Нанесення логотипу на usb флешку

всі Статті

Ви, напевно, ще пам'ятаєте ті часи, коли компакт-диски були основним носієм для передачі файлів. Чорт забирай, ви, напевно, навіть пам'ятаєте, коли легендарні касети правили музичним світом. Сьогодні у нас є новий король джунглів. USB-накопичувачі стрімко захопили ринок, здебільшого завдяки своїй портативності та величезній ємності.

USB-флеш-накопичувачі бувають різних форм і розмірів. Вони з легкістю поміщаються в кишеню, сумку, їх можна навіть вішати на брелоки або зберігати у відділенні для кредитних карток у гаманці. День, коли ми відчайдушно шукаємо останній чистий компакт-диск, більше ніколи не настане! Ми можемо тримати наші фотографії, документи та інші важливі дані завжди при собі.

P01128P9

USB-флешка як бізнес-подарунок

USB-накопичувачі - чудовий корпоративний подарунок, тому що:

Вони дуже корисні. Мета рекламної продукції - максимально довга взаємодія клієнта/партнера з «подарунком», на якому красується ваше лого. Цього найлегше досягти, презентувавши справді корисну річ, як от флешку з логотипом.

Флешок ніколи не буває забагато. Навіть якщо клієнт має кілька, він все одно буде радий отримати від вас ще одну!

Вони будуть поруч, а отже, нагадуватимуть про ваш бренд. Як ми вже говорили, ми тримаємо наші флешки поруч і часто ними користуємося. Це означає, що кожного разу, коли хтось використовує рекламну флешку, він бачить ваш логотип.

Це чудовий інструмент для збільшення продажів і зміцнення стосунків з вашими клієнтами. Даруйте їх потенційним клієнтам перед продажем, щоб підштовхнути до закриття угоди, або клієнтам після продажу, щоб показати їм, що їх цінують, і заохотити до постійної співпраці.

Вони мають бути в кожному офісі! 74% людей мають у своєму офісі принаймні один рекламний продукт. Чому б не вашу флешку?

І найголовніше: USB-накопичувачі, якщо все зроблено правильно, піднімають ваш бренд на новий рівень. Ви можете завантажити свою рекламну та інформаційну документацію, а також надати своєму потенційному клієнту або покупцеві корисний подарунок, який точно підштовхне його до плідної співпраці в майбутньому. 

Наша компанія пропонує широкий вибір USB-флешок для нанесення логотипу. У нашому інтернет-магазині ви знайдете понад 50 різних моделей.

Одна з наших найпопулярніших моделей - Twister, невелика, але дуже практична флешка. Twister має металеву рамку, на яку можна нанести якісний друк, або зробити гравіювання вашого логотипу.

Ще одним гарним вибором є наші дерев'яні USB-флешки, що ідеально підходять для брендів, які надають перевагу екологічним продуктам, брендів, які слідкують за своїм вуглецевим слідом. Останні дослідження показують, що 40% споживачів покращили своє сприйняття бренду після того, як отримали екологічний подарунок від цього бренду.

Must-have технічний подарунок - павербанк

Розумні пристрої вже давно проникли в наше повсякденне життя. Ви, напевно, читаєте ці рядки на своєму телефоні. У вас розряджається батарея? Якщо так, то павербанк може стати в пригоді. Немає нічого більш дратівливого, ніж залишатися без заряду телефону. Павербанки - це портативні акумулятори для зарядки смартфонів та інших технологічних гаджетів. У кожного з ваших наявних і потенційних клієнтів є принаймні смартфон. У більшості з них є розумні годинники, ліхтарики, портативні колонки або навушники. Подаруйте їм павербанк з вашим логотипом, і вони це оцінять і запам'ятають!

У нас є павербанки різних розмірів, форм і кольорів. Наші менеджери з радістю допоможуть вибрати не просто надійний павербанк, а й розкажуть, яке нанесення краще використати з огляду на ваш бюджет і можливий тираж.

  • Попередня
    Вибір продукції для промозаходів: кепки під нанесення логотипу

    Промо-кепки (кепки з логотипом, брендовані кепки, рекламні кепки) - один з найефективніших корпоративних подарунків. Вони подобаються всім, не обмежені за віком чи статтю і, як правило, відносно не...

  • Наступна
    Кепка, що сколихнула світ

    Як брендований мерч стає рушієм змін Мода - потужний інструмент, а якщо з родзинкою - вибухова техніка. Сучасні тренди розказують як жити, створюють спільноти та навіть мають безпосередній виплив на...