Що таке тамподрук? | Gifter.com.ua

всі Статті

Ви бачили на ручках, запальничках, флешках принти та малюнки? Це тампонний друк. Така технологія широко використовується при виготовленні сувенірів та брендованої продукції. У чому її особливості та переваги, ми розповімо у статті.

Що мається на увазі під тамподруком?

photo2-e1404397422309-768x1024

Тампонний друк - чудове рішення для отримання барвистих картинок! Це різновид глибокого друку, під час якого використовується еластичний проміжний елемент. За допомогою спеціального тампона забезпечується нанесення зображень на будь-яку поверхню.

Вперше метод використовувався у Швейцарії. Тоді зображення наносилися на циферблати годинника. Для такої мети застосовувався тампон із желатину. Сьогодні запроваджується вдосконалена технологія. Мається на увазі використання тампонів, виготовлених із силікону. До плюсів такого варіанта відноситься тривалий термін служби та отримання хороших відбитків.

Тампонний друк – доступний спосіб нанесення зображення на поверхню. Це метод, який підходить для перенесення картинок на металеві, скляні та дерев'яні вироби. З його допомогою наносяться будь-які зображення. До них належать написи, логотипи, геометричні візерунки. Можливі різні варіанти, тому тамподрук має величезну популярність на ринку сувенірної продукції.

Особливості технології

Тамподрук – технологія, що відрізняється простотою процесу. Для нанесення картинок на поверхню не використовується складне обладнання та не залучається велика кількість людей. Тампонний друк ідеально підходить у тому випадку, коли потрібно отримати барвисте зображення на гуртках, канцелярському приладді, запальничках та багатьох інших предметах. При цьому можна використовувати готові вироби. Таким чином, завдання значно спрощується.

Як наноситься зображення за допомогою тампонного друку? Процедура складається з кількох основних етапів:

 • Підготовка - розробка макету на пластиці, виходячи з побажань замовника. Створення кліше у певній кількості
 • Нанесення картинки на виріб – використання необхідного обладнання та силіконового тампона. Отримання першого відбитка. Перевірка якості надрукованого зображення
 • Друк всього тиражу – процес повторюється, доки робота не буде завершена в повному обсязі
 • Фінішна обробка – на останньому етапі вироби ретельно висушуються. Для цього використовується камера, у якій підтримується задана температура

Суворе дотримання всіх етапів – гарантія отримання чудового результату. Ми це розуміємо та дотримуємось усіх вимог. Тому якість продукції подобається замовникам.

Переваги та недоліки тамподруку

PAD-Printing_01

Тампонний друк – потрібна технологія, за допомогою якої вирішуються важливі завдання. Це може бути маркування виробів у серійному виробництві, створення тематичних сувенірів, нанесення фірмової символіки продукції. Варіантів багато, тож у життя втілюються нестандартні ідеї.

У чому переваги тамподруку? Це метод, що має значні переваги:

 • точне відтворення елементів картинки
 • отримання барвистих зображень
 • зносостійкість малюнків
 • можливість нанесення картинок на вироби об'ємної форми
 • швидкість обробки замовлень за будь-якого тиражу
 • низька вартість послуг
 • нанесення зображень на неплоскі поверхні

Одним із плюсів тамподруку є універсальність. Це технологія масового застосування. Її широко використовують для нанесення картинок на повсякденні аксесуари, на спортивні товари, на наручний годинник, на канцелярське приладдя.

А в чому полягають недоліки тампонного друку? Їх не багато. Головними недоліками вважається неможливість друку на дуже викривленій поверхні та обмеження масштабів зображення. Також на деяких матеріалах фарба погано тримається. У таких випадках потрібна додаткова обробка.

Оформляйте замовлення на нашому сайті!

«Gifter» – інтернет-магазин, в якому можна замовити брендовані предмети та сувеніри. Ми маємо великий вибір виробів, на які можна нанести зображення методом тамподруку. До них відносятьсязапальнички ,олівці , лінійки,ручки.

Ми пропонуємо купити брендовану продукцію за прийнятною вартістю. У нашому розпорядженні є якісні матеріали та пристрої. Розмір замовлення нічим не обмежується. Можливий тираж у 50 примірників та у 1000 примірників. Робота виконується швидко та відповідно до особливостей технології. Співробітники компанії прислухаються до побажань клієнтів та якісно вирішують усі завдання.

Зверніться до нас і дізнайтесь, що саме Ви хочете отримати! Ми швидко відреагуємо на заявку, все підготуємо та нанесемо зображення на брелоки, кружки, флешки. Вам сподобається результат співпраці з надійною компанією!

 • Попередня
  Навіщо Вашому бренду потрібні корпоративні подарунки?

  Щоденники ,флешки ,ручки з логотипом компанії - Корпоративні подарунки, за допомогою яких вирішуються важливі завдання. Це ефективні інструменти, що широко використовуються для підвищення продажів,...

 • Наступна
  Технологія вишивки логотипу

  Логотип – емблема, яка вигідно вирізняє компанію серед конкурентів. У сприйнятті клієнтів такий елемент є гарантією високої якості послуг та товарів. Логотип наноситься на одяг та...