької людини, але також її зігріватиме в холодні зимові дні та ночі. Головне підібрати щось справді казкове та незвичайне.

Новорічні термокухлі для колег

Screenshot_4 (3)

Що краще подарувати співробітникам на новорічні свята? Такий термокухоль стане чудовим новорічним подарунком для колег. Можна дарувати такі види термокухоль:

 • Зі спеціальною крейдою, щоб можна було щодня змінювати дизайн виробу.

 • З кришкою-непроливайкою із силікону.

 • З губкою та олівцем на присосці.

 

На сайті Gifter ви зможете замовити термокухлі під нанесення логотипу на будь-який смак. Ви отримаєте своє замовлення швидко та за доступною ціною! У разі наявності будь-яких питань наші менеджери вас з радістю проконсультують.

 • Попередня
  Світла чи темна футболка: як вибрати?

  Футболки - це вже обов'язковий предмет гардеробу будь-якої сучасної людини. Ці вироби відрізняються практичністю та зручністю, а влітку є головними елементами модних образів. Виробники одягу зараз...

 • Наступна
  Який термокухоль не підійде для нанесення?

  Термокружки вже давно увійшли до повсякденного життя людини. Навіщо вони потрібні? Їх використовують, щоб зберегти температуру напою на одному рівні протягом певного часового періоду. При...