Вибір продукції для промозаходів: кепки під нанесення логотипу

всі Статті

Промо-кепки (кепки з логотипом, брендовані кепки, рекламні кепки) - один з найефективніших корпоративних подарунків. Вони подобаються всім, не обмежені за віком чи статтю і, як правило, відносно не дорогі, що робить їх оптимальним вибором для компаній, які працюють з невеличкими бюджетами. Отже, у цій статті ми розповімо все, що вам потрібно знати про промо-кепки.

Що таке промо-кепка?

Кепка - це головний убір, який використовується для захисту очей від сонця, а також є модним аксесуаром, що доповнює образ. Їх носять, щоб захистити голову або волосся від сонця, піску, вітру або несприятливих умов, зберігаючи при цьому стильний вигляд. На кепки можна наносити логотипи або інші зображення, що дозволяє використовувати їх в якості промо-маркетингових подарунків. Кепка з нанесенням може стати гарним доповненням до уніформи компанії.

Найпопулярніші матеріали, що використовуються для виготовлення кепок:

Вовна – матеріал, що отримують з ягнят та овець. Вона м'яка і добре відводить вологу.

Бавовна - натуральне волокно, отримане з целюлози. Воно повітропроникне, м'яке і не подразнює шкіру.

Льон - як і бавовна, матеріал дуже м'який і повітропроникний.

Поліестер - це особливий вид синтетичного волокна, виготовленого з переробленого пластику. Його часто використовують як основну частину в кепках. Він довговічний і стійкий, не боїться води та подряпин.

Нейлон - схожий на поліестер матеріал, оскільки виготовляється з пластику. Дає відчуття легкості під час спекотного літа і не потребує ретельного догляду.

Кепка, або як її ще називають, бейсболка, яку спочатку носили тільки бейсболісти, сьогодні є невід’ємним елементом гардеробу. Завдяки великому козирку, що діє як щит і забезпечує захист від сонця, кепки частіше використовуються у теплу пору року, тому й дарувати їх краще навесні, або літом.

kepka

Чому промо-кепки чудово підходять для брендування?

Кепки з принтом ідеально підходять для брендування не залежно від виду бізнесу, оскільки вони доступні в різних моделях і кольорах та піддаються масимальній кастомізації в залежності від потреб рекламної кампанії.

Рекламні кепки широко використовуються через низку переваг:

Вони чудово підходять для реклами: співробітники, покупці або клієнти, які носять ваші бейсболки, стають ходячою рекламою вашого бренду. Бейсболки з логотипом або слоганом вашої компанії - це чудовий спосіб отримати велике охоплення цільової аудиторії на івенті.

Вони підвищують мотивацію співробітників: роздаючи корпоративні кепки в якості подарунків своїм співробітникам, ви підвищуєте їхню продуктивність на робочому місці. Це дає відчуття причетності, та підвищує моральний дух.

Кепки з логотипом це унісекс подарунок - одна з найважливіших переваг, адже одну й ту ж саму кепку може носити як чоловік, так і жінка. Вам не потрібно обтяжувати себе розмірною сіткою, адже всі кепки мають можливість регулювання по об’єму та підійдуть для більшості дорослих та дітей.

Вони користуються попитом серед різних вікових груп: брендовані кепки носять незалежно від віку. Незважаючи на постійну зміну модних тенденцій, кепки з принтом знайшли спосіб залишатися актуальними і відповідати цим тенденціям.

Як підвищити впізнаваність вашого бренду за допомогою брендованих кепок з логотипом?

Промо-товари допомагають закарбувати бренд в пам'яті, роблячи ваші рекламні заходи більш персоналізованими та, загалом, ближчими до клієнта. Кепки з принтом можуть зробити вашу компанію більш впізнаваною завдяки емоційному зв'язку з вашим продуктом. Будучи важливим брендованим елементом, кепки бездоганно демонструють ваш бренд; це фантастичний спосіб привернути увагу та підкреслити актуальність вашого бізнесу. Крім того, вони також чудово підходять для кампаній та масових роздач, оскільки ви можете бути впевнені, що вони не опиняться у смітнику після закінчення івенту. Таким чином, бейсболки з логотипом можуть допомогти залучити потенційних клієнтів і перетворити лідів на покупців.

Як обрати кепку для промо-акції?

Обираючи кастомізовані бейсболки, ви повинні знати вашу цільову аудиторію, перш ніж обирати тип, розмір, матеріал, форму та дизайн бейсболки. Обирайте якісні матеріали, які підвищать імідж вашого бренду, і нестандартні дизайни, які кожен буде носити із задоволенням. Оскільки можливості кастомізації безмежні, завдяки великому простору для брендування кепки, вам варто обрати кольори, що відповідають вашій фірмовій айдентиці. Крім того, ви можете виділитися за допомогою логотипу вашої компанії, надрукованого на рекламних кепках, або вибрати інші унікальні дизайни, слова або принти, щоб заявити про вашу компанію.

Рекламні бейсболки - це один з найкращих варіантів, якщо ви працюєте з невеличким бюджетом і хочете досягнути своїх маркетингових цілей. Дійсно, кепки з логотипом - це хороша інвестиція, яка допоможе швидше та ефективніше привернути увагу до вашого бренду, бізнесу чи компанії.

  • Попередня
    Вибір корпоративних подарунків - тренди 2024 року

    У сучасному діловому світі вибір корпоративних подарунків, при плануванні успішних маркетингових стратегій, стає все більшою необхідністю. До головних переваг такого методу взаємодії з аудиторією...