Які бувають термокухлі? | Gifter.com.ua

всі Статті

При виборі гуртка покупці керуються кількома критеріями: зручністю конструкції, теплозберігаючими якостями, зовнішнім виглядом та ціною виробу. Маленькі термоси, які ми бачимо на прилавках магазинів, виготовлені з різних матеріалів, вони мають різні види конструкцій. Відмінності можуть бути у внутрішній та зовнішній будові, видах пробок та ручок, для дітей та автолюбителів, для подорожей та домашнього користування, тому пропонуємо докладніше зупинитися на питанні правильного вибору непроливайки.

Скляні термокухлі

PB280471__47860

Термокухоль зі скла навряд чи підійде спортсмену, людині, яка любить активний відпочинок або екстремалу-мандрівникові. Скляний термокухоль швидше за все стане надійною помічницею офісному працівнику або домогосподарці. Вона чудово виглядатиме на кухонному або робочому столі.

Непроливайки зі скла мають витончений дизайн, але це не заважає їм зберігати повну герметичність. Деякі моделі випускаються із подвійними стінками, вони легко миються.

 • Плюси: гарне оформлення, герметичність, легкість догляду, відносно невисока вартість.
 • Мінуси: крихкість конструкції.

У даного виду термокухлів практично немає недоліків, викликає сумнів лише використання цих крихких пристроїв поза домом, де-небудь в умовах туристичного походу.

Пластикові термокухлі

Mug-1-of-2

Непроливайки із пластику можна назвати чи не найпопулярнішими у світі. Пояснюється це досить просто – доступність ціни. Фахівці вважають, що це єдина перевага термокухлів з пластику.

Однак і цей матеріал відрізняється різними рівнями якості, бюджетні варіанти досить крихкі і швидко втрачають презентабельність. Поверхня кухлів з дорогого пластику менше піддається зовнішнім впливам.

Необхідно відзначити і запах, що часто виходить з більш дешевих аналогів із пластиковими внутрішніми стінками. При нагріванні пластик зазвичай починає характерно пахнути.

 • Плюси: демократична ціна.
 • Мінуси: крихкість, наявність запаху, швидка втрата зовнішньої презентабельності.

Керамічні термокухлі

mug-768x768

Непроливайки з кераміки вважаються найтендітнішими з усіх варіантів. Вони не призначені для походів, тому що зовсім не герметичні. Це предмет, що більше підходить для офісного або домашнього застосування. Температура напою може триматися у керамічному посуді досить довго.

Керамічні моделі виграють своїм різноманітним дизайном. Вони стильно виглядають та можуть прикрасити робочий простір. Догляд легкий, якщо поводитися з ними дбайливо.

 • Плюси: привабливий дизайн, досить хороша термостійкість, легкість у побуті.
 • Мінуси: Крихкість, відсутність герметичності, досить висока ціна.

За межами робочого приміщення чи будинку, керамічні термокухлі краще не використовувати.

Термокухлі з нержавіючої сталі

05672-Guinness-Bottletop-Travel-Mug-Thumbler-scaled

Гуртки з нержавіючої сталі застосовуються в різних сферах. Це пристрій з подвійними стінками і вакуумним простором між ними. За рахунок цього, необхідна температура напою всередині кружки тримається кілька годин.

Це дуже надійні вироби, тому що виконані їх міцного матеріалу, яким є сталь. Такий термокухоль легко перенесе падіння, зможе протистояти механічному впливу.

Герметичність непроливаек із сталі найвища, вона забезпечується міцно прилеглим клапаном, тому ці вироби часто стають незамінними в автоподорожах, походах, заняттях спортом.

 • Плюси: надійність, високий рівень термостійкості, абсолютна герметичність.
 • Мінуси: найвища вартість.

При виборі необхідно керуватися основними умовами: термостійкість, герметичність, зручність у використанні.

Інтернет-магазин Gifter готовий здивувати споживачатермокухлями ітермосами на будь-який смак та колір. Це швидка та надійна доставка по всій Україні, приємні акції та подарунки.

 • Попередня
  Термокухоль - чудовий і корисний подарунок

  Термокухоль відноситься до тих корисних, стильних і модних аксесуарів, які чудово підійдуть як подарунок. Будучи різновидом термоса, термокухоль зберігає напій гарячим або холодним протягом тривалого...

 • Наступна
  Нанесення дизайну на термокухоль.

  Відмінним сучасним бізнес-сувеніром є термокухлі з написами та малюнками. Для досягнення мети друкарські компанії надають відповідні послуги друку на поверхнях. Сервіс дуже популярний, оскільки сам...