Який матеріал вибрати для ручки з логотипом компанії? | Gifter

всі Статті

Ручки з логотипом фірми є незамінним атрибутом у діловому середовищі. Їх важливими характеристиками повинні бути такі риси: презентабельний та стильний дизайн, зручність, функціональність та чіткий, акуратний лист. До виборукорпоративної ручкиварто підійти з усією серйозністю, адже їх зовнішній вигляд може багато сказати про імідж і статус компанії. Звичайно, одна з функцій даного виробу - письмова, але не останню роль тут відіграє його значення як невід'ємний елемент бренду організації, що представляється. Якщо ви хочете повною мірою відчути себе в шкірі ділової та респектабельної людини, стильний аксесуар у вигляді дизайнерської ручки має стати вашим постійним супутником під час роботи.

З яких матеріалів може бути зроблена ручка?

pens

На зорі виникнення цивілізації люди робили приладдя з різних полімерів. За своєю сутністю, такі речовини є пластиком-з грецької це слово означає податливий. Метал теж використовувався повсюдно, особливою популярністю користувалася бронза. Багаті та впливові верстви суспільства могли дозволити собі виготовлення пір'я навіть із дорогоцінного каміння!

Бурхливий розвиток хімічної технології дозволив використовувати інші матеріали виготовлення ручок. Такою речовиною стала пластмаса. На даний момент пластмаси синтезують із такого багатого ресурсу нашої країни, як нафта. Набули поширення такі метали, як золото та срібло, а також нержавіюча сталь. Є досвід застосування навіть такого ненадійного матеріалу, як деревина, хоча він, через свої особливості, не дуже потрібний.

В даний час серед недорогих металевих основ можна виділити латунь, алюміній, титан та нержавіючу сталь.

Screenshot_1 (10)

Латунь є задоволеною великою групою сплавів, що в основному складаються з цинку і міді в різних співвідношеннях. Подібні маніпуляції дозволяють підібрати оптимальні характеристики, необхідні для безперешкодного процесу виробництва, а також створити стійкість до окислення киснем повітря та механічних впливів. Покриття таких сплавів срібним або золотим покриттям – звичайна справа. Здійснюється воно через механізм прокатки при підвищеній температурі та тиску. Усі параметри підбираються індивідуально з урахуванням технічних характеристик.

Алюміній у чистому вигляді-це м'який і податливий елемент, нестійкий по відношенню до механічних впливів, у тому числі тиск під час листа по паперу. Однак такий метал успішно застосовується при виготовленні окремих деталей, що не піддаються постійної експлуатації. Певна комбінація алюмінію в сплавах дозволяє створювати легковагі та надійні вироби, що мають полегшений процес виготовлення завдяки своїм характеристикам.

Титан-легка основа, що має феноменальну стійкість по відношенню до окислювальних процесів. Проте жорсткість самого матеріалу створила труднощі у обробці. Зараз лише обмежена кількість фірм випускає повністю титанові ручки.

В інтернет-магазині Gifter ви можете замовити ручку з будь-якого матеріалу, що сподобався. Ціни виробів у Києві порадують користувачів на території України. Не упускайте можливість купити стильний аксесуар для свого бізнесу!

  • Попередня
    Як зробити так, щоб носили промоодяг?

    Промо-одяг - відмінне і часом необхідне вкладення, спрямоване на прояснення належності певної людини до тієї чи іншої організації. У більшості випадків йдеться про спеціальні костюми для промоутерів...

  • Наступна
    Від чого може залежати вартість ручки з логотипом?

    Сувенірна продукція може бути абсолютно різною, але найпоширенішою вважають ручки з логотипом. Сьогодні практично у кожній організації, офісі можна спостерігати присутність подібної продукції. Адже...