Щоденники з гравіюванням логотипу

всі Статті

Тижневик – не просто зручний інструмент для планування свого дня, а й відображення стилю та іміджу особистості або компанії. У сучасному світі, де важливо виділятися, щоденники з гравіюванням відкривають нові горизонти для брендування. Цей метод не тільки додає продукту ексклюзивність, але й служить міцним та довговічним способом представлення вашого бренду.

Гравіювання логотипу на щоденниках – технічні аспекти

Гравіювання логотипу на щоденниках – це високоточний процес, що використовує лазерне обладнання для створення деталізованих зображень. Технологія працює на принципі концентрації лазерного променя на поверхні щоденника, внаслідок чого верхній шар матеріалу видаляється, формуючи потрібне зображення. Ось деякі ключові особливості цього методу:

 1. Неймовірна точність – дозволяє відтворити найдрібніші деталі логотипу.
 2. Довговічність – зображення є стійким до зовнішніх впливів, таких як вода, сонячне випромінювання та знос.
 3. Екологічна чистота – технологія не використовує фарб, тому зображення залишається натуральним та екологічно безпечним.
 4. Вимоги до матеріалу – гравіювання вимагає особливого підходу до вибору матеріалу щоденника. Наприклад, краще віддати перевагу тижневикам зі шкіри, оскільки не всі матеріали однаково добре підходять для цього процесу.

Цей метод нанесення логотипу забезпечує зображення, що ідеально підходить для підкреслення професійного іміджу вашої компанії.

Переваги та недоліки технології

Гравіювання логотипу на шкіряних щоденниках є популярним способом надати корпоративним подарункам унікальний і професійний вигляд. Однак, як і будь-яка технологія, гравіювання має свої переваги та недоліки, які важливо враховувати перед прийняттям рішення.

Переваги

Гравіювання логотипу на щоденниках є вишуканим та стійким способом нанесення дизайну. Завдяки високій точності лазера, гравіювання дозволяє:

 • детально відтворити навіть найбільш складний логотип;
 • зберегти чіткість і якість зображення.

Також ця технологія вирізняється великою довговічністю: гравірований логотип не зникне і не зітреться з часом, що гарантує тривалий термін служби такого рекламного матеріалу. Крім того, гравіювання виглядає елегантно та професійно, підвищуючи корпоративний імідж компанії в очах клієнтів та партнерів.

Недоліки

Однак метод не є позбавленим певних обмежень.

 • По-перше, цей метод нанесення зазвичай дорожчий, що може бути критичним для компаній з обмеженим бюджетом на рекламу.
 • По-друге, гравіювання вимагає більше часу на виготовлення, що може бути проблематичним при великих тиражах або термінових замовленнях.
 • Також гравіювання на деяких матеріалах може призвести до зміни колірного відтінку області навколо логотипу, що є важливим при виборі дизайну та матеріалу щоденника.

Ці переваги та недоліки дають змогу глибше оцінити технологію і допомагають прийняти обґрунтоване рішення щодо вибору цього методу для брендування.

Ваш логотип – наша майстерність: замовте гравіювання в Gifter зараз

Ви можете купити у нас щоденники з індивідуально гравірованим логотипом, виготовлені на замовлення, що підкреслять унікальний стиль компанії. Це не просто корисний аксесуар, а ефективний інструмент для підтримання корпоративного іміджу. Наші сучасні технології гарантують:

 • високу якість гравіювання;
 • швидке виробництво оптових замовлень;
 • деталізацію зображення;
 • стійкість до зовнішніх впливів.

Не пропустіть можливість виділити ваш бренд з-поміж інших! Замовте гравіювання логотипу на щоденниках в компанії Gifter – і ваш фірмовий стиль завжди буде під рукою клієнтів та партнерів.

 • Попередня
  Як вибрати флешки для гравіювання?

  Як вибрати флешки для гравіювання? Брендування флешок – послуга, спрямована на розвиток бізнесу. На поверхню виробів наноситься логотип компанії та інша інформація. Таким чином, створюються...

 • Наступна
  Гравіювання логотипу на флешках

  Гравіювання логотипу на флешках не лише втілення вашого бренду в компактному та функціональному вигляді, а й ефективний засіб просування компанії. У сучасному світі, де кожен деталь має значення,...