Як зробити так, щоб носили промоодяг? | Gifter

всі Статті

Промо-одяг - відмінне і часом необхідне вкладення, спрямоване на прояснення належності певної людини до тієї чи іншої організації. У більшості випадків йдеться про спеціальні костюми для промоутерів та уніформу (промо-костюми), які люди надягають під час здійснення своєї професійної діяльності. Мета цієї статті — розібратися, чому подібні предмети гардеробу можуть викликати роздратування (щоб ви не припустилися тих помилок, які вже припустилися багато ваших конкурентів).

Причини відмови від промо-одягу

promotional-t-shirts-5

Отже,одяг з логотипомможе бути обов'язковою (згаданий вище варіант) або необов'язковою (що йде як подарунок клієнту або співробітники). В обох випадках нерідко доводиться мати справу з тим, що людина не хоче її одягати. Якщо у разі здійснення робочих функцій можна нагадати йому про його обов'язки (хоча це і викличе невдоволення) і наполягти на необхідності носіння, у другій ситуації такого способу вирішення проблеми немає. Точніше, є: пропонувати тільки такий промо-одяг, який не викличе негативу. Розберемося з найпоширенішими помилками.

Якість

Найчастіша причина відмови від промо-одягу — низька якість матеріалів, що лежать у її основі. Тому вона одночасно незручна в носінні і погано (дешево) виглядає. Зазвичай невдоволення викликає надто тонка тканина чи наявність у складі великої кількості синтетичних матеріалів. Останнє має наслідком низькі властивості повітропроникності та гігроскопічності, на які звертають увагу навіть не надто уважні до свого гардеробу люди. Тому краще завжди віддавати перевагу натуральним матеріалам (або сумішевим тканинам, що поєднують у собі натуральні та синтетичні), які явно не викличуть ні в кого дискомфорту (наприклад, таким матеріалом є бавовна, а також різні поєднання бавовни з еластаном).

Нецікавий дизайн

Простота далеко не завжди є формулою успіху. У випадку з рекламою тяжіння до примітиву майже напевно викличе відторгнення. Якщо річ є нецікавою (надто банальною), навряд чи вона зможе зацікавити хоча б одну людину (чи то співробітник фірми чи клієнт). Хоча це не завжди можливо, рекомендується віддавати перевагу не зовсім типовим рішенням (не забуваючи подумати про їхню практичність), які вибиватимуться із загальної маси.

Нарочитість

У світі знайдеться мало людей, які бажають бути ходячими рекламними стендами. Звичайно, промо-одяг має на увазі певну помітність логотипу (а нерідко — і відповідне забарвлення), проте подібний не повинен бути надто масивним. Нарочитість рідко призводить до ефективності з погляду піару. У сучасному світі поступово все більшу популярність набувають лаконічних і навіть мінімалістичних рішень.

Як вирішити проблему

d3fc0505daba1243b35140550c6e341e

Щоб не зіткнутися з жодною з описаних вище ситуацій, бажано набувати високоякісного одягу з цікавим дизайном. Тут все залежить від навичок дизайнера (або людини, яка зайняла його місце), яка вигадуватиме концепцію. Крім даних очевидних порад щодо матеріалів, звернемо увагу на ефективність незвичайних естетичних рішень, серед яких:

 • абстракції,
 • зроблені цікавим шрифтом написи,
 • оригінальні гармонійні (приємні оку) колірні поєднання.

У нашому інтернет-магазині Gifter ви можете замовити промо одяг з дизайном будь-якого типу. Можливе нанесення малюнка будь-якої складності. Вартість послуг за мірками Києва порівняно невисока: ми орієнтуємось на широку аудиторію. У каталозі представлено колосальне кількість модельних варіацій, через що не важко підібрати цікавий для вас тип промо-одягу.

Якщо ви хочете придбати промо одяг в Україні, зв'яжіться з нами за вказаним телефоном або оформіть заявку на сайті. Будемо раді співпраці!

 • Попередня
  Як правильно доглядати футболки з принтом

  Мета цієї статті - невеликий лікнеп в галузі догляду зафутболки з принтомРозглянемо основні правила прання, сушіння, прогладжування, а також уточнимо деякі нюанси з урахуванням існуючих методів...

 • Наступна
  Який матеріал вибрати для ручки з логотипом компанії?

  Ручки з логотипом фірми є незамінним атрибутом у діловому середовищі. Їх важливими характеристиками повинні бути такі риси: презентабельний та стильний дизайн, зручність, функціональність та чіткий,...