Флешка корисний та практичний подарунок | Gifter.com.ua

всі Статті

Ще недавно вважалося, що USB-флешка - це звичайний девайс для комп'ютера, призначений для передачі файлів з одного пристрою на інший. Фактично, комфортно, але не презентабельно. Тепер усе змінилося. Зараз флешки - це пристрій, що підходить для нанесення логотипів, створення цікавого та унікального дизайну. Таким чином, накопичувачі перетворилися на оригінальні та вдалі подарунки, що відрізняються корисністю та престижем.

Брендовані флешки - це звичайні USB-накопичувачі, на які можна скидати фотографії, текстові документи, excel файли, фільми, музику і таке інше. Але це, якщо казати виключно про функціонал пристрою. З погляду дизайну, фантазія просто розходиться від бенкету вибору: літаки, автомати, запальнички, пляшки, роботи, лампочки та інші види.

Чому флешка - це хороший бізнес-подарунок?

Screenshot_4

Подарункова флешка - це ідеальний варіант для подарунка, оскільки він підійде, як близькій людині, так і недавньому знайомому, колезі по роботі або бізнес-партнеру. Універсальний подарунок припаде до смаку всім і кожному, адже хто не користується флешкою, хто не використовує накопичувачі в наш час? А незвичайний стильний вигляд надасть подарунку презентабельних ноток. Це не тільки практично, а й естетично!

Адже не дарма в магазинах косметики та парфумерії, після здійснення покупки, людям разом з чеком видають невеликі пробники. Нехай, це і символічно, зате залишає про магазин приємний смак, підвищує імідж і статус, а також змушує клієнта повернутися назад. Найчастіше навіть символічні подарунки можуть зіграти велику роль у рекламному просуванні.

Флешка під нанесення лого компанії стане гарним рекламним просуванням. Їх можна роздавати на звичайних вуличних промо-акціях на додачу до папірця або буклету. Можна дарувати на офіційних заходах із метою просунути компанію. Подібна реклама буде коштувати недорого, натомість вона виграє за результативністю порівняно з багатьма іншими варіантами.

Це пояснюється тим, що USB-накопичувач може стати в нагоді людині в будь-який момент, його вона не викине і не вважатиме марною. Ручки, блокноти, цукерки впали в Лету, тепер найважливіше – це практичність та оригінальність. Якщо не знаєте, яку флешку вибрати, то відштовхуйтеся від завдань та цілей компанії.

Звичайна акція – достатньо роздати пластикові флешки з невеликим принтом на корпусі. Масштабна рекламна компанія? Варто звернути увагу на дорогі моделі зі стильним корпусом та розміром пам'яті від 8 до 32 гігабайт.

Яким компаніям підійде виготовлення брендованих флешок?

hero.1635283111

При виборі корпоративного подарунка важливо відштовхуватися від своєї аудиторії, знати її, розуміти її інтереси та працювати виключно на неї. Звичайно, будь-який подарунок буде гарним, навіть якщо в якості презенту братиме участь звичайний гурток. Але знання інтересів публіки може зробити рекламну компанію набагато успішнішою та ефективнішою.

У маркетингу існує особливий зв'язок між самовизначенням компанії та її презентами. Подарунок повинен відображати такі фактори:

 • Ідеологічні цінності;
 • Напрямок бізнесу;
 • Цілі і завдання;
 • Продукцію та послуги компанії.

Наприклад, компанії, що займається постачанням комп'ютерної техніки, подарунок у вигляді USB-флешки буде ідеальним, адже він підходить під всі перераховані вище критерії. Аудиторія розуміє такий крок, їй цей презент припадає до смаку, а цінності компанії не конфліктують із її даруваннями.

Зараз складно чимось здивувати сучасну людину, яка йде в ногу з часом, однак, зробивши вибір на користь флешки з логотипом, можна зацікавити і її, залишивши про себе позитивні враження. Подарунок підійде на 8 березня, 23 лютого, нового року чи корпоративного заходу.

Велика перевагабрендованої флешкив тому, що її можна вибрати із широкого дизайнерського та цінового діапазону. Флешки розрізняються за матеріалом, з якого був виконаний корпус, за стилем, кольором та формою. Всі види та типи можна знайти у магазині Gifter, який здійснює свою діяльність на території всієї України. Доступні ціни, швидка доставка, лояльне ставлення до клієнтів та широкий вибір найрізноманітніших корпоративних подарунків.

 • Попередня
  Які подарунки можна подарувати працівникам?

  Дарувати подарунки своїм співробітникам – це традиція, що вже стала нормою, сприймається багатьма, як обов'язок і само собою зрозуміле заняття. Багато компаній дарують різні блокноти, ручки та...

 • Наступна
  Види чоловічих футболок

  Футболка - обов'язкова річ будь-якого чоловічого гардеробу. З чим це пов'язано? Насамперед, це найбільш практична річ, вона комфортна та досить проста. У чоловіка, незважаючи на переваги у звичайному...