Де замовити друк футболок з логотипом та який спосіб друку вибрати

всі Статті

Футболки з логотипом – це ідеальна сувенірна продукція, яку часто використовують середні та великі компанії. Напевно, всі могли бачити, як у ході рекламної кампанії, промоутери роздають спеціальніфутболки з логотипамиЦя сувенірна продукція буде чудовою рекламою бізнесу, адже її носитимуть по всьому місту та далеко за його межами, а корпоративний стиль надовго відкладеться у пам'яті. Також ви могли бачити те, як компанії замовляють великі партії брендованих футболок для своїх співробітників. Фірмовий стиль піднімає командний дух, виступає у ролі стимулятора, щоб підвищити ефективність та якість робочого процесу.

Немає жодних сумнівів, що якісна футболка з логотипом принесе багато користі всьому бізнесу. Але перед тим, як отримати всі ці переваги, необхідно виготовити цю продукцію. Необхідно звернутися до компанії, яка здатна забезпечити виготовлення великої партії футболок, виконати якісне нанесення логотипу на тканину, дотриматися раніше обумовлених термінів. Залежно від того, хто виконуватиме роботу з виготовлення футболок, залежить і те, яку кількість коштів ви зможете заощадити в результаті. Саме тому слід відповідально підходити до питання про те, де замовити друк футболок з логотипом і з якими професіоналами краще співпрацювати, який метод нанесення логотипу вибрати.

Методи нанесення логотипу

Залежно від того, який метод нанесення логотипу на футболку було обрано, залежатиме якість кінцевого результату, швидкість роботи, довговічність малюнка. Саме тому ми використовуємо шовкотрафарет, термотрансфер, вишивку. Це промислові засоби нанесення логотипів, які дозволяють збільшити швидкість роботи, задовольнити запити великого замовника.

Шовкотрафарет

Шовкотрафарет– це один із найдавніших способів нанесення зображення на тканину, в основі лежить алгоритм, який застосовували кілька тисячоліть. Спочатку розробляється малюнок, який необхідно нанести на тканину, після чого ділиться на шари різних кольорів. Коли малюнок розділений на кольорові шари, можна створити трафарет кожного окремого шару. Чим складніший малюнок, тим більше трафаретів буде потрібно. Ці трафарети накладатимуться на тканину, за певною черговістю, після чого відбуватиметься нанесення одного кольору. Шар за шаром і виходить якісний рисунок. Це промисловий спосіб друкування логотипів на футболках, він вигідний тим, хто замовляє велику партію сувенірної продукції. Переваги:

 • Трафарети можна використати повторно.
 • Висока швидкість виробництва.
 • Можна наносити товстий шар фарби.
 • Довговічність малюнка.
 • Можна перенести зображення будь-якої складності.

Термотрансфер

Технологіятермотрансферучасто використовується у промислових масштабах. Тут малюнок наноситься все тими самими трафаретами, але потрапляє він не на тканину, а на спеціальний папір чи плівку. Коли малюнок опинився на плівці, її накладають на потрібне місце футболки, поміщають все це в термопрес, піддають сильному стиску з високою температурою, малюнок залишається на тканині, плівка видаляється. В результаті виходить дуже чітке зображення, яке наближено до фотографічної якості. Переваги:

 • Дуже швидке перенесення малюнка.
 • Висока якість зображення.
 • Можна нанести малюнок будь-якої складності.
 • Малюнок надійно закріплюється на тканині.
 • Можна нанести зображення у важкодоступних місцях.

Вишивка

Методмашинної вишивкиМає на увазі те, що спеціальне обладнання буде нитками створювати малюнок на футболці. Цей спосіб є найскладнішим, але він дає найдовговічніше зображення логотипу на футболці. Малюнок переносить множинні прання, він витримує будь-які умови експлуатації. Такий спосіб застосовується у промисловості, але необхідно розуміти, що він не дає можливості перенести складний малюнок. Вишивка відчувається при торканні, вона має свою текстуру, виглядає стильно і дорого. Переваги:

 • Унікальний ефект малюнку.
 • Довговічність зображення.
 • Об'ємність логотипу.

Як знайти гарну компанію з виготовлення футболок із логотипом

Важливо звернутися до найкращих професіоналів, які працюють довго та здатні впоратися з великим замовленням з боку свого клієнта. В результаті, повинні бути дотримані раніше обумовлені терміни, використані футболки з якісної тканини, а сам логотип має бути чітким та яскравим. Саме тому необхідно відповідально підійти до вибору компанію, яка всю цю роботу виконуватиме.

Вам необхідно цікавитися тим, як довго працює компанія, які методи нанесення вона використовує, де набуває футболки для друку, які гарантії надає. Це не тільки дасть впевненість у тому, що малюнок вийде якісним та довговічним, а футболку приємно носитиме щодня, але й дозволить заощадити гроші. Спеціальне обладнання та професіоналізм співробітників дають можливість збільшувати швидкість друку логотипу на одному екземплярі, а це вже підвищує ефективність виробничого процесу. Чим більший тираж, тим дешевша одна футболка.

Професіонали з компанії Gifter вже протягом багатьох років займаються виробництвом високоякісних футболок з логотипом. Ми впораємося з будь-якими завданнями, задовольняємо запити будь-якого клієнта, гарантуємо якість брендованої продукції.

 • Попередня
  Чому важливе брендування компанії

  Сучасний ринок переповнений безліччю компаній, які постійно перебувають у боротьбі за клієнта. Всі компанії, що поважають себе, прагнуть подавати споживачам найбільш якісну продукцію та послуги,...

 • Наступна
  Навіщо потрібна сувенірна продукція

  Основним завданням будь-якої сувенірної продукції є привернення уваги клієнта та зближення її з продукцією або послугами компанії. Щоб компанія розвивалася, їй потрібен клієнт, він купує товари,...