всі Статті

Термокружки вже давно увійшли до повсякденного життя людини. Навіщо вони потрібні? Їх використовують, щоб зберегти температуру напою на одному рівні протягом певного часового періоду. При цьомутермокухоль від звичайних чашок відрізняється тим, що можна без проблем тримати в руках, незважаючи на високу температуру рідини всередині.

Види термокухлів та їх особливості

personalised-bamboo-travel-mug-4x3a8542-620x620

В даний час існують різні види термокухлів зі своїми особливостями. Вони поділяються на різні групи за багатьма параметрами. Одним із головних є матеріал виготовлення виробу:

 • Пластик. Вироби з даного матеріалу відрізняються більш доступною ціною. На цьому плюси такої термочашки по суті закінчуються, оскільки їх досить легко подряпати або розбити через велику крихкість пластику. Матеріал не підтримує дуже високої температури. Сировина, що використовується в ході виготовлення, часто може містити різні шкідливі сполуки, шкідливі для людини.

 • Нержавіюча сталь. Цей матеріал має безліч переваг при мінімумі недоліків. Корпус з подвійних стінок, між якими міститься вакуум, а також застосування надійної герметичної кришки дають можливість тривалий час зберігати температуру напою. Нержавіюча сталь забезпечує міцність виробу і навіть при падінні з висоти вона точно не розіб'ється. Виробники також добре подбали про герметичність своїх виробів із сталі, забезпечивши їх клапанами та кнопками для відкривання кришок.

 • Кераміка. Це улюблений для багатьох домашній посуд. Адже скористатися нею за межами офісу або вдома не рекомендується. Вироби з кераміки досить крихкі, а конструкційно вони зроблені лише з однієї стіни. Виробники, добре розуміючи, що такий посуд застосовуватиметься саме вдома, мало уваги приділяють загальної герметичності виробу. Однак у нього є й переваги: цікавий дизайн, оформлення та забарвлення. Сьогодні можна легко знайти якийсь унікальний виріб із оригінальним малюнком. Кришка допоможе зберегти тепло трохи довше.

 • Скло. Такі вироби характеризуються своїм цікавим дизайном. Можуть ставитися до звичайного посуду, але можуть мати герметичну кришку і навіть дві стінки для збереження в кухлі тепла. У таких посудинах вакууму немає. Головний мінус такого посуду - це його підвищена крихкість.

Крім того, у такого виробу зазвичай завжди є кришка. В останньої може бути різна конструкція:

 • Цілісні, щоб запобігти витіканню рідини.

 • З клапаном, що замикається.

 • Зі спеціальним отвором, крізь який можна зручно пити, не побоюючись розплескати рідину на ходу або в машині.

 • Поворотні кришки, коли можна вручну заблокувати, а потім відкрити отвір.

Таким чином, вибір термокухлівок в даний час дійсно вражає.

Який термокухоль не підійде для нанесення?

Для нанесення перш за все не варто вибирати пластикові термокухлі, якщо вони зроблені з дешевого матеріалу. Це не стосується дорожчих варіантів із екологічно чистої сировини, повністю безпечної для людини. Крім того, для принта краще не вибирати дуже тендітні і бюджетні вироби, тому що в процесі нанесення зображення вони можуть зіпсуватися і стати непридатним.

Ідеальний варіант для нанесення

Untitled-design-2021-07-30T142950.130-1

Який же кухоль-термос краще вибрати для нанесення веселих картинок та оригінальних візерунків? На сьогоднішній день із цим все давно зрозуміло. Графічне нанесення найбільш ідеально лягає на термокухлі з таких матеріалів:

 • Скло.

 • Кераміка.

 • Нержавіюча сталь.

Зовнішньої площі термочашки цілком вистачить для реалізації різних рекламних можливостей. Щоб простий термокухоль перетворився на справжній дизайнерський елемент, на його поверхні слід обов'язково розмістити друкований малюнок із застосуванням різних варіантів.

 

Щоб замовити термокухлі для нанесення логотипу достатньо зайти на наш сайт Gifter. У нас ви зможете зробити замовлення за доступною ціною. В наявності термо-чашки з будь-яких матеріалів, а також будь-яких конструкцій. Скористайтеся своїм шансом!

 • Попередня
  Новорічні термокухлі

  Якщо ви не знаєте, що найкраще подарувати знайомій або близькій людині, вас завжди допоможе гарнатермокухольяка прикрашена різними новорічними сюжетами Такий презент буде доречним у будь-якій...

 • Наступна
  Який рюкзак підійде для нанесення логотипу компанії?

  Сумки та рюкзаки вже давно не є лише предметами утилітарного призначення. Сьогодні це фактично обов'язковий елемент стильних образів у чоловіків та жінок. У зв'язку з цим вони хороші і як подарунок,...