Нанесення дизайну на термокухоль | Gifter.com.ua

всі Статті

Відмінним сучасним бізнес-сувеніром є термокухлі з написами та малюнками. Для досягнення мети друкарські компанії надають відповідні послуги друку на поверхнях. Сервіс дуже популярний, оскільки сам предмет дуже функціональний. Термокухоль зручно користуватися в офісі, застосовувати в домашніх умовах і брати з собою на природу.

Які види кухлів підходять для нанесення друку

Screenshot_1 (4)

Оцінивши майбутню можливість, перед організатором події постає питання, чи термокружки з яких матеріалів є ідеальними для нанесення малюнка або напису? Перш за все, термокухоль це порівняно невелика ємність з ручкою, основним призначенням якої є здатність збереження первісної температури напою, поміщеного всередину. Конструкції виробу можуть бути абсолютно різними, але це не бар'єр для нанесення графіки на поверхню.

Практика показує, що графічний відбиток ідеальним чином лягає на термосклянки, виконані:

 • із пластику;
 • зі скла;
 • із металевих сплавів.

У цьому зовнішньої площі судини цілком вистачає реалізації будь-яких рекламних можливостей. Щоб звичайний термокухоль перетворився з просто посуду в дизайнерський елемент, на його поверхні необхідно розмістити друкований малюнок з використанням різних технологічних способів.

Які види друку реалізуються на термокружках

Найчастіше замовники бажають розмістити зображення сувенірної тематики і для цього використовуються наступні друковані методи:

 1. Тамподрук.
 2. Лазерне гравіювання.
 3. Кругова УФ-друк.
 4. Сублімація та шовкографія.
 5. Повнокольорові графічні вставки.

Якщо виробничий тираж виробів обмежується невеликою кількістю, то є сенс скористатися бюджетними способами друку з використанням гравіювання, сублімації та поліграфічних вставок. Варіанти застосування лазерного гравіювання ідеально підходять для кухлів з металевою або Soft Touch основою.

Методика тамподруку доречна для впровадження для невеликих за площею зображень.

Кругові методики нанесення малюнків з використанням УФ друку презентабельно виглядають як повнокольорові малюнки, які розподілені по всьому периметру виробу.

Середня вартість нанесення дизайну на термокухоль.

Фінальна вартість всього проекту формується із певної тиражної кількості термокухлів. Чим більший тираж, тим нижча собівартість на кожну одиницю. Враховуються витратні матеріали та складність технологічних процесів. Наприклад, методи сублімації та поліграфічних вставок не вимагають попереднього замовлення плівок та дорогої підготовки. Тому навіть за мінімального замовлення ціна однієї готової одиниці вироби не виявиться завищеною.

В інтернет магазині Gifter кожен відвідувач має можливість замовити термоси або термокухлі з логотипом компанії за доступною ціною.

Для кого цей подарунок виявиться бажаним?

Screenshot_2 (2)

Все частіше послугоюдруку на термокухлях користуються керівники компаній, оскільки це відмінний засіб реклами. Це завжди інформаційний привід та візуальний інструмент зміцнення корпоративного духу у будь-якому колективі.

Таким чином, брендований термокухоль є ідеальним подарунком:

 • для співробітників компанії, де аксесуар може бути презентований як бонус при прийомі на вакантну посаду або, наприклад, при отриманні першої відпустки (брендовані термокухлі прикрасять будь-який корпоративний захід);
 • для клієнтів організації, які будуть приємно побачені увагою з боку організації, що подарувала новому або постійному користувачеві сервісів та послуг брендований аксесуар (це гарне та корисне нагадування про співпрацю);

Варіантів застосування друкованого дизайну на термокружках можна представити безліч, як і не менша кількість інфоприводів для цього. Головне довірити цей процес професіоналам із інтернет-магазину Gifter.

 • Попередня
  Які бувають термокухлі?

  При виборі гуртка покупці керуються кількома критеріями: зручністю конструкції, теплозберігаючими якостями, зовнішнім виглядом та ціною виробу. Маленькі термоси, які ми бачимо на прилавках магазинів,...

 • Наступна
  Як правильно вибрати плед?

  Ви любите якісні естетичні речі? Хочете порадувати себе чи близьку людину, здивувати чудовим подарунком колегу? Так, тоді точно настав час дізнатися кілька секретів покупки відмінногопледа....